Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Straka

  Dobrý den,

  v minulém komentáři jsem Vás sice decentně  chválil,  ale teď  po zhlédnutí posledního FightClubu (506) se musím zastat diváka "josef josefovic", kterého jste sice královsky setřeli v přímém přenosu, ale až budete v redakci poplacávat toho pána z pravého horního rohu po ramenou jaký to je hustý borec, možná by nebylo na škodu se zamyslet jestli to od toho diváka "josef josefovic" nebyla upřímně míněná rada a nikoliv sprostý hate, který si můžete namazat na chleba.

  Jako dlouhodobý divák Fightclubu (který ještě pamatuje D. V. jako pravidelného hosta - já vím zní to  hrozně, jako fráze "to tehda za naších mladých časů, to bylo všechno ... , ale co už ;-) musím v tomto s panem  "josef josefovic" souhlasit, protože taky mám pocit, že se úroveň Vaších reportáží  pomalu posouvá někam, kde ji  ale nechcete mít ani Vy. 

  Jasně vím, že děláte nezávazný pokec ze světa videoher, ke kterému nějaké to zavtipkování a odbočení od tématu  samozřejmě patří,  ale To v co se zvrhnul poslední Fightclub, to je jako teleport do nějakého  blížícího se Silvestrovského speciálu.

  Ano rada, že to pan "josef josefovic" může klidně vypnout a pokud se mu to nelíbí, tak ať klidně táhne jinam, tak on to jistě udělá, když bude muset  (třeba hned vedle na Vortex), ale je to opravdu to co chcete - degradovat se ze stálice seriózního česky komentovaného zpravodajství o videohrách na  druhořadou drbárnu, kterou (musím se přiznat, že to plíživě pozoruji i u sebe) bere hráčská obec až jako sekundární alternativu a pokud chce profesionalitu, tak míří primárně vedle k sousedům :-( a to říkám jako člověk, který Vás ještě před cca 1,5 rokem považoval za hegemona česky komentovaného zpravodajství o videohrách. To co jste předvedli v posledním díle to opravdu byla Vaše inside párty, ve které jsme my diváci asistovali pouze jako křoví, ale my k Vám chodíme hlavně pro seriózní obsah ze světa videoher!

  No a teď za to co jsem Vám napsal do mě pořádně opřete, spočítejte mi kolik jsem udělal pravopisných chyb a jak jsem hloupý, ale možná by nebylo od věci namířit tu kritiku do vlastních řad!

 • drasta

  Ahoj, docela by me zajimalo jestli se planujete trochu vic venovat VR? 

 • Straka

  Chválím, že nově dáváte více videoobsahu k jednotlivým tématům - pokecy k novinkám a dojmy z her apod. (např. teď k Valhale) a nespoléháte se jen na středeční Fightclub, protože budoucnost patří videu, textové recenze jsou  passé - alespoň jak čím dál více zjišťuji u sebe :-) hodně často si rád pouštím  cokoliv na pozadí při další činnosti a videorecenze jsou pro mě daleko pohodlnější než se zdržovat čtením  psané recenze. Možná namítnete, že jsem jen pohodlný, ale myslím si, že když se na to zaměříte, tak neprohloupíte, že je to trend.

 • jack

  Dnes odpoledne bude asi oznámen remaster Mass Effect trilogie. Happy N7 day!

 • Spades

  Zdravím

  Bylo by možné umožnit vypnutí notifikací na mail na hlavní stránce?

  Tiscali mail nepoužívám, takze jsou mi ty notifikace zbytecné.

  Jen me to obtežuje, protože si myslím, že jsem dostal reakci na komentár.

 • aragorn

  ospravedlnujem sa ak sa to tu uz preberalo ale hladanie v diskusiach je trochu tazkopadne (co moze byt namet na zlepsenie c. 1 :) )

  ale najma by som sa chcel spytat ci bude niekedy obnovena sekcia "Moje hry" alebo ako sa to volalo - kde sa dali jednotlive hry pridavat do katalogu ako "Chcem/hral som/mam a podobne"

  • ales.smutny

   Aktuálně to neplánujeme, protože to nebyla moc využívaná funkce. Ale do budoucna neříkáme ne, rádi bychom samozřejmě funkcionalitu stránek ještě zvýšili :)

 • za lepší games

  poradne nechapu proc games.cz dovoli propagovat reklamu na  CryptoBoom. Evidentni levotu a scam. To my zde na strance vyskakuje jako regulerni reklama.

  Nechapu proc kdokoli neco takovyhleho podporuje a jo na zaklade toho ze to mate na svejch strankach si proste lidi delaj obrazek o vas. Nevim kam to napsat tak to pisu sem, smazte to jestli chcete. Sem me hazi ta reklama

  https://shoutsout.net/lp/kraus.php?utm_source=display&utm_medium=banner&utm_campaign=300x25014okt

  #sadpanda

  • ales.smutny

   Zdravím,

   no, Games nic nedovoluje, veškerá reklama je řešená na úrovni Tiscali. Nicméně bych potřeboval vědět, na jaké pozici ta reklama vyskakuje, abych mohl zjistit, co za tím je. Protože tohle se mi taktéž nelíbí.

   Předem díky za upozornění a případně upřesnění, jak v pozicích reklamy rotují, zatím jsem ji nezachytil.

   • je to ten na kterej ukazuje sipka, furt to tu je


    https://imgur.com/a/mbjoAGq

    • ales.smutny

     Díky, už to řešíme, bohužel tohle je automatizovaná reklama a složitější vyselektovat to a vyblokovat.

 • SalG

  BUG:

  Dobrý den,

  váš web obsahuje bug který se týká web ikon pro velikost icon 196x196 je adresa https://games.tiscali.cz/public/images/fav/favicon-192.png , která není platná. 

  Určitě vám to generuje 404 na nginxu. 

  Opravte jí prosím na https://games.tiscali.cz/public/images/fav/favicon-196.png ta funguje. 

  Díky moc.

  • ales.smutny

   Koukneme na to, díky :)

 • Zdravímm redakci, chápu, že chcete propagovat e-sportovou odnož - dalo by se alespoň udělat to, ať nejsou spoilery turnajů v nadpisech? U her taky v nadpisu nepíšete co se stane ve finále a tady to na mě vždycky vybafne, že je pro mě zbytečné se podívat na VOD a prožít si to. Jakoby nestačilo se vyhýbat esportovým webům... tady mě to vždycky napálí mezi oči.

  • ales.smutny

   Také zdravím, předám to kolegům, ať jsou trošku mírnější, ale ono je to s tím (e)sportem drobet ošemetné :)

 • Zdravímm redakci, chápu, že chcete propagovat e-sportovou odnož - dalo by se alespoň udělat to, ať nejsou spoilery turnajů v nadpisech? U her taky v nadpisu nepíšete co se stane ve finále a tady to na mě vždycky vybafne, že je pro mě zbytečné se podívat na VOD a prožít si to. Jakoby nestačilo se vyhýbat esportovým webům... tady mě to vždycky napálí mezi oči.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit