Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3086 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Straka

  Dobrý den,

  dalo by se věnovat zmínka/recenze/gameplay online karetní hře Kards?

  Myslím si, že je to hra s chytlavými herními mechanikami, hodně svižná a navíc z atraktivního období WWII. U vás v redakci máte fandy do karetních her a strategií (napadají mě hned dva redaktoři :-), tak by mě zajímal jejich názor a zkušenosti jestli je tato hra baví v porovnání s jinými karetními hrami.


 • games cz podporuje Cmolikovu kryptoslechtu? smutnější už to bejt snad nemůže. Vyskocilo to na me hned pod clankem 

  https://games.tiscali.cz/z-redakce/ukoly-a-mise-ktere-v-nas-vyvolaly-nejsilnejsi-emoce-504334


  precijen bych se snazil trochu filtrovat ty reklamy kdyz uz je mam na webu.

  • sarka-tmejova

   Games.cz v tomto případě nic nepodporuje, protože nemáme šanci ovlivnit, komu vydavatelství Tiscali prodává inzerci. 

   Já třeba mám pod tím článkem reklamu na Mixit, takže pokud na vás ta pochybná vyskočí znovu, můžete mi sem poslat odkaz, kam ten banner vede, ať to vedení může případně vyfiltrovat z rotace?

   • Úsměv pana čmolíka mě posle sem

    https://event.webinarjam.com/register/17/lxoxlhk?gclid=Cj0KCQiA0-6ABhDMARIsAFVdQv_ZPX40CzGvFktXZatjiVVRKC442KDGKqLU3C5-3agQw54kRsb6K7waAl4gEALw_wcB

 • Medard22

  Jsem ze staré školy, vedete na webu ještě něco jako RSS? Většinu oblíbených herních webů mám v odběrech a tady hledám hledám a nenacházím 🙂

  • sarka-tmejova

   Zdravím, RSS máme tady: https://games.tiscali.cz/rss2.xml

   V rámci nového designu koukám, že nemá proklik nikde na hlavní stránce, v rámci připomínkování se snad v budoucnu objeví na nějakém dohledatelnějším místě.

   • Medard22

    Paráda, díky moc 😍

 • HEATHSTONE DOSTÁVÁ VŮBEC PRVNÍ MINIPACK, OBSAHUJE 35 KARET. Na začátku recenze je chyba má být hearthstone. Chtěl bych pro Vás pracovat jako korektor.

 • Při otevření stránky games.cz na mě vždycky vyskočí potvrzení voleb pro šmírování. A díky debilnímu ui musím rozklikávat a zakazovat každý kousek. Tohle pruzení je už snad nezákonný, ne?

 • Vždycky když otevřu stránku Games, musím zaškrtávat, že opravdu nechci o sobě žádný cookies. Proč mě s tím otravujete pokaždé?

 • john77

  Nebyla by někde čeština do COVID 19  The Outbreak?

 • Maisner33

  Chtěl bych vědět jestli jde nahrát si my club z pes 2020 na PES 2021 díky zda se mi jako dost velká kravina začínat znova!!!!! Doufám že to jde 

 • Straka

  Dobrý den,

  v minulém komentáři jsem Vás sice decentně  chválil,  ale teď  po zhlédnutí posledního FightClubu (506) se musím zastat diváka "josef josefovic", kterého jste sice královsky setřeli v přímém přenosu, ale až budete v redakci poplacávat toho pána z pravého horního rohu po ramenou jaký to je hustý borec, možná by nebylo na škodu se zamyslet jestli to od toho diváka "josef josefovic" nebyla upřímně míněná rada a nikoliv sprostý hate, který si můžete namazat na chleba.

  Jako dlouhodobý divák Fightclubu (který ještě pamatuje D. V. jako pravidelného hosta - já vím zní to  hrozně, jako fráze "to tehda za naších mladých časů, to bylo všechno ... , ale co už ;-) musím v tomto s panem  "josef josefovic" souhlasit, protože taky mám pocit, že se úroveň Vaších reportáží  pomalu posouvá někam, kde ji  ale nechcete mít ani Vy. 

  Jasně vím, že děláte nezávazný pokec ze světa videoher, ke kterému nějaké to zavtipkování a odbočení od tématu  samozřejmě patří,  ale To v co se zvrhnul poslední Fightclub, to je jako teleport do nějakého  blížícího se Silvestrovského speciálu.

  Ano rada, že to pan "josef josefovic" může klidně vypnout a pokud se mu to nelíbí, tak ať klidně táhne jinam, tak on to jistě udělá, když bude muset  (třeba hned vedle na Vortex), ale je to opravdu to co chcete - degradovat se ze stálice seriózního česky komentovaného zpravodajství o videohrách na  druhořadou drbárnu, kterou (musím se přiznat, že to plíživě pozoruji i u sebe) bere hráčská obec až jako sekundární alternativu a pokud chce profesionalitu, tak míří primárně vedle k sousedům :-( a to říkám jako člověk, který Vás ještě před cca 1,5 rokem považoval za hegemona česky komentovaného zpravodajství o videohrách. To co jste předvedli v posledním díle to opravdu byla Vaše inside párty, ve které jsme my diváci asistovali pouze jako křoví, ale my k Vám chodíme hlavně pro seriózní obsah ze světa videoher!

  No a teď za to co jsem Vám napsal do mě pořádně opřete, spočítejte mi kolik jsem udělal pravopisných chyb a jak jsem hloupý, ale možná by nebylo od věci namířit tu kritiku do vlastních řad!

  • Myslím, že si pletete pořád. Fight Club vždy byl a měl by být hlavně o pokecu redakce. O současných hrách, filmech, hudbě.... Já si pamatuji první Fight Cluby s Poláčkem, Bachem, atp. A vždycky to tak bylo. Za mě je Pavel Makal jednoznačně přínos do redakce.

 • drasta

  Ahoj, docela by me zajimalo jestli se planujete trochu vic venovat VR? 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit