Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3032 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Šlo by lépe označit nebo odfiltrovat články profigamer? Poslední dobou se to tu začalo objevovat a dle náhledu dlaždic člověk vůbec nepozná, že opouští games a jde někam kam nechce.

  • omiklon

   Není to ideální řešení, ale podle autora lze poznat zda profi či games.

 • Dobrý den, mám u Vás takový technický problém. Používám Operu a jejich adblock, který je součástí prohlížeče. Bohužel mi blokuje Vaše videa v článcích. Vidím to poprvé za x let, že by blokoval videa. Možná by nebylo špatné to trochu vychytat :). Díky Petr 

 • Ahoj,

  rád bych vás upozornil na jeden bug, který si myslím, že byste měli opravit. 

  Před 2 týdny jsem si stěžoval na nepřehlednost hlavní stránky a také na fakt, že jste zrušili Bleskovky. Následující den jsem si všiml, že Bleskovky už fungují a domníval jsem se, že se jednalo pouze o nějaké momentální zmizení. Není to tak úplně.

  Bleskovky se zobrazují pouze na hlavní stránce číslo 1 a jakmile kliknu na starší zprávy (strana 2 a dále, tak zmizí). Potud možná záměr (přestože si myslím, že není důvod je nezobrazovat i u strany 2 a dále). Jakmile se ale proklikávám dopředu od starších zpráv, tj. jdu ze strany 2 na hlavní stranu 1, pak se Bleskovky nezobrazují ani na hlavní straně 1. Jediný způsob, jak je zobrazit, je pak kliknout na logo Games.cz. a načíst stránku znova. Ověřil jsem si to jak v Chromu, tak Firefoxu. Jedu na Win 7. 

  Teď jsem zvědav, zda si tohle někdo od vás přečte a moje snaha bude mít nějaký vliv nebo jen plýtvám energií. :)

  Jirka

 • Neplánujete i bílou verzi rozhraní? Ta minulá ji měla. Možná to je jen můj problém, ale po delší době čtení bílého písma na černém pozadí mě jdou oči šejdrem. Za bílou verzi bych byl velmi vděčný. Díky.

 • Jsem jediný, komu zde použitý font (Montserrat) zobrazuje znaky s diakritikou jinak, než znaky bez? Např. když napíšu vedle sebe cč, tak č je znatelně užší. To samé eě a další. Vypadá to příšerně.

  • Hm, já to vidím takto: https://imgur.com/a/J1NiCEZ

   Taky Win10/Chrome.

   • Zjevně jsem měl nainstalovanou jinou verzi fontu ve Windows. Když odinstaluju, tak už se to v prohlížeči zobrazuje dobře. Díky, leč není to ideální.

  • KamilZm

   Já to vidím takto: https://i.imgur.com/AODJVq7.png (Windows 10, Chrome)

 • Hidden

  Poznamka k prehravaci videi (na vase gamesplay i kvuli tomu chodim radeji na Youtube, ale posledni Desperados 3 tam zatim(?) jaksi neni) - bylo by fajn na nem mit moznost krome klasickeho prepnuti do fullscreen mit i prepnuti na velikost okna prohlizece. Obvykle na videa koukam "na pul oka" (krome pasazi, co me zaujmou a venuju jim plnou pozornost) na vedlejsim monitoru, kde potrebuju ale registrovat i dalsi veci a tak je pro me fulscreen ponekud neprakticky. Video Desperados umistene zde ma take nejake technicke problemy (prestavalo se prehravat na dvacate minute, pak zhruba na hodine), ale vzhledem k tomu ze ruzne mizi i z titulky, tak o tom asi uz vite. ;)

 • Spades

  Můžete přidat možnost zrušit si notifikace na mail? V životě jsem tiscali mail nepoužil, nechtěl, ani nevím, že ho mám. Chodí tam samý spam a pořád mi to svítí na hlavní stránce v notifikacích.

  Nehci to.

 • redicius

  Chlapi, když dám v komentáři kopírovat CTRL+C a pak dám CTRL+V, tak to vloží text, ale i prázdnej objekt nad text. Firefox.

 • tak minule jsem dostal banan za to, ze jsem to zkritizoval (trochu sproste), tak schvalne co ted - je to fakt strasny, nechapu kdo tohle vymyslel. bylo by fajn, kdybyste si nekde precetli jak na oci pusobi bily pismo na cernym pozadi a nabidli aspon moznost prepnuti

  • Jack1947

   No nic já už si na to taky začínám zvykat.

 • Lezov

  Starý vzhled webu sice nebyla nějaká designová parádička, ale byl jednoduchý a přehledný. 


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit