Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U recenzí je zavádějící odkaz Diskuze a kousek pod tím Komentáře - jedno se vztahuje na hru a jedno pouze na článek, není to ale moc zřejmé. Proč nezachovat pouze Diskuzi s dodatečnou informací, ze kterého konkrétního článku je příspěvek napsaný?

    Už to bylo v předchozí verzi designu webu - zobrazování větších obrázků v článcích až po načtení celé další stránky, to je principiálně špatně.

    Četl jsem Level v dobách kdy tam většina ze zdejší redakce byla a bylo to krásné období :) Zatím jsem tedy od spousty lidí co by tu měli být nic nečetl (třeba Rybka), ale dávám tomu ještě čas. Chybí mi tu nějaká redakční stránka, kde jsou vidět názory redakce a čtenář si o redaktorech dokáže udělat nějaký obraz. V Levelu to fungovalo, teď to funguje jen z ohledem na minulost - nové čtenáře to nepřiláká.
  • Proc na starých games není jediný aktuální článek a tady jsou vsechny kdyz je tohle stale jenom beta
  • Bych se chtel také zeptat jestli bude na games.tiscali.cz vydáván nějaký podcast se"starou partou" z hrej.cz.A jestli bude tak kam bych mohl posílat případné otázky?Taky bych se docela rád dozvěděl jak je to s tím odchodem autorů z hrej.cz,ještě nikde jsem nenarazil na uspokojivou odpověd.
  • kdy bude podcast? *4*
  • bizi
    test

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit