Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proc se nezrusilo staré Games.cz kdyz tam neni jedinej aktualni clanek ?
    • bizi
      nektere casti se vubec neprevadely do novych games (nektere clanky, diskuse, galerie, downloady) a pokud na ne prijde odkaz napr. z vyhledavacu, presmeruje se to na stare. Jejich cas se ale krati a brzy se vypnou.
  • Z "kvality" a stylu mnoha článků a recenzí mám pocit, že chcete z tohoto serveru udělat druhý Level (jehož papírová podoba pomalu ale jistě míří na smetiště dějin - mnoho z vás, současných redaktorů tohoto serveru, mu tam koneckonců dopomohlo :-) Můžete tuto mou domněnku nějak vyvrátit?
    • DSemik
      Na současném Levelu mi nejvíc vadí reklamy a trochu design, ale to co je hlavní mi nepřijde "kednujdoucí". Co konkrétně se ti nelíbí?
      • Že se používá teenagerský styl psaní a výrazivo, přitom většina hráčů jsou podle mě dospělí lidé.
        • DSemik
          Já si myslím, že je to většinou užito úmyslně ve snaze o vytvoření žertu, ale uznávám, že styl některých autorů se mi příliš nelíbí.
  • Zdravím. Je možné prodloužit platnost captcha? Kdykoliv píši delší příspěvek, platnost captcha vyprší a musím ji zadávat 2x (tu první systém vždy vyhodnotí jako špatnou). Je to problém už ze starého rozhraní TG a stává s to vždy, nemá to nic společného s tím, že bych ji špatně přečetl *3*
    • bizi
      pokud se bojite ze captcha uz vyprsela, kliknete na "kod je necitelny" a dostanete cerstvou captchu, kterou staci opsat. Kratsi platnost ma svuj vyznam.
    • DSemik
      Můžeš se zaregistrovat, pak kód nepíšeš, nebo si můžeš text napsat mimo a jen to zkopírovat.
      • No to kopírování je skoro tak dobrý řešení, jako to psát 2x captcha. Přihlášení se koukám vyplatí, asi se na to pustím. Dík za reakci, jsem si toho malýho písma dole nevšiml *8*
  • DSemik
    Je v plánu nastavit průměr hhodnocení na známku 5? Všude možně je průměr mezi 6 a 7, takže 9 a 10 padají relativně často.
  • Jaké hře jste dali nejlepší hodnocení a které nejmenší ?
  • Plánujete recenzi SW The Force Unleashed II? Už je to vydané a ani tu nevidím nějaké info, že už to je venku. Díky.
  • Prosím zdůrazněte v každé recenzi na jaké platformě jste hru hráli. Většinou to jde z textu zjistit, ale přehledné to není. Nejlépe už v nadpisu a dále u hodnocení.

    Dále by bylo ideální, aby každý recenzent měl svůj malý profil, kde by krátce (jeden odstavec - 3 ař 4 řádky) ohodnotil klasické hry, které hrál téměř každý. Ať mám možnost porovnat svůj vkus s vkusem autora.

    Možnost hodnotit příspěvky v diskuzích by bylo taktéž plusem.
    • oin.odin
      k podnetnému návrhu len podotknem že čierne pozadie biele písmo dosť ťahá oči (výpalu-je mi to text na sietnice ... aaaa ... *8* , ale je to len subjektívny postreh) ... ale rad by som mal možnosť si nastaviť niečo ... príjemnejšie pre môj zrak , zatiaľ vďaka bohom za funkciu "reader" v navom safari
  • Mě se to líbí. Hlavní je kvalita článků a recenzentů a ta tam je.
    Jaká je sestava redakce a externistů?
  • Az vyjde call of duty black ops udeláte video-recenzi ?
    • Urcite, videorecenze budeme dělat, jakmile se dořeší technické záležitosti, uvidíte sami. Počítáme, že cca do 14 dnů video část Games.cz pořádně rozjedeme.
  • Jak je to s tím podcastem serveru games.tiscali.cz?Někde jsem slyšel že se snad má objevit na konci října,ale žádné oficiální informace to nebyli,chystá se tedy něco?Kdo budou případně debatující?A jací autoři to vůbec odešli z hrej.cz(zatím sem slyšel jen o L.Grygarovi)?A to že odešli z hrej.cz znamená že odešli i z časopisu level?Odpoví někdo z redakce GamesTiscali na tuto otázku?A jaký je rozdíl mezi velbloudem a dromedárem?
    • janchor
      Velbloud má hrb jeden, dromedár dva.
    • DSemik
      Tak nějak to vysvětlily v některém z nových hPodů, ale nic moc podrobného. Tuším, že to bylo na začátku 245 nebo 246.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit