Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • doufám, že plánujete integraci s iTunes, abych mohl společně s ostatními podcasty vyzobávat i ten váš! .)
    • oin.odin
      keď chceš počúvať/odoberať akýmikoľvek podcast v iTunes a nie je priamo v iTunes store tak nie je nič jednoduchšie ako si začať odoberať cez rss stačí ak si nájdeš a skopíruješ odkaz ktorí väčšina autorovu ma niekde na stránke a v iTunes ho cez Advancet>Subcribe to Podcast necháš stohovať potom sa sprava ako kažy iný ....
      • oin.odin
        i keď dodám že by nebolo od veci ak by ho miestne osadenstvo vydávalo v ACC formáte a pridávalo k preberaným témam obrázku a odkazy
  • vim ze sme s tim podcastem uz trapni, ale neslo by aspon dat nejaky status report jednou za tyden? nejake info na dalsi tyden? :)

    nebo treba vytvorit rss link abysme si mohli pridat kanal a nemuseli furt kontrolovat stranky jestli uz nahodou nevysel :)
    • A taky tam budete říkat "Posloucháte GamesPod, nejlepší herní podcast v České republice"?
      • Hlasuji pro :D
      • DSemik
        Tradiční a nejlepší. =)
      • rikal bych mu gPod :)
        • M.Habarta
          Džíspot! Like it!
        • Drom
          to neni moc dobry napad :D P se lehce prohodi s B *2*
    • sleepless
      Podcast se nachylil: optimisticka varianta - tento tyden, mene optimisticka - pristi tyden nejpozdeji
      • a kdy planujete, ze bude podcast vychazet? v patek nebo nejaky jiny den?
      • DSemik
        Jedna z nejlepších zpráv posledních dní. =) I ona neoptimistická varianta zní dobře (jednoznačně lépe než poslední hPod...).
        • tak hpod dobrý, jen diskuze je taktrochu mnohdy prapodivná, ale budu poslouchat určitě oba podcasty :D
  • kostejnesmrtelny
    Nový Games.cz je super, ale chybí mi tu jedna věc: na starým bylo pod každým jedním článkem uvedeno, kdy a pro jaký platformy ta určitá hra vychází. Teď musím prohánět wiki *9*

    Nešlo by to zase nějak zavést? Jestli se snažíte o nějakou databázovou strukturu, mělo by to jít snad i nějak zautomatizovat, aby to zbytečně nezatěžovalo autory *5*
    • bizi
      Clanek je vazan na hru/hry a hry maji uvedeny platformy s datumem vydani. Takze ted uz jen nejaka dobra vizualizace existujicich dat.
  • Dobry den, mel bych dotaz na redakci, proc je Vasim webem (ale i vetsinou ostatnich ceskych hernich stranek jako BW a dalsi) ZCELA opomijena at jit v kratkych newskach a nebo preview v brzku vychazeji rpg hra Two Worlds 2. Na hru uz je venku nekolik velice pozitivnich recenzi, kdy jedina neklesla pod 90 % a udajne se jedna o velke rpg prekvapeni konce tohoto roku a pote, co jsem videl videa a o hre cetl informace (a ze uz toho na netu neni malo), nemam vetsich pochyb, ze opravnene. O to vice me zarazi, ze u Vas o ni neni dlouhodobe jedina zminka, az mi to tak malinko zacina pripadat, ze ji snad ignorujete s nejakym umyslem :), zvlaste s prihlednutim, jake newsky se u Vas docitam ve stylu, ze "tamto ono studio pripustilo tolik a tolik zamestanancu" a jine podobne - prominte ale nepochybuji ze pro vetsinu hracu zcela nezajimave informace, a o teto hre vubec, ale vubec nic. Nevysvetlujte si to prosim nejako spatne, ale docela rad bych znal duvod. Dekuji a s pozdravem.
    • Dobrý den,
      proti této hře určitě nemáme žádné špatné úmysly, ale jak jste sám zmínil - jde o jedno z největších překvapení roku a to především z toho důvodu, že o hře v posledních dvou měsících kromě několika videí a screenů nevyšlo moc zajímavých informací (nejde tak o klasický hype titul).
      Bleskovku o tom, že v prvních recenzích získává nadprůměrné hodnocení jsem měl v přípravě v sobotu, nakonec jsem ji však oddálil na začátek nového týdne, čímž může být info více komplexnější.
      Každopádně, děkuji za kritiku a novinka už je na světě:)
      • Dekuji za info.
  • Chybí mi tu diskuze o novinkách. Přeci nemůžu nechat jen tak to, že Ray Muzyka, viceprezident EA a hlavně CEO Biowaru tvrdí o hře tvořenou jeho týmem cosi o sázkách na jistotu. Stejná hovadina, jako když Heiko Hubertz, CEO konkurence prohlásí, že ta hra nemá šanci si na sebe vydělat kvůli způsobu placení.

    Bah! Krev vře v kofeinových žilách a vytéká vodovodními kohoutky!
  • jak to vypada s Pavlem Dobrovskym, bude sem psat?
  • Paráda, dovolím si tedy těšit se a doufat ;-)
  • Nějaké zprávy ohledně podcastu? Konec října je pryč a pořád ticho po pěšině. : ( Nechci prudit, jen mi podcast s Petrem, Lukášem, Pavlem a spol chybí, nový hPOD bez nich už nemá šťávu.
    • Podcast nam ted visi na technickem reseni, ktere jeste neni hotove - my uz jsme pripraveni ;) Mejte tedy pls jeste chvilku strpeni, doufame ze behem pristiho tydne bychom mohli zacit. Jen nas pak nechytejte za slovo, kdybychom nabrali dalsi zpozdeni ;)
      • DSemik
        Lehce se žádá o shovívavost, ale čekat na "starý dobrý" podcast více než měsíc je těžké. =) Oceňuji každou novou informaci, takže děkuji.
        • oin.odin
          OK našiel som malú chybičku v diskusiách mi nejde zrušiť vlastné "líbí" "nelíbí" preto sa ospravedlňujem DSemik-ovy za ten palec nadol ... prepáč *9*
  • Nová redakce tento web hodně pozvedla. Kvituji hlavně víkendové updaty a kvalitní recenze. Keep it up!!!
  • mohla by tu být nějaká tiráž, seznam autorů, co na tenhle web píšou. Případně aby to šlo rozkliknout a vyjely mi autorovo články.
    • sleepless
      Autorovy clanky po kliku na jmeno vam vyjedou uz nyni, stranka s informacei o autorech je v procesu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit