Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3038 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Kallessin183

  Dobrý den, již delší dobu využíván toho že za poplatek nemusím sledovat u videí a v článcích reklamy. 

  Bohužel toto přestalo fungovat. Došlo k nějaké změně? 

 • Johny666

  dobrý den, nerozmýšlíte přeci jen změnu vzhledu webu pro desktopové uživatele? upřímě tyhle dlaždice jsou pro mě naprosto nepřehledné. články jsem si rád vybíral prostě podle data, abych viděl co je a není nového. momentálně je to tak  šíleně nepřehledné, že prostě nemám šanci zjistit, co kde a kdy přibylo. nerozumím tomu,  vždy jen otevřu gasmes.cz a zase zavřu, málo kdy cokoli rozkliknu, protože se v tom prostě nevyznám... při prohlížení z telefonu tohle možná funguje, ale bohužel na velkém monitoru je to naprostý paskvil. nemáte jen náctileté čtenáře, ale taky lidi, co na hrách vyrostli a teď jsou v produktivním věku a neradi ztrácejí čas rozklíčováváním takového bludiště, jaké je tento nový vzhled.

 • Connor88
 • oleav

  Rozečetl jsem staré záložky a po dvou dílech "PŘÍBĚH TRNITÉ CESTY BUNGIE K NEZÁVISLOSTI ..." nemohu nikde nalézt inzerovaný třetí díl. Možná by bylo fajn aspoň smazat info o existenci. Článek asi nebyl čtený, je to škoda. Hry Bungie nehraji, ale ohlédnutí za studiem a vývojem je vždy zajímavé.

 • SalemCZ

  PES 2022  Trailer https://www.youtube.com/watch?v=Q8lJRR7brq0

 • Ahoj, používám Firefox 78.0.02 a setkal jsem se s tímto problémem. Pokud chci reagovat v diskusi (jsem přihlášený) nebo napsat sem, obejeví se tato hláška:

  Nepřístupné (Forbidden) (403)

  Selhalo ověření typu CSRF. Požadavek byl zadržen.

  Tato zpráva se zobrazuje, protože tento web při odesílání formulářů požaduje v souboru cookie údaj CSRF, a to z bezpečnostních důvodů, aby se zajistilo, že se vašeho prohlížeče nezmocnil někdo další.

  Pokud má váš prohlížeč soubory cookie vypnuté, žádáme vás o jejich zapnutí, alespoň pro tento web nebo pro požadavky typu "stejný původ" (same origin).

  Pokud se to stane, je na vině zapnutý Ad Blocker. Navrhuji, aby stránky "games. tiscali.cz" a "diskuse.tiscali.cz"  pokud zjistí zapnutý nějaký blokovač reklam, vydaly varování, že v případě ponechání zapnutého třeba Ad Blockeru, nemusí některé funkce fungovat správně. To varování Firefoxu je zmatečné.

 • omiklon

  Není to ideální řešení, ale podle autora lze poznat zda profi či games.

 • Šlo by lépe označit nebo odfiltrovat články profigamer? Poslední dobou se to tu začalo objevovat a dle náhledu dlaždic člověk vůbec nepozná, že opouští games a jde někam kam nechce.

 • Dobrý den, mám u Vás takový technický problém. Používám Operu a jejich adblock, který je součástí prohlížeče. Bohužel mi blokuje Vaše videa v článcích. Vidím to poprvé za x let, že by blokoval videa. Možná by nebylo špatné to trochu vychytat :). Díky Petr 

 • Ahoj,

  rád bych vás upozornil na jeden bug, který si myslím, že byste měli opravit. 

  Před 2 týdny jsem si stěžoval na nepřehlednost hlavní stránky a také na fakt, že jste zrušili Bleskovky. Následující den jsem si všiml, že Bleskovky už fungují a domníval jsem se, že se jednalo pouze o nějaké momentální zmizení. Není to tak úplně.

  Bleskovky se zobrazují pouze na hlavní stránce číslo 1 a jakmile kliknu na starší zprávy (strana 2 a dále, tak zmizí). Potud možná záměr (přestože si myslím, že není důvod je nezobrazovat i u strany 2 a dále). Jakmile se ale proklikávám dopředu od starších zpráv, tj. jdu ze strany 2 na hlavní stranu 1, pak se Bleskovky nezobrazují ani na hlavní straně 1. Jediný způsob, jak je zobrazit, je pak kliknout na logo Games.cz. a načíst stránku znova. Ověřil jsem si to jak v Chromu, tak Firefoxu. Jedu na Win 7. 

  Teď jsem zvědav, zda si tohle někdo od vás přečte a moje snaha bude mít nějaký vliv nebo jen plýtvám energií. :)

  Jirka

 • Neplánujete i bílou verzi rozhraní? Ta minulá ji měla. Možná to je jen můj problém, ale po delší době čtení bílého písma na černém pozadí mě jdou oči šejdrem. Za bílou verzi bych byl velmi vděčný. Díky.

 • Zjevně jsem měl nainstalovanou jinou verzi fontu ve Windows. Když odinstaluju, tak už se to v prohlížeči zobrazuje dobře. Díky, leč není to ideální.

 • Hm, já to vidím takto: https://imgur.com/a/J1NiCEZ

  Taky Win10/Chrome.

 • KamilZm

  Já to vidím takto: https://i.imgur.com/AODJVq7.png (Windows 10, Chrome)

 • Jsem jediný, komu zde použitý font (Montserrat) zobrazuje znaky s diakritikou jinak, než znaky bez? Např. když napíšu vedle sebe cč, tak č je znatelně užší. To samé eě a další. Vypadá to příšerně.

 • Hidden

  Poznamka k prehravaci videi (na vase gamesplay i kvuli tomu chodim radeji na Youtube, ale posledni Desperados 3 tam zatim(?) jaksi neni) - bylo by fajn na nem mit moznost krome klasickeho prepnuti do fullscreen mit i prepnuti na velikost okna prohlizece. Obvykle na videa koukam "na pul oka" (krome pasazi, co me zaujmou a venuju jim plnou pozornost) na vedlejsim monitoru, kde potrebuju ale registrovat i dalsi veci a tak je pro me fulscreen ponekud neprakticky. Video Desperados umistene zde ma take nejake technicke problemy (prestavalo se prehravat na dvacate minute, pak zhruba na hodine), ale vzhledem k tomu ze ruzne mizi i z titulky, tak o tom asi uz vite. ;)

 • Jenže zmatečný v právním kontextu má primárně právě ten význam vnitřního zmatku, rozpornosti, ze které vyplývá nemožnost spolehlivé interpretace.


  Zmatenost IMHO v klasickém významu celkem dobře vystihuje jak vnitřní zmatenost, tak to, že zmateně i působí - protože ony ty zmatené věci navenek zmateně působí celkem pravidelně.

 • Kdybych napsal "zmatenost", tak by věta měla význam, že je stránka zmatená. Slovem "zmatečnost" jsem chtěl vyjádřit, že stránka není zmatená, ale matoucí.

 • Spades

  Můžete přidat možnost zrušit si notifikace na mail? V životě jsem tiscali mail nepoužil, nechtěl, ani nevím, že ho mám. Chodí tam samý spam a pořád mi to svítí na hlavní stránce v notifikacích.

  Nehci to.

 • redicius

  Chlapi, když dám v komentáři kopírovat CTRL+C a pak dám CTRL+V, tak to vloží text, ale i prázdnej objekt nad text. Firefox.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit