Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oin.odin
    mam otázočku : som jediní komu v rss nefungujú obrázky ??? ako čítačku používam Safari ale skúšal som aj operu a google reader a všade to len vypiše odkaz na obrázok ....
  • Ještě něco, když dávám v diskuzích libí/nelíbí, skončím nahoře na stránce. Nevím, jestli to je tím, že mám Operu, ale je maličko nepříjemné, hledat pak, kde že jsem to skončil.
  • PLS vraťte původni stránky na tohle se neá koukat *10* *10* *10*
    • Mně se to líbí. Tenhle koncept používá IGN, Gamespy a jiní. Barvy, to je jiná věc, ale už jsem si zvykl, že po chvíli čtení na TG mi zrní před očima ze staré verze.

      Tak mě napadá, o HW a driverech už se psát nebude?
    • oin.odin
      "koukat" sa dá len z toho trocha bolia očy ... to čierne pozadie a biele písmo nie je práve naj kombinácia pre očy unavene neustálim čumenim do monitora ...
      • Drom
        To mas pravdu, obecne je dokazane, ze cerny text na bilem pozadi je pro cteni nejlepsi. Staci se podivat na vetsinu nejnavstevovanejsich webu na netu.

        To ale nemeni nic na faktu, ze stara verze games.tiscali.cz mela uplne stejny problem. Bily text na cernem pozadi.
        • Drom
          Do budoucna by se mohl vytvorit jednoduchy skin v opacnych barvach a bylo by po problemech
          • DSemik
            Nebo nějakým způsobem to dát jako možnost pro přihlášené - klidně jen prohodit barvy.
  • PC filtr stale nic ?
    • sleepless
      Je to jedna z veci, ktere jsou v to do listu. Jen prosim o strpeni, predtim je trea dodelat dalsi prvky.
  • Těšim se na vás kluci, už to byl dlouhej absťák, kterej sem musel vyplňovat staršíma vydáníma :)
    • DSemik
      Jsem na tom obdobně - téměř sto dílů od doby, co bylo změněno osazenstvo hPodu.
  • uz odzaciatku som cakal ze sa bude proste volat gBod :D a to je jednoduche, vystizne a ma to obsah
  • jinak bych podcást nazvál "Renegade Cast", popř. GamePod
  • co je to podcast?
    • janchor
      http://lmgtfy.com/?q=podcast
      • diky
  • Ahoj, velice by mne zajímalo jestli chystáte mobilní verzi stránek a případně, kdy se můžeme těšit? Jinak držím palce, zatím hodnotím na výbornou.
    • sleepless
      Mobilni verzi stranek chystame, ale presny termin zatim dodat nemuzu. Po spusteni specialni video a podcast sekce, coz jsou dva aktualni vetsi ukoly, budeme s terminovym vyhledem mobilni verze moudrejsi.
    • Taky bych bral mobilni verzi stranek, normalni se na telefonu prohlizi (a predevsim cte) dost blbe : / nejvetsi parada by byla neco jako wptouch pro wordpress, ale i prachobycejna textova verze by potesila =)
  • BUG: Je to pravděpodobně nějaká anomálie, ale mě nefungují žádné obrázky hostované u wás na webu (screeny, obrázky obalů her, upoutávky na hlavní novinky), pouze grafika jede v pohodě. JE tomu tak už od spuštění bety a stále se nic nezměnilo.

    A bylo by fajn, kdyby se css optimalizovalo i pro Operu (třeba odkaz na galerii je divně šoupnutý, i když za to možná mohou chybějící obrázky).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit