Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jamar28
    Mimochodem s něčím podobným se teď potýká i Paradox Interactive, ale důvody jsou ještě absurdnější. DLC politika a zvýšení cen. Logika některých hráčů je fakt bizarní - jim se třeba nelíbí nějaké DLC, tak dají negativní recenzi celé hře. *4* Že dávají negativní hodnocení za cenu, to snad ani nemá cenu komentovat. *7* Co se mě týče, tak hodnocení na Steamu ať klidně zruší, je bezcenné.
    • DwaR
      akékoľvek hodnotenie bez priradenej textovej "recenzie"/zdôvodnenia je bezcenné. takže netreba byť hrrr. steam hodnotenie samozrejme cenu má. len netreba byť lenivý a čítať + pridať svoj drobček do mlyna a užitočné recenzie označiť palcom (v dnešnej FB dobe trápne, ale účinné).
      • jamar28
        Já v tomto případě rozlišuju hodnocení a recenzi. Recenze si čtu, jen musím najít nějaké věcné mezi těmi sjw bojujícími za cenovou spravedlnost.
    • Kritika ceny samozrejme muze byt opravnena.
      • jamar28
        Kritiku ceny považuju za naprostou hovadinu. Cenu vidím sám ještě dřív, než samotné hodnocení a sám si rozhodnu, jestli je pro mě vysoká nebo ne. Mě zajímá, jestli hra hodnotitele bavila, nezajímá mě, že nějakému mathyskovi98 přišla drahá.Chápal bych výtku, že je krátká, ale to u paradoxích her fakt nehrozí.

        Ale samozřejmě každý ať se na to hodnocení dívá jak chce, někomu třeba tyhle trendy přijdou správné a tohle je přesně to, co od hodnocení očekává. Já očekávám něco úplně jiného, tudíž to hodnocení už je pro mě bezcenné.
        • Proč za naprostou hovadinu? Když si koupíš notebook za 20 a notebook za 40, tak od druhého očekáváš víc než od druhého. Hry na telefon taky nekupuješ za 1200,-. IMHO přihlížet k ceně je ok.

          Ale ano, souhlasím, že hodnocení na Steamu má často nulovou vypovídající hodnotu.
          • jamar28
            Ale jo, ale mě by zajímalo právě to, co od něj čekali a co dostali. Cenu si prostě zhodnotím sám. Napsat "je to drahý" a dát palec dolů je prostě hodnocení na prd. Já vím, že komplet EU4 stojí asi 5 litrů, nepotřebuju, aby mi to někdo připomínal skrz hodnocení. Recenze samotné ještě užitečné jsou, jen musí člověk najít ty normální a věcné.
            • Ten hate na paradox hry je preto, že veľa hráčov si myslí, že k zvýšeniu cien prišlo kvôli letnému výpredaju na steame. Aby si paradox teraz mohol na svoje hry dať akože zľavu.
              Taktiež na to zvýšenie cien ako prví upozornili hráči z krajín ako je India, pre ktorých sa tie hry vraj teraz stali až nezmyselne drahými.
          • * než od prvního...
    • přesně tak. Ovce bučí do rytmu a stádovitost ovcí na Steamu je galaktická...
      • Ovce bečí, kravičky bučí, to vás už takové věci ve školce dneska neučí?
        *1*
        • Paulcz
          Jeho inteligence je tak vysoká, že takové věci zcela jasně ignoruje :)
  • No jo pocitace. Bordel kde si kazdy dela co chce. Podle toho to pak taky vypada.
  • Proc by to mela byt slabina Steamu? Pro me je GTA V bez OpenIV bezcena. Originalni fizyka je trapna a az s mody to ma pro me stavu. Az budu u kompu, tak se taky pripojim s "negativni recenzi"
    • Přesně, taky jednu napíšu , dík tip, začlo to tim, že Rocstar prodával na konzole hry co běží 15 fps, pak ojeby s exkluzivitou, to že si od nich musíš tu samou hru koupit 2x, aby sis jí vůbec pořadně zahrál, dál ignorace SP obsahu, pay2win multiplayer s cheatery, teď ty mody.. oni si koledují už delší dobu, pohár pomalu přetekl

      *11* *11*
    • Pardon, fyzika :)
      • prodej PC a běž se učit mateřský jazyk...
  • Black_Hand
    To, ze je neco v EULA, neznamena, ze to je zavazne a platne. Pry postupovali podle zakonu Ruska, ktere jsou EULA nadrazene a pokud hru prodavaji v Rusku (prodavaji), tak se jim musi Rockstar/Take-Two podridit. A tento princip plati snad v kazde civilizovane zemi. Cease & Desist, podle autoru OpenIV, je v tomto pripade aplikovany nepravem a soud by vyhrali, ale bojujte si proti takovemu molochu jako Rockstar, tedy vlastne Take-Two, protoze Rockstar je jen znacka, ne jina firma.
  • Veľmi úbohý článok. Prečo by s tým Valve malo niečo robiť? A aká slabina systému? Slabina by bola, keby hráči nemohli dať najavo svoj názor a vydavateľ by si mohol robiť čo chce. Systém funguje úplne správne.
    Rockstar sa v minulosti vyjadril, že singleplayer mody sú v poriadku, ukazalo sa, že hráčom klamal, takže gta si negatívne hodnotenia plne zaslúži. A to nieje práca pár trolov, ale hráčov ktorí maju nahrané často stovky až tisíce hodín. Áno bola to dobrá hra, ale sú ľudia ktorí to hrali hlavne kvôli modom a pre nich práve gta stratilo zmysel hrať. Alebo si myslíte že tí ľudia hrali tisíce hodín gta online a dookola singleplayerovú kampaň? Alebo takíto hráči nemajú právo hodnotiť hru?
    A ten nezmysel že negatívne hodnotenie dalo len 47k hráčov, to je slušná snaha autora o demagógiu. Hra má celkovo 242k hodnotení, z toho 36% negatívnych. To nieje 47k. Autor zjavne myslel že za posledných 30 dní gta dostalo 47k negatívnych hodnotení. Ale prečo takúto informáciu dáva do kontextu s tým, že si hru za 2 roky kúpilo 7 miliónov hráčov? Aby to vyzeralo že nespokojných je len pár bláznov?
    Naozaj veľmi smutný a zaujatý článok snažiaci sa prekrúcať fakty.
    • Black_Hand
      Ja to spis vidim tak, ze lidi vyuzivaji jedne z mala moznosti, jak jim to vratit. Na tom, ze na steamu hodis palec dolu neni nic nelegalniho a je to tak spravne. Al Caponeho taky zavreli za danove uniky a ne za vrazdy atd. V tomto systemu neexistuje cesta jak jinak Rockstar/Take-Two potrestat, tak lidi prirozene pouziji co maji.
      • SalemCZ
        Jako šlo trochu Take-Two s akciema dolů, ale to měli jít už u Mafie 3 :)
  • Po pravde z toho hlasovani mam radost. Jiste, s hodnocenim hry to nema nic spolecneho .. ale koho zajima hodnoceni GTA5 ? Je to jedna z nejznamejsich her, jedna z nejlepe hodnocenych her, a navic dnes uz pomerne stara hra. Vsichni vi co to je zac.
    Aktualni vlna je proste jen protest. Takovy pekny .. hracsky. Vsichni taky v recenzich jasne zminuji, ze to je jen kvuli Open IV.
  • Co je pravdy na tom že sice je to dělané, aby se s tím nedalo dostat do online části, ale je to bugnuté takže se tam dá dostat?
    • Nevím ale vzhledem k tomu že tvurce je Rus, tak nejspíš lže on. Kdoví co všechno ten software obsahuje...
      • Bobe jsi trouba a žvaníš stejný nesmysly jako jsou v tomhle hloupým článku.
      • Za všechno může sovětský svaz a tenhle moder je putinův hacker takže pozor na to...
      • To vis ze jo Bobiku. Urcite to byl jeden z tech, kteri ovlivnili volby v US...
  • Pc komunita zase dela problemy... *7* Meli to vydat exkluzivne pro next gen a byl by klid.
    • dvouleta exluzivita ti nestaci? :(
      • SalemCZ
        To nebylo pro Nextgen
  • skaven
    najvacsia sranda ale je, ze ked vyjde GTA VI, bude mat miliardu zarobenu do mesiaca
    • SalemCZ
      Oprava do týdne.
  • TheGGG
    #D!ckOutForOpenIV

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit