Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Včera jsem instaloval, dneska začínám *3*
  • Hra je fantasticka, naj hra Pirani od Gothic 3. Hardcore RPG pre hc fanusikov zanru.
    • Přesně tak. Podle mě je tohle nejlepší pokus o návrat ke Gothicovy. Atmosféra naprosto parádní, fůra postav skvěle napsaná(hlavně outlaws) a samotný fakt, že si nemůžete hned od začátku troufnout na silný protivníky. Risen 3 jsem hrál na nejtěžší obtížnost a bez jakéhokoliv vylepšní postavy jsem si s Bonesem troufl na prvního Shadow lorda a zabil ho víceméně bez problémů. Tady..mám strach už jen ze základního Bitera.
      • nekromant33
        jak je to se světem, žije aspoň trochu jako v Gothicu, přinejhorším jako v prvním Risenu, nebo jsou ty NPCčka přibitý a mrtvý jak v Risen 2?
      • Souhlasím s tím pocitem, ale myslím že to není uděláno chytrým nastavením obtížnosti ale spíš přidáním stamina baru, takže musíš víc taktizovat, stejně palec nahoru za to, ale Gothic to nepotřeboval a stejně byl pěkně obtížnej, ne depresivně obtížně, ale pěkně obtížnej. Nevím proč to najednou nejde
        • Chidlink
          Ve hře pravděpodobně nefungují vlastnosti, tak jak by měli a jak je u nich ve hře napsáno(když dáte body do odolnosti, nepřidá vám to zdraví i když by mělo atd.). Proto je ta hra tak těžká.
          Více zde:
          http://community.elexgame.com/threads/1206-Core-mechanics-severely-bugged
          • homeles8
            A zvýšeni zdraví je myslím taky jen z perku, na kterej tu odolnost potřebuješ
            • Presne tak, len perky
          • To je blbost nakolko priradeny bodik nie je determinantom okamziteho narastu statistik ale len nastrojom pre pouzivanie dalsich zbrani a podobne..... Jednoducho body si pridavas nie preto aby sa ti hned zlepsili statistiky ...priklad SILA 1 sa rovna SILA 100 ak pouzivas zbran ktorej pozadovany parameter je SILA1, lenze aj ked SILA 100 neznamena 100krat vyssiu silu, znamena to ze mozes pouzivat zbrane ktore si predtym nemohol
        • Jo to je pravda, na ten stamina bar jsem úplně zapomněl a to na něj nadávám asi nejvíc :D Ale souhlasím s tebou. Hlavně do dneška je pro mě Gothic hrou kde je opravdu příjemný pocit z postupu, protože jak jsi řekl, ta hra byla obtížná, ale jakmile jsi to překonal, tak jsi měl pocit jakože si se opravdu někam pohnul.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit