Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vogon
    POZOR! Top 10 typů CLICKBAIT článků, s kterými se potkáte na INTERNETU. Číslo 7 Vás PŘEKVAPÍ! *8*
  • jamar28
    Teď ještě vyšla hra The Pillars of the Earth podle knihy od Kena Folleta.
  • kiro_lyriq
    Upřímně mi tam hodně chybí Original War (Poslední den stvoření - Wolfgang Jeschke), série Metro (Dmitry Glukhovsky) a Bioshock (Atlasova vzpoura - Ayn Randová)... Myslím, že kulatá desítka by neškodila :)
    • KrPa
      ze vsech zde jmenovanych se metro nejvice a nejlepe drzelo knizni predlohy, to v tom clanku melo byt
      • Ačkoliv souhlasím, že Metra 203... zde chybí, tak nesouhlasím, že by se drželo knižní předlohy. V knize Arťom zastřelí snad jen toho nacistického důstojníka ve hře jich je o "trochu" víc. (Což chápu, nechtěl bych, aby z výborné hry byl jen interaktivní film). V knize jsou tunely většinou prázdné (vlaky rozebrané) a ve hře je tam všude plno mrtvol, vlaky v podstatě všude mimo stanice. V knize se za dne nesmí vyjít na povrch, ve hře tam Arťom vychází v podstatě pořád.
      • kiro_lyriq
        Hlavně od druhého dílu herní Metro funguje jako doplňující příběh, autor předlohy s tvůrci her spolupracuje a tudíž Last Light vyplnilo události mezi první a třetí knihou (druhá kniha se netýkala Artyoma), nové Metro pak má navazovat na třetí knihu. *4*
        • Last Light nefunguje jako výplň mezi knihami, je to zcela alternativní příběhová linie.
          • To sice autor říká, ale přesto 2035 dost navazuje na události, které se dějí v Last Light.
            • kiro_lyriq
              Pravdu díš, 2035 zběžně popisuje, co se odehrálo v Last Light a často na to odkazuje. :)
    • jamar28
      Bioshock bych tam nedával, protože to není podle knihy Atlasova vzpoura ani trochu, to jen zakladatel Rapture Andrew Ryan byl objektivista (tedy vycházel z Randové).
      • Těch spojení je tam víc, hlavně ve jménech postav. A vzhledem k tomu, že nadpis hlásá "chytře se inspirovaly", bych neviděl problém v tom, že to není přímo adaptace. Je fakt, že to, jak Bioshock s Atlasem pracuje, je na poměry herního světa dost unikátní a sofistikovaný :)
  • Pamatuji si, jak jsem četl tuhle povídku od Harlana Ellisona, to bylo maso. Díky za tip, teď jsem zjistil, že to je na gogu, takže dávám na seznam přání.

    Díky za tehle článek, více takových
  • Rhulad = Alucard = Akatosh = Femto.

    Sakra, mít tolik registrovanejch nicků, to už je na psychiatra. Naštěstí náklik a hate Zaklínače ho vždy prozradí.
    • Rhulad
      Nejsem si jistý, kdo je tu na psychiatra, takový hysterický brekot, co tu předvádíš, jsem dlouho neviděl. Někdo ti sáhl na bábovičku, co? Než tedy někoho obviníš, měl bys mít validní důkaz a samozřejmě čisto před svým prahem, což zrovna pochybuji, že máš po tvém projevu.

      Jinak přeji hezky večer a úspěšné chytaní všech zdejších fantomů. *3*
      • KrPa
        tvuj nick zde ale fakt vydam jen u clanku se zaklinacem a vzdy jen hate *1*
        • Rhulad
          jojo, rád nasírám chlapce s avatarem dívky, pak se mi lépe usíná.
          • KrPa
            nejaly vecny argument do diskuze bys nemel?
      • Já ti zase přeju úspěšný trolling a ať tě po změně nicku nikdo nepozná. ;) Musíš holt míň naklikávat, je to moc nápadný. ;)
        • Rhulad
          díky za rady, příště si místo plusek naklikám mínusy, snad mi to už vyjde a pak budou doufat, že nebudeš nikde poblíž, abys mě neodhalil. K tomu trollingu - osobně jsem si myslel, že je to jen upozornění na přílišnou adoraci někoho, kdo si to nezaslouží, ale pokud tvrdíš, že je to trolling, tak se nad sebou zamyslím.

          Takže resumé: klikat si mínusy, vyhnout se osobě atutard(předpokládám že pod jiným nickem tu nepíšeš, když jsi tak moralizující) a přestat trollovat.
      • Tak to ty jsi ten cringy edgy anonymek?
  • Rhulad
    Jako dlouholetý čtenář se samozřejmě výběru můžu jen smát. První místo samozřejmě nekritická propaganda trapného Zaklínače. Studio které posílalo hráče před soud a brzdili výkon PC DRM, která žrala většinu herního výkonu, by si zasloužilo tak poslat do pekla. V současnosti navíc evidentně zaplacená podpora od MS na Xbox One X, předtím CDP stačil vydal na PS4 Pro patch, který hru ještě více zruinoval a narval tam více bugů.

    Samozřejmě ignorace The Old Hunters, což je jedno z nejlepších převedení literární předlohy(The Shadow over Innsmouth) do hry, samozřejmě když to tady nemá ani recenzi, jak by o tom mohla redakce vědět,
    • jamar28
      A jak to, co píšeš v prvním odstavci, jako souvisí s tím, jak se drželi knižní předlohy?
    • Náklik už začal. Je to pořád jeden a ten samej troll...
      • jo no, nechápu že si Tiscali nechá líbit, že jim tento trollík defakto opakovaně hackuje stránky
    • Na zdejší nekritickou propagandu dark souls od místních fanatiků pod multinickem to ale nemá.
    • pleteš se, Old Hunters je jednoznačně adaptace komixu o Kačeru Donaldovi, ačkoliv ne moc povedená
  • dobre vy. vic podobnych clanku, ktere nejsou jen prevzate informace odjinud.
    sice treba nemusim souhlasit s vyberem, nebo zhodnocenim, ale kazdej podobnej clanek je vytanej. *3*
    no a taky mam proste rad clanky/videa typu X veci, ktere Y
  • JamesFaith
    Rainbow Six měl být začátek nové série?

    Pokud já vím, tak byl jen malou odbočkou Clancyho série Jack Ryan, ve které se hlavní hrdinové objevili poprvé a do které se pravidelně vraceli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit