Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jestli sis AA nevsiml, tak nejaky ten patek jsme v EU a cesty na zapad jsou jiz otevrene.
    • tím spíš by se jim měl Zeman věnovat, když nám nesou 1000x víc než obchod s Ruskem a ne se jezdit klanět do Moskvy Putinovi
      • promin, ale jsi naivni, az bych rekl, ze jednoduchy. Zeman ma vyborne vztahy s Putinem, Si Ťin-pching i s Trumpem. A o tom je politika. A to, ze ho prozatim Trump do Bileho domu nepozval, je zpusobeno pouze tim, ze ma sam delat co se sebou, protoze aktualne v USA, probiha hon na carodejnice.
        • Femto
          Zeman nemá žádné vztahy s Trumpem. Se prober, Trump o něm neví, že existuje. Zeman se do Bíleho domu nepodívá, může si psát dopisů, kolik chce.

          Můžeš mí řict, co nám přinesly vztahy s Ruskem a Čínou. Chci čísla, jen znovu dodám ,že export do Číny se zvedl za Zemana o 0,1%.

          Jeho vztah s Putinem je na úrovni kašpárka a loutkaře. Putin má osla z EU se kterým se může chlubit, nic víc. Prokaž nějakým číslem, že se nám vztahy s Ruskem a Činou vyplatí.
          • "Můžeš mí řict, co nám přinesly vztahy s Ruskem a Čínou."

            Třeba to, že nás nemají za zmanipulované gumy západní propagandou? Ne počkej, je to vlastně špatně. Správně bysme měli nezlepšovat vztahy. K čemu diplomacie, když můžeme být nepřátelé, vytvářet napětí přes NATO a připravovat se být živým štítem až vypukne WW3...
            • "tak to je kvalitní materiál. Kvalitní argumenty gumo"

              Jsem rád, že sis sám sobě kriticky ohodnotil kvalitu svého postu. To chce uznání.
            • Femto
              tak to je kvalitní materiál. Kvalitní argumenty gumo *3*
          • jamar28
            Můžeš nějak dokázat, že Zeman je Putinova loutka? Jaké rozkazy od něj kupříkladu přijímá? Něco konkrétního by bylo?
            • https://medium.com/@caityjohnstone/new-york-times-forced-to-retract-longstanding-lie-about-russian-hacking-aa3fedb191ac

              Důkaz, že NY Times lže... hlavně co se týče Ruska. Jak sem řekl, dej si alobal na hlavu konspirátore. Tvoje kritické myšlení je na nule...
            • NY Times jako důkaz HAHAHAHA... hodně si klesl. NY Times je takový americký Blesk...
            • Femto
              https://www.nytimes.com/2016/12/30/world/europe/czech-republic-russia-milos-zeman.html

              Tak a teď ty a tu levnější naftu prosím.
            • Tak co, kde je ten důkaz, že Zeman je Putinova loutka, důkaz tý konspirace, kterou si tady rozjel...
            • Femto
              Tak co, kde mám ty čísla, že tu naftu máme levnější, když jsme ti partneři *15*
            • Zeman neleze Putinovi do zadku, to tvrdí jen konspirátoři tvého typu. Dej si radši alobal na hlavu... heh
            • Femto
              "Lol, třeba to, že Rusko je největší exportér fosilních paliv do Evropy? Zkus se zamyslet, ty konspirační mimoni, proč třeba Německo bylo proti US sankcím na Rusko... "

              Proč píšeš pořád Lol? To je nějaká porucha?

              Co s tím, že je největší dovozce paliv. Máme to levnější než ostatní státy? Máme tedy nějaké benefity za to, že Zeman leze Putinovy do zadku?
            • "Jak těžíme se vztahem s Ruskem?"

              Lol, třeba to, že Rusko je největší exportér fosilních paliv do Evropy? Zkus se zamyslet, ty konspirační mimoni, proč třeba Německo bylo proti US sankcím na Rusko...
            • Hele femťáček už dostává záchvat a cpe sem nějaký izo RPG a že mám rád Putina lol. Takový lži. Prostě konspirátor. ;DDD Píše něco o ho*nech, zatímco mě obviňuje z neslušnosti. Tohle je fakt na léčbu...
            • Femto
              krásně mi pomáhaš Chlemto. Nevím, jestli si to uvědomuješ, ale tvoje vyjadřovací schopnosti hážou na mě ten pozitivní úhel. Myslím, že se můžete vyjádřit, že za Zemana roste propad obchodu s Ruskem. Jak je to možné, vždyť by jsme měli spolupracovat a být partneři. Zeman tam přece lítá s Kellnerem, to musí být někde vidět.

              Chlemto, raději se přihlaš pod svým původním nickem, jestli máš ještě koule. Velký fanoušek Iso RPG her a Putina. Všichni ví, kdo tady plameně diskutovat s Drizztem o Putinovi :) Jinak s tím klikaní, většinou to dělají ti, co o tom pořád mluví. Jak jsem tě utřel dole, dodej důkaz, jinak si prosím necpi ty hovnna do papule.
            • @jamar28
              Nemá smysl s femťáčkem... jenom náklik a nelogika. Viz argumentace, abys prokázal, že není loutka looool..
            • "Ekonomický propad je prokazatelný. Takže Zeman je loutka."

              Lol. Samozřejmě naprostý blábol. Ty dvě věci spolu nesouvisí. Prokázal si ekonomický propad, ale ne, že je Zeman loutka. Hlavně si naklikej smutný případe...
            • "můžeš dokázat, že není?"

              Lol, femťáček opět perlí. Prokazuje se vina a ne nevina. To je vždy, když femťáček nemá jak argumentovat, tak přestane dávat smysl...
            • Femto
              http://www.businessinfo.cz/cs/clanky/rusko-obchodni-a-ekonomicka-spoluprace-s-cr-19086.html

              Ekonomický propad je prokazatelný. Takže Zeman je loutka *3*
            • jamar28
              Femto: Napsat prostě "Nemám žádný důkaz" by ušetřilo námahu nám oběma.
            • Femto
              Tohle je velice ale velice jednoduché, pokud nejsou čisla, tak je ta servilita Zemana úplně zbytečná. Putin je macho, ten vyjebe s každým a ty si opravdu myslíš, že Zeman je rovný partnet k Putinovi? Pokud neuvidíme reálná čísla, že nám Rusko v něčem pomohlo, tak do té doby Zeman je loutka, nic více. Já nemusím v tomhle nic dokazovat, protože v tomhle čísla mluví za mě, dodej opak. Rusko je několikanásobně větši hráč, pokud neuvidíme nějaké výsledky z této spolupráce, tak ani nemůžeme přemýšlet, že Zeman není Putinova loutka. Víš, že se bavíme o Rusko, že jo?

              Bobe a kde pracuješ a mezi jakými lidmi žiješ? To vypadá fakt tajemně. Nějaká sekta?
            • jamar28
              Femto: No počkej, to v tom máš trošku guláš, dokazovat má ten, co něco tvrdí. Dokazovat neexistenci něčeho zpravidla nelze - dokaž, že neexistuje Bůh, dokaž, že mého souseda neunesli mimozemšťané, dokaž, že vedle mě právě teď nestojí jednorožec...

              "Co Putin pro Zemana a Česko udělal? Dodej fakta, čísla. Jak těžíme se vztahem s Ruskem?" - Já nic takového ale netvrdím. Jen mě zaujalo to tvoje sebevědomé tvrzení o loutce a loutkáři. Btw nepřijde ti komické, že sám tady vyžaduješ data, čísla a důkazy na všechny strany, ale když chce někdo důkaz po tobě, řekneš, že naopak ostatní mají dokázat to, že nemáš pravdu? Trošku nekonzistence, nemyslíš?
            • Femto
              můžeš dokázat, že není? Co Putin pro Zemana a Česko udělal? Dodej fakta, čísla. Jak těžíme se vztahem s Ruskem? Fakta, čisla! Značka ihned, pokud nedodáš, tak je jen loutka Putina.
        • Ano. Do USA se vrátil McCartyismus. Dokonce jsou lidi (v médiích a v politice), kteří chtějí válku s Ruskem a to jakože vážně. Vojenský industriální komplex se vymyká kontrole, zatímco mi tady řešíme uprchlíky, které mají na svědomí primárně oni. Ironie...
  • Trochu mě vadilo, že o PGB mluvili, jako by to v jiné hře nebylo. Přitom Arma tyhle pocity zmaru, kdy se člověk bál o svůj těžce hledaný loot, nabízela dávno předtím.
    • Jojo to samé Rust.
  • zdar,ja by som ocenil battle royale mod v inych hrach.

    btw,tomb raiderka ma byt totalne ebackova zenska.Nie ako ta chudera z filmu
    http://www.mlwgames.com/img/assets/tombraider_cosplay/6.jpg
  • Nekomu staci tricko. Ja si zas uzivam sveho prezidenta plus peknou sumicku za sazku na jeho vyhru. Timto tedy dekuji vsem, kteri podobne pomohli k temto vyhram.
    • Mart9
      Také jsem měl za pár tisíc vsazeno *3*
    • teď to tu dalších 5 let půjde do pr ještě víc než předtím, ty v tom budeš žít taky, užívej si sumičku
      • palacinka
        si myslis, ze prezident to tu nejak zasadne ovlivnuje? *1*
        • jamar28
          Žádné překvapení, stejná hysterie zavládla už minule.
  • Mart9
    Díky lidem, jako je Pavel, pan Zeman vyhrál volby *3*
    • pan Zeman :D
    • https://www.youtube.com/watch?v=GRLKX01fj5g LOL
    • MickeyMutant
      Nikoliv, Zeman vyhrál volby díky lidem, jako jsi ty.
      • Femto
        pochybuji, ten nemá ještě právo volit, spíše bych to viděl na jeho rodinu, opakuje názory své rodinky.
        • Mart9
          Chlapče, ty seš mimo. Já jsem volil pana Zemana už před pěti lety *3*
          • Femto
            nech mi moji naivitu, takový prostínek jako ty nemůže mít věk na volbu.
      • Zeman zvítězil díky té dementní alkoholické třetině národa, které se předtím vysmíval ale zároveň tvoří jádro jeho voličů, škoda, chtělo se mi věřit že lidi u nás maj víc rozumu
        • palacinka
          pokud tu je ta dementni tretina naroda, pak je to ta, ktera nesla volit.
      • Mart9
        Sice se to hezky čte, ale není to až tak pravda. Jsem přesvědčen, že rozhodli ti nerozhodnutí, kteří se přiklonili k Zemanovi díky antikampani a protlačování Drahoše.
        • Tyhle kraviny, že se někdo někam přikloní díky antikampani, to vymyslel jeden blb a dalších 1000 to opakuje.
          • KrPa
            drahose mi cpaly reklamy na FB, reklamy v tramvaji, reklamy na webu, cpaly mi jej v práci a v televizi, jeste ze mi je necpali na toaletak
            • Femto
              fakta ale jenom z jedné strany, co? Zemana budu hanit do posledních svých dnů, je to lidská špína. Soudem usvědčený lhař. Rozšiřuje lži a strach. Nic jiného neumí.

              https://www.lidovky.cz/milos-zeman-se-jiz-v-minulosti-musel-za-sve-vyroky-omluvit-pov-/zpravy-domov.aspx?c=A161111_124958_ln_domov_ELE

              http://www.brics.cz/zemanovy-lzi
            • KrPa
              ja tu nikoho neuprednostuji, jen pisi fakta, ty si zaslepeny hnevem ze pod kazdy, jakykoliv prospevkem hanis zemana...
            • Femto
              A co tak připomenout praktiky Zemana, který házel do schránky, že Drahoš je vítač. Tohle je za hranou všeho. Co tak připomenout minulou volbu, jak lhal, že Karel Schwarzenberg chce vrátit majetek sudetským Němcům, jak rozhlašoval, že má doma hákové křiže. To už druhá strana zase zapomněla asi...
          • palacinka
            bohuzel je to pravda. hodne lidi ma v sobe instinkt chranit slabsi a ty kterym je ublizovano, proto se jim zhnusi agresivni anti kampane. to ale asi ty nepochopis.
  • Máte k PUBG dost špatný přístup, skrývání se je vám na začátku dost k ničemu. Nejdřív se musíte naučit zabíjet, až pak plížit, protože jinak se do posledního kruhu možná proplížíte, ale večeři vyhrajete leda tak náhodou.
  • Já měl zato, že se na Games.cz dodržuje korektnost, takže pan Smutný, coby šéfredaktor, měl vstát a vyvést pana Dobrovského ven ze záběru! Politická přesvědčení a názory na web o hrách opravdu nepatří.
    • se z te politiky neposrete, jste v Česku
    • Na jakém čase to je?
      • Po celou dobu. Koukni mu na tričko
        • Já se ještě nedíval, tedka na to jen tak rychle koukám a no...hm... koukám :-)... a já vždy měl za to že pavel dobrovský je inteligentní a ono... :-)
          • Už před lety volil zelené, takže o inteligenci nemůže být řeč *4*
            • Ale tak každý může v mládí přešlápnout, jednou jsem volil taky nějaký exoty, tuším, že Věci veřejný.
    • TheGGG
      to pouze v diskuzi se nesmí nic napsat.... *1* *1* prostě demokracie
  • schumicrast
    Ležím proti Drahošovi!
  • wtf? https://www.facebook.com/thekocabs/videos/2003710799886735/
    • Pravda a láska naštěstí nakonec zvítězila, i díky mně, nad lží a nenávistí pravdalásky.
    • pecka, díky za sdílení, pobavilo
    • Zeman to ma ted jisty. Diky zrzku!
      • fixacia vlastnych bludov zrzkom je hoax
    • Lukáš mě překvapil, že umí celkem i zpívat. U té slečny už je to podstatně horší.
      • On má kapelu, teď vydávali desku myslím.
        • povedenou
          • No, na to jak dlouho to dělá, to je po všech stránkách dost slabé.
    • Docela vtipné... ale stejně budu volit Zemana
    • TheGGG
      co to je za sra*ku ? *11* *11* *11* *11* *11*
      ale ani mě to nepřekvapuje... po tom včerejším nákladu se musí tahat všechny špinavé karty

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit