zavřít
...

Fight Club #359: Core Loop

Playerunknown’s Battlegrounds hýbe herním světem natolik, že se konečně dohýbala i k nám do redakce. Věřte nevěřte, ale Vašek s Alešem PUBG hrají a nepřekvapivě je to oba nesmírně baví. O své zážitky z modré zóny (a někdy i mimo ni…) se s vámi podělili ve Fight Clubu s číslem 359. Nešlo ale samozřejmě...

Novější 1 2 Starší

• Malak (anonym)
    4 souhlasí, 7 nesouhlasí
    51% vlastizrádců. Národ zmetků...
    29.1.2018

reagovat

• Kandahároš (anonym)
    2 souhlasí, 5 nesouhlasí
    Mno nebudu se Vám, tady do toho moc sr*t. Ale oba tábory, jak Zemanův tak i Drahošův jsou fakt k smíchu. Ty volby byly skoro remíza,ale jeden tábor se chová, jak když vyhrál 70:30. A druhý zase brečí a fňuká. Přežili jsme Habsburky, násky, komanče..tak přežijem i Zemana. Já mu ten státní pohřeb přeju. Osobně jsem to hodil Drahošovi. Ne, že bych ho vyloženě chtěl a ne proto, že by mi vyloženě vadil Zeman( po těch letech jsem si už zvyknul, že je svůj a a že je to typickej troll - to byl vždy). Ale hlavní důvod, proč jsem tam nechtěl Zemana je ta jeho partička mafiánskej snobů okolo něj. Jeden bez prověrky, druhej bez smlouvy s hradem,ale je u všeho a mluvčí, kterej snad vypadl z nějaké špatné komedie a pár dalších. Popravdě jsem se těšil, že někde popřípadě profackuju Ovčáčka, jestli na mě bude drzej až ho osobě potkám a bude zase řadový ovčan.. On je přesně ten typ, kterému se to bude líbit a ještě mu u toho bude stát... se vsadim o cokoliv. Holt si budu muset počkat dva tři roky, až povezou Miloše na márách mno *1* *15*
    29.1.2018

reagovat

• KrPa tiscali.cz
    5 souhlasí, 5 nesouhlasí
    clovek napise v komentari kalousek a redakce to hned smaze *1*
    29.1.2018

reagovat

• Dra Hoszjekonda (anonym)
    0 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Jedno blbé tričko a o zábavu v diskuzi je postaráno. *15*
    29.1.2018

reagovat

• Lojzík (anonym)
    4 souhlasí, 4 nesouhlasí
    Tady je zase nablito, dejte s tou politikou už pokoj, dokazujete akorát jaký jste loutky. Mocipáni s váma nebudou mít moc práce.
    29.1.2018

reagovat

• Martin (anonym)
    2 souhlasí, 1 nesouhlasí
    https://nazory.ihned.cz/c1-66031090-takto-veru-ne-pane-premiere?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Masakr i Smetana Babise setre jako hadr prach
    29.1.2018

reagovat

• Jouda (anonym)
    24 souhlasí, 24 nesouhlasí
    Teda, kdyz tady tahame tu politiku,

tak me fascinuje, jak Drahosovi volici, se tady ohaneji inteligenci a nazyvaji druhou polovinu naroda luzou. Kdyz jsou tak super inteligentni, tak jak je mozne, ze ani napodruhe nepochopili, ze Zemana nemuzou porazit tupou propagandou a naservirovanim kandidata typu Drahos? Clovek, ktery si ani nedokaze uvedomit nasledky svych cinu - viz. podpis vyzvy vedcu proti xenofobii. Clovek, ktery nechape, jaky typ lidi se diva na debaty na Prime, kde se nechal rozcupovat a jaky typ lidi se diva na CT, kde nesmyslne za kazdou cenu utocil.

Pokud chteli porazit Zemana, tak meli naservirovat nekoho, kdo je mene Zeman a je stale prijatelny pro druhou polovinu naroda. Ne, ohen a led. Tzn. vyborneho retora, ktery ma velke politicke zkusenosti, je dostatecne znamy, neni vitacske slunicko, je alespon neutralni k EU a NATO, nema zadne vztahy s Kalouskem.

Za me maji 5 let, aby toto pochopili. No a pokud jim to nepodari, tak dalsi prezident bude Okamura
    *4*
    28.1.2018

reagovat

• aa (anonym)
      26 souhlasí, 17 nesouhlasí
      taky se mi chtělo věřit, že slušný vzdělaný člověk musí porazit vulgárního prohlaného ožralu a že to tak snad vidí každý normálně uvažující člověk v této zemi, chyba byla si myslet, že Zemanovi voliči jsou normální, že pro ně platí zdravý rozum i argumenty
      28.1.2018

reagovat

• Chlemto (anonym)
        16 souhlasí, 23 nesouhlasí
        a) Slušnost nestačí k tomu, abys mohl být dobrý prezident.
        b) Vzdělání =/= zkušenosti v politice a inteligence.

Zemana moc nemusím, ale Drahoš mi jako inteligentní fakt nepřipadal.
        28.1.2018

reagovat

• aa (anonym)
          21 souhlasí, 7 nesouhlasí
          hloupý nebude, když řídil AV, spíš jen nemá s tímto typem vystupování tolik zkušeností, ale proti prezidentovi, který záměrně lže v každé druhé větě a hradní partička okolo něj okrádá stát jak to jen jde by byl Drahoš zlatý
          28.1.2018

reagovat

• Chlemto (anonym)
            4 souhlasí, 21 nesouhlasí
            Opět opakuji, vzdělání = inteligence. Nastuduj si rozdíl prosím.

Mimochodem, pokud někoho obviňuješ ze lží, je dobré to konkretizovat a prokázat, jinak je to jen plácání do větru.
            28.1.2018

reagovat

• Femto tiscali.cz
              13 souhlasí, 5 nesouhlasí
              "Mimochodem, pokud někoho obviňuješ ze lží, je dobré to konkretizovat a prokázat, jinak je to jen plácání do větru."

www.brics.cz/zemanovy-lzi
              28.1.2018

• Chlemto (anonym)
              5 souhlasí, 15 nesouhlasí
              Tak jsme se dozvěděli, že Zeman lže. Jako každý v politice. Ne počkat, Drahoš by určitě nelhal, že? Heh...
              28.1.2018

• Femto tiscali.cz
              10 souhlasí, 7 nesouhlasí
              tak mi ty lži dodej, dodej alespoň desetinu. Jinak předpoklady, že by Drahoš lhal je fakt kvalitní argument. Býval jsi lepší *3*
              28.1.2018

• Chlemto (anonym)
              3 souhlasí, 15 nesouhlasí
              Dodej co? Já někde tvrdil, že Drahoš je lhář? Lol... opět bláboly... nepřekvapils.

"Jinak předpoklady, že by Drahoš lhal je fakt kvalitní argument."

Zatímco ty předpokládáš, že by nelhal. 1:1. Oba předpokládáme. Argument nula, jako vždy, femťáčku heh...
              28.1.2018

• Kryptofašista (anonym)
              7 souhlasí, 8 nesouhlasí
              Drahoš papouškoval jen to co mu předhodili jeho poradci, takže usvědčit ho ze lži by nebylo fér. Jelikož vlastní názor neměl.
              28.1.2018

• BoBek (inkognito)
        7 souhlasí, 11 nesouhlasí
        Kdo nemá stejný názor, toho ukamenujeme. Skvělé...skvěle jsme to dopracovali. Co přijde dál? Každé citlivé téma je označeno za "populismus" nebo iniciováno "pravicovými extremisty" a stává se tabu. Jedni lidé jsou si rovní a jiní zase rovnější...
        28.1.2018

reagovat

• Louda (anonym)
      3 souhlasí, 3 nesouhlasí
      další prezident bude Babiš, převezme voliče od Zemana
      28.1.2018

reagovat

• Jouda (anonym)
        3 souhlasí, 3 nesouhlasí
        Babise utopi na Capim hnizde, protoze byl zkratka nenazrany, ale to neznamena, ze nebude 4 roky premierem.
        28.1.2018

reagovat

• Ginger (inkognito)
          2 souhlasí, 2 nesouhlasí
          Babiše by utopilo Čapí hnízdo jedině, kdyby ho zatkli (a nejspíš by mu tím vzrostla popularita, protože by ho lidi začali litovat, že za to může Kalousek atd.)
          Jediný, co ho může utopit je, když si lidi uvědomí, že po jeho vládě se mají pořád stejně na h****.
          28.1.2018

reagovat

• BoBek (inkognito)
          8 souhlasí, 6 nesouhlasí
          Na Čapím hnízdě není nic nelegálního. Prostě převedl rovnoměrně akcie do své rodiny, akcionáři vystupovali se skrytou identitou a splnili tak podmínky pro přijetí dotace.

Není spíš chybou státu, že takové věci neumí nastavit a pohlídat? Kolik takových Čapích hnízd je? Neměli by za to nést odpovědnost lidé jako Kalousek, kteří tenhle nefunkční systém vybudovali?

Já bych rád slyšel o Šlachtovi, o Pandurech a Casách. O Brenech a IT službách, opencard, ROP (severozápad).... ale chápu že zájem různých skupin se v dobách voleb obrací jen jedním směrem.
          28.1.2018

reagovat

• Femto tiscali.cz
            13 souhlasí, 8 nesouhlasí
            Takže už i za Čapí hnízdo může Kalousek. Chudák Babiš, on je v tom nevinně. Za všechno může Kalousek. Že Babiš si za svoji vládu zdvojnásobil miliardy, za to může taky Kalousek, že vozí maso z Polska, pak ho přebali za české, tak za to může taky Kalousek. To je démon, lucifer ten Kalousek.
            28.1.2018 upraveno v 18:33

reagovat

• BoBek (inkognito)
              4 souhlasí, 10 nesouhlasí
              Tak opakuji. Babiš využil a zneužil systém, který neschopný státní aparát nastavil. Co je k tomu k nepochopení. A ano, třeba již zminované danové dluhopisy protlačil Kalousek, tak at raději drží tlamu.
              28.1.2018

• Femto tiscali.cz
              10 souhlasí, 8 nesouhlasí
              Ty v tom máš jasno více než Babiš, možná bys příšně místo něho mohl dělat prohlášení, Kalouska už máš naučeného, teď ještě účelovku a můžeš dělat PR, možná alespoň udržiš linii, jelikož Babiš si pokaždé vymyslí jinou pohádku.
              28.1.2018

• palacinka tiscali.cz
              7 souhlasí, 10 nesouhlasí
              hele femto, a nejakej argument by nebyl? nebo jen nauceny fraze? to je to samy jako nadavat na cikany, ze zneuzivaj davky, protoze jim to stat umoznuje. ale chyba je na strane statu, ze to tak nastavil.
              28.1.2018

• Chlemto (anonym)
              6 souhlasí, 10 nesouhlasí
              Femťáček se strawman argumentama...

Doporučuju ignorovat...
              28.1.2018

• Femto tiscali.cz
              11 souhlasí, 5 nesouhlasí
              Hele palačinko a na co přesně bych měl dodat argumeny? Na co dodal Bob argumenty, že já bych měl nějaké předvést. Zkus mi to nějak vysvětlit. Jak si jedna stranuje může plácat nesmysly bez důkazů a argumentů a ještě vyžadovat důkazy a argumenty po opoziční straně. Není to zcestné?
              28.1.2018

• BoBek (inkognito)
            6 souhlasí, 8 nesouhlasí
            Hele Femto, já dělám v práci dlouho do večera. Vždycky si při práci pustím raidožurnál. Když byl Kalousek ministr financí a byla ve "dvaceti minutách" (to je pořad Femto) probírána ekonomická situace, všichni odborníci si na Kalouska stěžovali, že nikoho neposlouchá a vše si dělá po svém. Ať si to každý přebere jak chce.
            28.1.2018

reagovat

• Femto tiscali.cz
              9 souhlasí, 9 nesouhlasí
              Jací odborrníci, o čem se bavili? Dodej fakta, tohle hloupé plácaní je takové smutné. Jinak je blbé, že děláš v továrně do večera, ale každý je strůjce svého štěstí.
              28.1.2018

• pbp (anonym)
        0 souhlasí, 0 nesouhlasí
        On nepotrebuje byt prezidentom. Tym bude dalsi mopslik sponzorov z vychodu.
        28.1.2018

reagovat

• jamar28 tiscali.cz
      12 souhlasí, 9 nesouhlasí
      Občas mi přijde, že ti "lepší lidé", kteří mají potřebu urážet Zemanovy voliče, vlastně ani nějak moc nechtějí, aby Zeman ty volby prohrával. Ale chtějí si ve skutečnosti jen trochu pohonit ego a využít příležitosti se hromadně nade všechny povyšovat. Jinak si to prostě vysvětlit neumím. On snad někdy někdo někoho přesvědčil tím, že mu řekl, že je nevzdělaná lůza a ožralecký vidlák, co by neměl mít volební právo? Lidé, co teď tohle píší těm, co volili jinak, si buď vůbec neuvědomují, čeho tím u oponentů docílí, nebo jim prostě vůbec o nějaké volby nejde, hlavní být "lepší", prostě exhibicionismus a je jim fuk, že tím vlastně tu svoji stranu potápí.

Volil jsem Drahoše btw, minule Zemana.
      28.1.2018

reagovat

• BoBek (inkognito)
        9 souhlasí, 11 nesouhlasí
        Já Jiřího Hynka, ale v druhém kole "tuzemáka".
        28.1.2018

reagovat

• Femto tiscali.cz
          9 souhlasí, 9 nesouhlasí
          To je alespoň život - konspirace, Aeronet, továrna. Jsi spokojen?
          28.1.2018

reagovat

• BoBek (inkognito)
            8 souhlasí, 10 nesouhlasí
            Já jsem rád, že končí bolestivých dvacet let Havlových sluníčkářů a začínáme se probouzet do reality. Ještě bych si chtěl poslechnout, co měl Šlachta za špínu na naše politické špičky.
            28.1.2018

reagovat

• Femto tiscali.cz
              Už jsem zase u sluničkářů, pěkně se odkopáváš. Naopak ten postkomunistickej oddíl slábne viz včerejší volby. Jediný co drží tyhle dinosaury jsou uprchlíci. Maji nulové vize, nulový program, jemom rozšiřují strach. Takoví jako ty, budou mít pořád těch svých patnáct hrubého, budeš proklínat nadále sluníčkaře a hloupě konspirovat. Není nic hloupějšího než konspirátoři.
              28.1.2018

• Chlemto (anonym)
              8 souhlasí, 9 nesouhlasí
              "Není nic hloupějšího než konspirátoři."

Jako třeba Drahoš se svým Cibulkovým syndromem... hehe.
              Už ses díval pod postel, jestli tam není agent Kremlinu, konspirátore?
              28.1.2018

• Femto tiscali.cz
              8 souhlasí, 8 nesouhlasí
              čtyři mínusy za minutu, hezky se to změnilo, co jsi přišel. Hele, nikoho neobnivuji, ale není to divné, že mi všude naskočili mínusy po tvém přichodu? Neříkal jsi, že já klikám? Nejsi to spíš ty?
              28.1.2018

• Chlemto (anonym)
              5 souhlasí, 8 nesouhlasí
              Radši se podívej pod postel, jestli tam není agent Kremlinu, konspirátore.
              28.1.2018

• Bob (anonym)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Aký národ taký prezident *3*
      29.1.2018

reagovat

• Samuel (anonym)
    5 souhlasí, 10 nesouhlasí
    Tak jestli sis AA nevsiml, tak nejaky ten patek jsme v EU a cesty na zapad jsou jiz otevrene.
    28.1.2018

reagovat

• aa (anonym)
      13 souhlasí, 8 nesouhlasí
      tím spíš by se jim měl Zeman věnovat, když nám nesou 1000x víc než obchod s Ruskem a ne se jezdit klanět do Moskvy Putinovi
      28.1.2018

reagovat

• Samuel (anonym)
        10 souhlasí, 11 nesouhlasí
        promin, ale jsi naivni, az bych rekl, ze jednoduchy. Zeman ma vyborne vztahy s Putinem, Si Ťin-pching i s Trumpem. A o tom je politika. A to, ze ho prozatim Trump do Bileho domu nepozval, je zpusobeno pouze tim, ze ma sam delat co se sebou, protoze aktualne v USA, probiha hon na carodejnice.
        28.1.2018

reagovat

• Chlemto (anonym)
          8 souhlasí, 12 nesouhlasí
          Ano. Do USA se vrátil McCartyismus. Dokonce jsou lidi (v médiích a v politice), kteří chtějí válku s Ruskem a to jakože vážně. Vojenský industriální komplex se vymyká kontrole, zatímco mi tady řešíme uprchlíky, které mají na svědomí primárně oni. Ironie...
          28.1.2018

reagovat

• Femto tiscali.cz
          17 souhlasí, 9 nesouhlasí
          Zeman nemá žádné vztahy s Trumpem. Se prober, Trump o něm neví, že existuje. Zeman se do Bíleho domu nepodívá, může si psát dopisů, kolik chce.

Můžeš mí řict, co nám přinesly vztahy s Ruskem a Čínou. Chci čísla, jen znovu dodám ,že export do Číny se zvedl za Zemana o 0,1%.

Jeho vztah s Putinem je na úrovni kašpárka a loutkaře. Putin má osla z EU se kterým se může chlubit, nic víc. Prokaž nějakým číslem, že se nám vztahy s Ruskem a Činou vyplatí.
          28.1.2018 upraveno v 17:54

reagovat

• BoBek (inkognito)
            3 souhlasí, 6 nesouhlasí
            Já ti to zopakuji. Zkus napsat na ředitelství MAS Kovosvit a Brisk s.r.o, Silon a.s. Třeba ti výroční zprávy na patnáct, dvacet let dozadu dají. Dneska živoří, protože jejich výrobky by se eventuálně daly zneužít do zbrojařského průmyslu (bavíme se o frézách, soustruzích, plastech, svíčkách.... Dneska jen tak tak přežívají, protože pro evropské prostředí už nejsou konkurenceschopní (hádám, že na západ od nás tomu už stejně vévodí Čína ve všech směrech).

A ještě bych přihodil Madetu, ta se dlouho probojovávala do Ruska a najednou embargo na zboží....
            28.1.2018

reagovat

• Femto tiscali.cz
              7 souhlasí, 6 nesouhlasí
              proč bych měl psát já dopisy, ty to tvrdíš, tak dodej čísla, nejlépe značka ihned, protože zatím tu pěkně konspiruješ, nic víc.
              28.1.2018

• jamar28 tiscali.cz
            Můžeš nějak dokázat, že Zeman je Putinova loutka? Jaké rozkazy od něj kupříkladu přijímá? Něco konkrétního by bylo?
            28.1.2018

reagovat

• Femto tiscali.cz
              9 souhlasí, 11 nesouhlasí
              můžeš dokázat, že není? Co Putin pro Zemana a Česko udělal? Dodej fakta, čísla. Jak těžíme se vztahem s Ruskem? Fakta, čisla! Značka ihned, pokud nedodáš, tak je jen loutka Putina.
              28.1.2018

• BoBek (inkognito)
              7 souhlasí, 7 nesouhlasí
              Femto já mezi těmi lidmi co tam pracují žiju, TOBĚ nemusím dokazovat vůbec nic. Kdo chce něco vidět a slyšet tak to slyší. A kdo nechce, tak to nikdy neuslyší. Rozhodně nebudu trávit večery tím, že ti budu dávat dohromady tabulky a grafy, který jsem dělal jen kvůli bakalářce.

A vztah k Rusku Femto? Stačí že nestavíme znovu železnou oponu a nehrotíme zbraněmi. Protože TY už nejsi generace svýho otce (abys byl schopný bránit svoji vlast) a jakýkoliv konflikt s Ruskem by jsme za pár týdnu projeli (tím myslím celé NATO). Nehledě na to, že na takový scifi už dneska nikdo nemá finance a klasický konflikt by nikdo déle jak měsíc nezaplatil.

Jak to, že když mají Rusové cvičení v Bělorusku, je to provokace a příprava na invazi. A když USA cvičí v Litvě a Rumusnku, je to jen demonstrace na podporu spojenců?
              28.1.2018 upraveno v 19:03

• jamar28 tiscali.cz
              7 souhlasí, 8 nesouhlasí
              Femto: No počkej, to v tom máš trošku guláš, dokazovat má ten, co něco tvrdí. Dokazovat neexistenci něčeho zpravidla nelze - dokaž, že neexistuje Bůh, dokaž, že mého souseda neunesli mimozemšťané, dokaž, že vedle mě právě teď nestojí jednorožec...

"Co Putin pro Zemana a Česko udělal? Dodej fakta, čísla. Jak těžíme se vztahem s Ruskem?" - Já nic takového ale netvrdím. Jen mě zaujalo to tvoje sebevědomé tvrzení o loutce a loutkáři. Btw nepřijde ti komické, že sám tady vyžaduješ data, čísla a důkazy na všechny strany, ale když chce někdo důkaz po tobě, řekneš, že naopak ostatní mají dokázat to, že nemáš pravdu? Trošku nekonzistence, nemyslíš?
              28.1.2018

• Femto tiscali.cz
              10 souhlasí, 10 nesouhlasí
              Tohle je velice ale velice jednoduché, pokud nejsou čisla, tak je ta servilita Zemana úplně zbytečná. Putin je macho, ten vyjebe s každým a ty si opravdu myslíš, že Zeman je rovný partnet k Putinovi? Pokud neuvidíme reálná čísla, že nám Rusko v něčem pomohlo, tak do té doby Zeman je loutka, nic více. Já nemusím v tomhle nic dokazovat, protože v tomhle čísla mluví za mě, dodej opak. Rusko je několikanásobně větši hráč, pokud neuvidíme nějaké výsledky z této spolupráce, tak ani nemůžeme přemýšlet, že Zeman není Putinova loutka. Víš, že se bavíme o Rusko, že jo?

Bobe a kde pracuješ a mezi jakými lidmi žiješ? To vypadá fakt tajemně. Nějaká sekta?
              28.1.2018 upraveno v 19:22

• jamar28 tiscali.cz
              Femto: Napsat prostě "Nemám žádný důkaz" by ušetřilo námahu nám oběma.
              28.1.2018

• Femto tiscali.cz
              11 souhlasí, 7 nesouhlasí
              www.businessinfo.cz/c...6.html

Ekonomický propad je prokazatelný. Takže Zeman je loutka *3*
              28.1.2018 upraveno v 19:28

• Chlemto (anonym)
              8 souhlasí, 10 nesouhlasí
              "můžeš dokázat, že není?"

Lol, femťáček opět perlí. Prokazuje se vina a ne nevina. To je vždy, když femťáček nemá jak argumentovat, tak přestane dávat smysl...
              28.1.2018

• Chlemto (anonym)
              8 souhlasí, 9 nesouhlasí
              "Ekonomický propad je prokazatelný. Takže Zeman je loutka."

Lol. Samozřejmě naprostý blábol. Ty dvě věci spolu nesouvisí. Prokázal si ekonomický propad, ale ne, že je Zeman loutka. Hlavně si naklikej smutný případe...
              28.1.2018

• Chlemto (anonym)
              6 souhlasí, 8 nesouhlasí
              @jamar28
              Nemá smysl s femťáčkem... jenom náklik a nelogika. Viz argumentace, abys prokázal, že není loutka looool..
              28.1.2018

• Femto tiscali.cz
              10 souhlasí, 6 nesouhlasí
              krásně mi pomáhaš Chlemto. Nevím, jestli si to uvědomuješ, ale tvoje vyjadřovací schopnosti hážou na mě ten pozitivní úhel. Myslím, že se můžete vyjádřit, že za Zemana roste propad obchodu s Ruskem. Jak je to možné, vždyť by jsme měli spolupracovat a být partneři. Zeman tam přece lítá s Kellnerem, to musí být někde vidět.

Chlemto, raději se přihlaš pod svým původním nickem, jestli máš ještě koule. Velký fanoušek Iso RPG her a Putina. Všichni ví, kdo tady plameně diskutovat s Drizztem o Putinovi :) Jinak s tím klikaní, většinou to dělají ti, co o tom pořád mluví. Jak jsem tě utřel dole, dodej důkaz, jinak si prosím necpi ty hovnna do papule.
              28.1.2018 upraveno v 19:44

• Chlemto (anonym)
              5 souhlasí, 11 nesouhlasí
              Hele femťáček už dostává záchvat a cpe sem nějaký izo RPG a že mám rád Putina lol. Takový lži. Prostě konspirátor. ;DDD Píše něco o ho*nech, zatímco mě obviňuje z neslušnosti. Tohle je fakt na léčbu...
              28.1.2018

• Chlemto (anonym)
              "Jak těžíme se vztahem s Ruskem?"

Lol, třeba to, že Rusko je největší exportér fosilních paliv do Evropy? Zkus se zamyslet, ty konspirační mimoni, proč třeba Německo bylo proti US sankcím na Rusko...
              28.1.2018

• Femto tiscali.cz
              8 souhlasí, 5 nesouhlasí
              "Lol, třeba to, že Rusko je největší exportér fosilních paliv do Evropy? Zkus se zamyslet, ty konspirační mimoni, proč třeba Německo bylo proti US sankcím na Rusko... "

Proč píšeš pořád Lol? To je nějaká porucha?

Co s tím, že je největší dovozce paliv. Máme to levnější než ostatní státy? Máme tedy nějaké benefity za to, že Zeman leze Putinovy do zadku?
              28.1.2018

• Chlemto (anonym)
              3 souhlasí, 7 nesouhlasí
              Zeman neleze Putinovi do zadku, to tvrdí jen konspirátoři tvého typu. Dej si radši alobal na hlavu... heh
              28.1.2018

• Femto tiscali.cz
              4 souhlasí, 3 nesouhlasí
              Tak co, kde mám ty čísla, že tu naftu máme levnější, když jsme ti partneři *15*
              28.1.2018

• Chlemto (anonym)
              2 souhlasí, 3 nesouhlasí
              Tak co, kde je ten důkaz, že Zeman je Putinova loutka, důkaz tý konspirace, kterou si tady rozjel...
              28.1.2018

• Femto tiscali.cz
              2 souhlasí, 2 nesouhlasí
              www.nytimes.com/2016/...n.html

Tak a teď ty a tu levnější naftu prosím.
              28.1.2018

• Chlemto (anonym)
              2 souhlasí, 1 nesouhlasí
              NY Times jako důkaz HAHAHAHA... hodně si klesl. NY Times je takový americký Blesk...
              29.1.2018

• Chlemto (anonym)
              1 souhlasí, 2 nesouhlasí
              https://medium.com/@caityjohnstone/new-york-times-forced-to-retract-longstanding-lie-about-russian-hacking-aa3fedb191ac

Důkaz, že NY Times lže... hlavně co se týče Ruska. Jak sem řekl, dej si alobal na hlavu konspirátore. Tvoje kritické myšlení je na nule...
              29.1.2018

• Chlemto (anonym)
            4 souhlasí, 9 nesouhlasí
            "Můžeš mí řict, co nám přinesly vztahy s Ruskem a Čínou."

Třeba to, že nás nemají za zmanipulované gumy západní propagandou? Ne počkej, je to vlastně špatně. Správně bysme měli nezlepšovat vztahy. K čemu diplomacie, když můžeme být nepřátelé, vytvářet napětí přes NATO a připravovat se být živým štítem až vypukne WW3...
            28.1.2018

reagovat

• Femto tiscali.cz
              11 souhlasí, 5 nesouhlasí
              tak to je kvalitní materiál. Kvalitní argumenty gumo *3*
              28.1.2018

• Chlemto (anonym)
              5 souhlasí, 10 nesouhlasí
              "tak to je kvalitní materiál. Kvalitní argumenty gumo"

Jsem rád, že sis sám sobě kriticky ohodnotil kvalitu svého postu. To chce uznání.
              28.1.2018

• BoBek (inkognito)
        7 souhlasí, 5 nesouhlasí
        To jsou názory. Seber se a zajeď se podívat na to, jak vypadá zboží v Neměckém a Rakouském Liedlu a jak v tom našem.... Při otevřené fůzy nám amíci málem zlikvidovali Tatrovku a to samé potkalo i ERU. Naštěstí v době ztráty je čeští akcionáři odkoupili zpět. Takže co to tu táhne? Škodovka? Která je a bude uměle udržovaná pod Voltswagnem jako jeho zdravá a řízené konkurence, která mu nikdy nepřeroste přes hlavu? Ano, lehký průmysl ještě díky levné práci táhne Německo. Ale proč nesmíme prodávat i na východ?
        28.1.2018

reagovat

• TS (anonym)
    0 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Trochu mě vadilo, že o PGB mluvili, jako by to v jiné hře nebylo. Přitom Arma tyhle pocity zmaru, kdy se člověk bál o svůj těžce hledaný loot, nabízela dávno předtím.
    28.1.2018

reagovat

• icotech (anonym)
    0 souhlasí, 1 nesouhlasí
    zdar,ja by som ocenil battle royale mod v inych hrach.

btw,tomb raiderka ma byt totalne ebackova zenska.Nie ako ta chudera z filmu
    http://www.mlwgames.com/img/assets/tombraider_cosplay/6.jpg
    28.1.2018

reagovat

Novější 1 2 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.166.245.10.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.