Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 51% vlastizrádců. Národ zmetků...
  • Mno nebudu se Vám, tady do toho moc sr*t. Ale oba tábory, jak Zemanův tak i Drahošův jsou fakt k smíchu. Ty volby byly skoro remíza,ale jeden tábor se chová, jak když vyhrál 70:30. A druhý zase brečí a fňuká. Přežili jsme Habsburky, násky, komanče..tak přežijem i Zemana. Já mu ten státní pohřeb přeju. Osobně jsem to hodil Drahošovi. Ne, že bych ho vyloženě chtěl a ne proto, že by mi vyloženě vadil Zeman( po těch letech jsem si už zvyknul, že je svůj a a že je to typickej troll - to byl vždy). Ale hlavní důvod, proč jsem tam nechtěl Zemana je ta jeho partička mafiánskej snobů okolo něj. Jeden bez prověrky, druhej bez smlouvy s hradem,ale je u všeho a mluvčí, kterej snad vypadl z nějaké špatné komedie a pár dalších. Popravdě jsem se těšil, že někde popřípadě profackuju Ovčáčka, jestli na mě bude drzej až ho osobě potkám a bude zase řadový ovčan.. On je přesně ten typ, kterému se to bude líbit a ještě mu u toho bude stát... se vsadim o cokoliv. Holt si budu muset počkat dva tři roky, až povezou Miloše na márách mno *1* *15*
  • Aký národ taký prezident *3*
  • https://medium.com/@caityjohnstone/new-york-times-forced-to-retract-longstanding-lie-about-russian-hacking-aa3fedb191ac

    Důkaz, že NY Times lže... hlavně co se týče Ruska. Jak sem řekl, dej si alobal na hlavu konspirátore. Tvoje kritické myšlení je na nule...
  • NY Times jako důkaz HAHAHAHA... hodně si klesl. NY Times je takový americký Blesk...
  • Spíše dvě nuly si podali ruce :)
  • KrPa
    clovek napise v komentari kalousek a redakce to hned smaze *1*
  • Jedno blbé tričko a o zábavu v diskuzi je postaráno. *15*
  • Tady je zase nablito, dejte s tou politikou už pokoj, dokazujete akorát jaký jste loutky. Mocipáni s váma nebudou mít moc práce.
  • https://nazory.ihned.cz/c1-66031090-takto-veru-ne-pane-premiere?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

    Masakr i Smetana Babise setre jako hadr prach
  • Jojo to samé Rust.
  • pan Zeman :D
  • Femto
    https://www.nytimes.com/2016/12/30/world/europe/czech-republic-russia-milos-zeman.html

    Tak a teď ty a tu levnější naftu prosím.
  • Ty mínusy jsou fakt smutný. Očividná nevzdělanost nebo jen Femto rage...
  • Tak co, kde je ten důkaz, že Zeman je Putinova loutka, důkaz tý konspirace, kterou si tady rozjel...
  • Femto
    Tak co, kde mám ty čísla, že tu naftu máme levnější, když jsme ti partneři *15*
  • Zeman neleze Putinovi do zadku, to tvrdí jen konspirátoři tvého typu. Dej si radši alobal na hlavu... heh
  • Femto
    "Lol, třeba to, že Rusko je největší exportér fosilních paliv do Evropy? Zkus se zamyslet, ty konspirační mimoni, proč třeba Německo bylo proti US sankcím na Rusko... "

    Proč píšeš pořád Lol? To je nějaká porucha?

    Co s tím, že je největší dovozce paliv. Máme to levnější než ostatní státy? Máme tedy nějaké benefity za to, že Zeman leze Putinovy do zadku?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit