Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ignorace Persony 5, ktera vsude sbira nejvyssi pricky, je u games.cz fakt neskutecna. Ok, nevesla se vam do ankety o hru roku, chapu (i kdyz dva mariove? a Hellblade? ono by tam pro ni misto bylo).

    Ale ze neni na vyber v kategorii nejlepsi pribeh? Pritom ma dle mnohych nejlepsi pribeh v historii videoher. Hlavne, ze tam jsou klisovite nesmysly typu Hellblade. A taky Horozon: Zero Dawn (ono to melo pribeh?)
    • Ja se k persone jeste nedostal, ale verim, ze bude skvela. Zato Horizon me zatim moc nebavi.
      • Horizon je typická současná hra ze západu. Prázdná, naleštěná skořápka. Tfuj.
        • Na tvůj dotaz ohledně Nieru, nutit hráče, aby dohrál hru 5x aby viděl celý příběh je zastaralý gamedesign, například.
          • Souhlas. Stejně jako třeba když tě hra nutí opakovat lokace a je udělaná tak, že vždycky umřeš nějakým wtf momentem. Prostě zastaralý gamedesign...
            • Sarcasmus?
          • Zjisti si, co je:

            1)gamedesing
            2)zastaralý
            3)zahraj si Nier:Automata
            4) nauč se pracovat s Googlem, když už jsi hru nehrál, tak pokud se naučíš elementárně pracovat s Googlem, nebudeš tu za vola
            5) Možná vůbec nediskutuj, bude to pro svět lepší.
            • aa:
              Jakých 5x ??? Kde jste tohle číslo vzal? (opět to dokazuje, že jste Nier vůbec nehrál a nevíte o čem to mluvíte)
              Nier:A jde do uvozovek "projet" 3x !!
              (Přičemž ten 3. příběh je spíš pokračování prvních dvou než kompletní restart)
            • to samiozřejmě vim, ale 5x? :/
            • Tady je vidět, že jsi Nier:Automata vůbec nehrál a mluvíš o věcech, kterým nerozumíš.

              Kdyby to tak bylo, tak by jsi Nier vůbec neposuzoval podle některých (starších) primitivních her, kde hráč po dohrání dostal jinou postavu, která měla prakticky jenom jiný skin a trochu jiné útoky, ale hratelnost zůstala stejná!!
              V Nier:A s jinou postavu budeš prožívat i jiný příběh!!
            • samozřejmě, tohle se dělalo u starejch Konami a Capcom her, jako Resident Evil nebo Silent Hill někdy před 20 lety, že se ti po dohrání odemkly verze s dalšíma postavama, aby se nafoukla délka hratelnosti a už tenkrát mi to přišlo pitomý, ale teď je rok 2018 Japonci, budíčeeek!

              ptal ses, dostal jsi na svou otázku odpověď, nemáš zač
    • "Pritom ma dle mnohych nejlepsi pribeh v historii videoher."

      lol...
    • Nejlepší příběh v historii videoher? *8*

      Jistě, ve světě, kde je možné hodnotit, který příběh je nejlepší (sic!), je taky klidně možné nominovat schématickou teenage kravinu, typicky japonsky utrženou ze řetězu. (A vyčítat jiné hře, že je postavená na nesmyslných klišé. *1* )

      (Je fakt zarážející, že země Mizogučiho, Ozua, Kurosawy... et al. nebyla doposud schopná vyprodukovat snad jedinou - mainstreamovou - počítačovou hru, která by nebyla absolutně nesnesitelná. No dobře, kromě Pac Mana. A možná kromě Xenogears, to si ještě rozmyslím.)

      Ber to jako alternativní pohled, nikoliv hate. *5*
      • @tunak
        Mám to stejně. :D
      • naopak to mám já, hry v současnosti z Ameriky a Evropy považuji za nesnesitelné. Bez nápadu, bez invence. Hloupé, stereotypní předražené, naleštěné prázdné skořápky.
      • Docela zuzeny vyber, mozna me napada MGS 5, i kdyz jsem ho nehral, DMC 4, nejake ty nedavne porty od Platinum Games. Ale zas tezko rici, jestli to beres do toho vyberu pro pocitacove hry, kdyz jsou delany primarne pro konzole.
    • here we go again *7*
    • 0011
      ?? Do textového pole můžeš napsat jakoukoliv hru, já třeba do rpg dal Xenoblade Chronicles 2, když nemáš problém napsat celé 2 odstavce stížností tak napsat do kolonky hry nebo rpg roku "Persona 5" by pro tebe taky neměl být problém *7*
    • Lol kámo to že seš fanboy neznamená, že to je fakt nej hra světa :D
      • To netvrdim, ale urcite je mezi top hrami letosniho roku vedle Zeldy, Nioh a Horizonu.

        Ale fanboy rozhodne jsem, P5 me nadchla jak dlouho nic.
        • Je samozřejmě fajn, že se ti Persona 5 líbila, ale je to hodně subjektivní. Já jsem ji dohrál až do konce a bavil mě v podstatě jenom Kamoshidův palác. Pak se opakovalo pořád stejné schéma až do konce s výjimkou pár hodin, kde jsou dějové zvraty (a tam to bylo zase fajn). A pak zase do konce totéž. Příběh mě ničím nezaujal a vlastně jsem ho celý znal už po cca 10 hodinách z těch 100, co hra měla.
          • To je pravda. Persona 5 byla fakt skvělá, až na ten zdlouhavý grind.
            Bohužel ta nuda v polovině a na konci ubrala nějaké to výsledné skóre a proto to není bezkonkurenční hra roku.
            Kdyby ubrali na délce hry aspoň 30hod, tak by to hře jenom prospělo.
  • Nejde odeslat. Co to zase je za bordel?
    • Odešli víc hlasu z více IP adres, treba neco projde.
      • Problém nefunkčnosti scriptů na Firefoxu nevyřeší jiná IP.
  • zaty
    Vybrat jen jednu hru roku je fakt těžký, u mě je to Zelda, Nioh a Divinity. U všech třech jsem se královsky bavil. Nakonec jsem to teda dal Zeldě, ale přístě by stálo za zvážení, zda by nemohl hráči vybrat 2 nebo 3 hry v kategorii hra roku. Běžně se to tak v různých anketách o "cokoliv roku" dělává.
    • Mít každý 3 hlasy, tak se tahle anketa "nejlepší hra roku" zvrhne v "3 hry, které jsem za poslední rok hrál".
  • PreidaQ
    Vyplněno. Ještě, že jsem si vzpomněl na Road Redemption, jinak bych závodní hru vyplňoval od boku.
  • samozrejme to nejde odoslat.

    NMS chytlo nejaky druhy dech?:D a v redakcii zabudli ze vyslo GT sport?
    • sleepless
      Evidujeme řadu korektně odeslaných hlasů. Ještě jsem to prověřoval a všechno funguje, jak má. Jen je potřeba vyplnit alespoň volbu hry roku, a pak povinné údaje: mail a jméno.
      • 0011
        Jediné kde mi to fungovalo je Edge, předtím jsem zkoušel firefox a chrome všechno jsem měl pokaždé vyplněné správně, je možné že to bylo nějakým doplňkem ale já mám u vaší stránky adblock deaktivovaný, každopádně fungoval až ten Edge z kterého píšu teď a v něm nemám nainstalované žádné doplňky
        • sleepless
          Díky za info, pro jistotu se na to podíváme co nejdřív.
      • v chrome to ide. vo firefoxe to neslo
  • sry jako
  • SalemCZ
    Jde vám to odeslat?
    • 0011
      Zatím nejde - vyplnil jsem pro jistotu všechno a pořád nic, nahlásil jsem jim to před chvílí, ale nevím jestli s tím takhle v noci ještě budou něco dělat
      • sleepless
        Jak jsem psal výš, evidujeme spoustu přijatých hlasů. Pokud vám nejde anketa odeslat, bude to zřejmě nějaký specifický problém. Můžu se zeptat na zařízení (PC, tablet, mobil) a prohlížeč? A jen připomenu, že k odeslání ankety je třeba vyplnit alespoň kategorii Hra roku, a pak e-mail a jméno i příjmení.
        • VladanD
          Na firefoxu to fakt nejde odeslat. V chromu jo. Firefox je opruz, hlavně že furt vymýšlí nový a nový blbosti, jako třeba žhavení panelů, ale aby prohlížeč fungoval jak má, tak to ne-e.
          • jasne. moze za to firefox :D
            • VladanD
              Jen jsem napsal svou zkušenost a postěžoval si na firefox, toť vše.
        • PC, Firefox a taky nejde. Všechno jsem vyplnil podle návodu. :/
          • 0011
            Zkus ten edge mě fungoval
  • Chyběly mi kategorie nejlepších her pro jednotlivé platformy :/ *11*
  • Málo indie hier *9*
    • Všude máš řádek pro svýho favorita. Že vyplňovat to bude mít pramalej vliv na výsledky, jelikož to většina hlasujících profajfkuje přes obrázky, je daný. O to víc, když jako já, až na nezávislý vyjímky, hraješ věci s výrazným časovým odstupem od vydání. Pro mě je tudíž rok 2017 herně definovanej kousky z let minulých. A těma naplňuju řádky, který si nejspíš nepřečte ani redakce. Jedinej českej herní web kam zavítávám, a radost z toho, že stádo běží jinudy než já, je jedinej důvod, proč to vůbec vyplňuju ))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit