Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejde odeslat. Co to zase je za bordel?
    • Odešli víc hlasu z více IP adres, treba neco projde.
      • Problém nefunkčnosti scriptů na Firefoxu nevyřeší jiná IP.
  • SalemCZ
    Jde vám to odeslat?
    • 0011
      Zatím nejde - vyplnil jsem pro jistotu všechno a pořád nic, nahlásil jsem jim to před chvílí, ale nevím jestli s tím takhle v noci ještě budou něco dělat
      • sleepless
        Jak jsem psal výš, evidujeme spoustu přijatých hlasů. Pokud vám nejde anketa odeslat, bude to zřejmě nějaký specifický problém. Můžu se zeptat na zařízení (PC, tablet, mobil) a prohlížeč? A jen připomenu, že k odeslání ankety je třeba vyplnit alespoň kategorii Hra roku, a pak e-mail a jméno i příjmení.
        • VladanD
          Na firefoxu to fakt nejde odeslat. V chromu jo. Firefox je opruz, hlavně že furt vymýšlí nový a nový blbosti, jako třeba žhavení panelů, ale aby prohlížeč fungoval jak má, tak to ne-e.
          • jasne. moze za to firefox :D
            • VladanD
              Jen jsem napsal svou zkušenost a postěžoval si na firefox, toť vše.
        • PC, Firefox a taky nejde. Všechno jsem vyplnil podle návodu. :/
          • 0011
            Zkus ten edge mě fungoval
  • jeste stale nejde hlasovat z mozilly? zrejme je dulezitejsi banovat nez fungovat
    • Corvus
      Já z firefoxu hlasoval naprosto v pohodě... Po odeslání formuláře mi to napsalo: " Best of 2017 - čtenářské hlasování. Děkujeme za Váš hlas." Takže úplně v pohodě.
  • medvidek88
    Hm: Chrome: - response z ajaxu


    403 Forbidden

    403 Forbidden



    nginx



  • Chyběly mi kategorie nejlepších her pro jednotlivé platformy :/ *11*
  • Málo indie hier *9*
    • Všude máš řádek pro svýho favorita. Že vyplňovat to bude mít pramalej vliv na výsledky, jelikož to většina hlasujících profajfkuje přes obrázky, je daný. O to víc, když jako já, až na nezávislý vyjímky, hraješ věci s výrazným časovým odstupem od vydání. Pro mě je tudíž rok 2017 herně definovanej kousky z let minulých. A těma naplňuju řádky, který si nejspíš nepřečte ani redakce. Jedinej českej herní web kam zavítávám, a radost z toho, že stádo běží jinudy než já, je jedinej důvod, proč to vůbec vyplňuju ))
  • kde udělali soudruzi z Tiscali chybu? *1*
  • Jak poznam ze jsem odeslal halsovani... kdyz kliknu na tlacitko, nic se nedeje....
  • Tezko muzu hlasovat o hre roku, kdyz jsem nehral nic na Nintendu Switch. Mohla by mi ho redakce laskave zapujcit? Dekuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit