Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Haló redakce,
    jestli si myslíte, že když budete dokola dávat tenhle článek na první stránku, tak získáte více hlasů, tak to jste na omylu... jediné hlasy, které tak získáte, budou staří známí multiaccount trollové, kteří budou hlasovat několikrát.

    Je na čase to uzavřít, čekání do března je zbytečné.
  • TheGGG
    V každé kategorii jsem vybral něco takže povinnost splněna *1*
  • frantisek_nejezchleba
    jsem to tam nasázel pro P5 ve více než pěti kategoriích. *4*
    • good for you *5*
  • K čemu jsou třeba ty údaje dole?
    • Jack1947
      Email a jméno to kdybys náhodou vyhrál tak aby veděli kam se mají obrátit :D

      Povinné údaje ano ale vymyslet si je můžeš teda asi až na mail to by ti neprošlo.
  • sleepless
    Ať už používáte AdBock, nebo ne, problém s nemožností odeslat anketu by měl být vyřešený. AdBlock si bohužel volí vlastní řešení v boji s reklamou,která často různé části webu činí nepoužitelnými. Pro nás práce navíc.
    • Kdyby reklama necinila ruzne weby nepouzitelnymi, nebyl by duvod pouzivat adblock.
    • Jack1947
      Já jsem to zkusil i s vypnutým a nešlo ale pak jsem odklikl 2x a odeslalo. Takže díky za opravu.
  • maros.goc
    adblock na strankach ktore denne navstevuju pouzivaju len kkti
    • Lukyz
      A pořád tady je donate, díky kterému budete mít za pakatel Games bez reklam a navíc podpoříte svůj oblíbený web. Win:win *3*
    • Jen kkti dávají na stránky vyskakovací reklamy, který ti kolikrát pustí ještě hlasitý video.
      Já tu adblock zaplej nemíval, jenže jak začali s tímhle, tak sem na to musel nějak zareagovat. Po čase, když tu komentáře k jakémukoliv článku byly v podstatě jen stížnosti na tak hloupé reklamy (to si tady můžeš i dohledat), tak ji stáhly. Já potom adblock zase deaktivoval. Žádnej problém.
      Jenže po čase se to tu objevilo znova (opět dohledatelné naštvané komentáře) a já mám nervy jenom jedny. Když se neumí poučit, tak jejich smůla, já je za to obhajovat nebudu...
      • Jsem na tom podobne, ale kluci nemuzou ohlidat vsechno a nejspis spousta veci neni ani v jejich moci, tak to chce trpelivost *14*
  • Odhlasovane.Vsetko funguje.Adblock mam na tiscali pernamentne vypnuty vy lamy
    • ^ hádej, kdo je lamka. My ne. Ty ano.

      Proč? Ty tady přijdeš 2 DNY potom, co se ten problém řešil a hned vyvozuješ unáhlené závěry.
      Ten problém už je očividně opraven. Já osobně už můžu hlasovat i se zapnutým adblockem.
  • sleepless
    S největší pravděpodobností způsbujem u některých čtenářů (protože hlasování nám jinak přibývá pěkně) nemožnost hlasovat zapnutý AdBlock. Vývojáři na tom pracují, ale vypnout na chvilku AdBlock při hlasování by mělo pomoci.
    • No jo, ale kdo se má na ty reklamy dívat? Já to teda riskovat nebudu.
      • Femto
        ono to jde udělat i tak, že máš reklamy a tak podporuješ web a některé prostě nemáš a reguluješ si to sám a web ti zůstane přehledný i s reklamami. Používám Ghostery.
  • kde udělali soudruzi z Tiscali chybu? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit