Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kravicka
    hm jsem vypsal nejlepsi hru do jine a chtel to jakoze potvrdit, ale odeslal jsem cely dotaznik :D
  • Jack1947
    Nejde odeslat ani s vyplí adblockem talk naslat vážení *16* *12*

    Tak nic ted už to jde... zajímavé.
  • medvidek88
    Hm: Chrome: - response z ajaxu


    403 Forbidden

    403 Forbidden



    nginx



  • jeste stale nejde hlasovat z mozilly? zrejme je dulezitejsi banovat nez fungovat
    • Corvus
      Já z firefoxu hlasoval naprosto v pohodě... Po odeslání formuláře mi to napsalo: " Best of 2017 - čtenářské hlasování. Děkujeme za Váš hlas." Takže úplně v pohodě.
  • Ako mozeme rozhodovat o nieco, co sme neskusili? Najde sa tu aspoň jeden jediný člověk který vyskusal vsetky nominované hry?
    • Tyhlety ankety spíše odpovídají formátu "hra, kterou hrálo nejvíce lidí" než "skutečně nejlepší hra".
      • ono sa to uplne nevylucuje. Aj ked - cim viac ludi hra danu hru, tym je .. no,, viac ludi ju hra. To samozrejme neznamena, ze je najlepsia. Je to velmi vazny, ludstvom akceptovany, argument. Nastastie niekto povedal vety typu : 100 ludi 100 chuti.. Proti gustu ziaden disputant.. atd. (samozrejme kulinarske odvetvie). A mozno aj preto stale existujeme. Ok, sorry vsetci za keci, dnes som pochoval sestru. Citam Vas rad Tiscali Games aj celu tu Komunitu.
    • Corvus
      A co ti brání vepsat do řádku SVOU hru, kterou jsi hrál???
    • Mart9
      Pokud se necítíš být kompetentní k hlasování, tak nehlasuj.
  • Corvus
    " Best of 2017 - čtenářské hlasování
    Děkujeme za Váš hlas."

    Mě to funguje... Nepřeskočili jste kategorii? Vámi vybraná hra se také smaže, pokud kliknete do políčka pro vepsání vlastní hry. Potom to možná neregistruje jako kompletně vyplněný formulář... *5*
  • Tezko muzu hlasovat o hre roku, kdyz jsem nehral nic na Nintendu Switch. Mohla by mi ho redakce laskave zapujcit? Dekuji
  • Jak poznam ze jsem odeslal halsovani... kdyz kliknu na tlacitko, nic se nedeje....
  • michaliuz18
    nejde odoslat ! inak kde je sklamani roku wolfenstein 2 ? takova kravina ktera jednicke nesaha ani po paty
    • Jednička už je přes dvacet let stará...
      • Jack1947
        Tak si zaspal dobu no, ale myslel NO *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit