Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hru hrát nebudu ale vybrečim se tu v diskuzi a postěžuji si na herní mechaniky, zhejtuju UBI a pohonim si nad tim.... Oravdu žasnu nad některými komenty tady :D
    FC 1 dobrý, Crysis 1 dobrý..ale ty doby jsou pryč..stejně tak jsou pryč t doby, kdy byli v diskuzích pod hrou opravdu jen ti, kteří věděli o co jde..ne jako dneska - trollové
    • hru si nekoupí blablabla...ale už žhaví dráty a sosaj z torentů
  • Tahle serie mi cim dal pripomina Assassin's Creed. "Kazdy" rok to same, o neco vetsi, hezci a horsi, nez minule.
    • Lukyz
      Já se taky musím Origins zastat, sice je to na můj vkus pořád dost nafouklý, takže se to začne (mě) zajídat, ale od předchozích dílů je tam opravdu vidět posun k lepšímu a po AC2 jde o můj nejoblíbenější díl série.
      • Nejlepší díl série. Žádný opakující se úkol jako třeba v syndicate. Tam to bylo jenom osvobod děti atd.
    • Johnny
      Origins je nahodou docela dobrej. Líbila se mi jednička a dvojka... pak nic... a Origins je super
  • Jediny Vzdaleny plac, ktery me bavil, byla jednicka. Bohuzel dojem pokazila prepalena obtiznost final fightu, zejmena kdyz po chcipnuti jste prisli o gear a zacinali jen s nejakym defaultnim. Pak jsem jeste zkousel ctverku na PS4, ale to clovek jen lovil kraliky a stahoval kozky a zadna akce. Takze jestli bude petka stejna, jen v jinem prostredi, tak se bez ni obejdu.
  • Zase se mažou komentáře? Nikde jsem v pravidlech neviděl nic o tom, že se v komentáři nesmí psát sarkasticky, nebo posměšně k dané hře. *13* 429
    • to je jen v tajnem manualu spravneho PR novinare tiscalaka
      • tzv. Burešovy praktiky :D
        • Jo a muze za to Putin *2*
          • *1* *1* ...zapomněl jsi na Sorose *5* *1*
            • Sóroš nema cas, pari Kingdom Come za Kumany *15*
  • Klobasor
    Me treba lezeni na veze ve FC bavil :)
    Obecne FC me bavi tak tesne za pulku, pak uz to jde rychle dolu pac se vsechno desne opakuje. Ale minimalne do pulky je to dobra hra dycky ;)
  • Snad tam nebudou mit mega bugy jako v FC3 kdy po dohrani hry nesli splnit achievementy proste proto ze misto kde se meli udelat se zmenilo.... a MP bude fungovat a ne ze tobude zase jedne velkej ubisoft made ...pripojovani...pripojovani...diskonect.... pripojovani...straceno....
  • Aha, takze rovnake hlupe herne mechaniky a ako bunus este debilny pribeh...
    Diky za clanok, zacina to byt viac zrejme, odkial v Montane vietor fuka.
    • a jeste navic chybejici veze *11*
  • Tohle je snad ještě horší než Mafie 3.
  • KronosDeret
    Hmm střílení do zfanatizovaných kultistů -> body nahoru, použitelný AI parťáci -> body nahoru. Hloupý příběh se dá ignorovat, když je hratelnost svěží a zábavná. Jen se bojím, že to bude už po třetí to samé v jinačích barvách. Za vyzkoušení to asi bude stát, uvidíme jestli i za nákup :)
    • Asi bych nečekal od Far Cry 5 nic jiného než další Far Cry.

      Nevím proč všichni stále čekají nějakou renesanci v podobných titulech :)
    • Zase budeš sbírat byliny a kůže aby jsi vykraftil věci a pak sbíral další serepetičky po mapě. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit