Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj jak je mozne kdyz porazim bose tak my zmizi nektere kvesty a uz je tam nemam ma stim taky nekdo problem ?
  • Mě baví jak na Ubisoftem a jeho hrama pořád hromada z vás brečíte, protože už máte tu reakci zakořeněnou jako nutnost a dogma, který budete do omdlení papouškovat. Plus inteligence bílého jogurtu co se trollů týče. Nelíbí? Nehrajte. Líbí? Kupte hrajte a nechte se od Ubi dojit. Každému sedne něco jiného. Mě bavil jen farcry jednička, trojka mě naprosto sr*la nekonečným spawnováním nepřátel ale herní mechanismus byl ok a dobře vymyšlenej. Čtyřku sem nehrál, protože sem neměl chuť. AC série sem fanoušek a rád si jí zahraju i když vim, že to je pořád to samé dokola a dokola, včetně snahy udělat z Originu něco jako Zaklínače. Nejvíc mě od nich baví Division, který taky schytal slušnou kritiku hned ze začátku.
    Prachy jim to všechno sype, co by nejeli dál, když fanoušci platí?
    • Jack1947
      Však oni sypat přestanou již brzy jak jim dojde že dostávají čím dál tím mín aotravnejšího než před lety, Respawn jednotek byl a kritiozván za to byl Far cry2 naopak FC3 mělo jeden z nejlineárnějších příběhů vůbec. Že bych si dal opáčko to asi ne navíc když by to neukládalo stejně jako třeba Blood Dragon...
  • Far Cry asi není pro HC hráče, ale mě baví a těším se. Grafiky perfektní, většinou bez vážných chyb. A zábava to je pořádná.
    • Ristoro
      Souhlas. Na odreagování a vybláznění to byla vždycky paráda. Holt nikdy se nezavděčíš všem :).
  • Jack1947
    Minimálně 25 hodin herní nudy ? no asi tak ještě že tam nebudou potřeba ty mikrotransakce i když na stranu druhou zase tam bude grind... tohle mi příjde dost kroků zpátky. Rád bych měl na vybranou jestli se chci s něčím otravovat nebo ne, ne aby to bylo podmínkou jako dneska v každé druhé hře fuj.
  • Absence věží a minimapy beru jako dobrej krok. Exploring v tak nádherný americký přírodě bude o to zábavnější a víc satisfying. Fanatickej kult jako záporáci, velký zbrojní arzenál, rybaření, parťáci. Mně to zní skvěle a je to určitě nejlíp vypadající open-world FPS tohoto roku (z Metro Exodus jsme jeste nic nevideli a ani nevim jestli vychazi tenhle rok).
  • Kravicka
    Gulas chutna porad jako gulas jak si to jako Ubisoft kuchar predstavuje. QQ hru stahnu, dohraju a zhejtim jeste vic.

    Id oti v kostce
  • Chill, rum, BUM! ... tesim se. Veze mohly zustat. Clovek párkrát spad, ale proto nemusi vsichni programatori Ubisoftu shoret na krizi :))) hra na volny vecery... nicneresit. Bavit se u pc...
  • Ubisoft dává aspon všechny svoje hry do češtiny narozdíl od jiných. Taky by se mohl na to vykašlat, ale znamená to, že dost lidi tady nemá pravdu. A to že jeho hry nejsou špatné. Kdyby to hrálo málo čechu tak by se lokalizace nevyplatila. Dost lidí tu kecala jaká je to špatná hra ten kingdom come a opak je pravdou. Far cry 4 má dost dobré hodnocení, takže odpad to určitě není. Ten kdo to nechce at to nekupuje. Mě třeba zase jako velký odpad připadá serie shadow of mordor a war.
    • No a take dava do vsech svych her tu s*acku uPlay. Takze dekuji nechci. Az budou ty hry bez toho, milerad si je zahraju.
    • Tak on je celkem zásadní rozdíl mezi dabingem a titulky. A dabovaný FC5 určitě nebude. Taky toho textu bude v nesmyslný střílečce podstatně méně, než v RPG.
      To že tu hromada lidí remcala na KCD bylo proto, že se zdvyhla vlna "vtipných" videí na YT a tak to bylo in. O tom že tu většina jelimánků čerpala o stavu hry právě z těch videí nepochybuji. Sám jsem hrál KCD od začátku a bylo v pořádku (tedy na mém PC to jelo v pořádku).
    • Shadow of war je skvělej :P.
      • Rubačka o ničem. Ale každý má svoje.
        • TheGGG
          a far cry je střílečka o ničem a navíc po sté to samé....
    • Jako kosa na kamen *15*
  • Nie som tu aby som hejtil, poviem svoj nazor. Tento diel je zase recyklacia toho isteho dokolecka dokola. Developeri ani nemaju vela prace vytvorit novu hru, ked vsetko len okopiruju, len vytvoria novu mapu. Cela hra bude o tom istom, vypusti nieco co ti pooznacuje vsetko a potom ked to budes vidiet cez stenu to chod zabit. K tomu vsemozne signalizacie a primitivna hratelnost k tomu.
    • Juro seš hejtil
    • zaty
      Když jim to casual hráči stále kupují v miliónech, proč by se snažili?
    • JamesFaith
      Čím to bude, že když někdo alibisticky začne větu slovy "Nebudu / nechci/ nerad bych to a to", vždycky následuje to, co údajně nechce.
  • TheGGG
    zatím mě banda vidlošu nepřesvědčila o tom, že jsou důstojní protivníci... to mít podobnou hru, ale bojovat proti mimozemským robo-zombie vlkodlačím okupantům, kupuji hned.
    • Zapomněl jsi na upíry, ty nový, třpitivý!
    • DLC...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit