Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jack
    Tohle a LoU2 na mě zapusobilo nejvíce...
  • "detektivní mód na způsob série s Batmanem" tuhle featuru by už vývojáři mohli pohřbít. V Batmanovi to fungovalo, protože, takhle nějak si to spousta fanoušků představovala, ale ve Witcherovi nebo Horizon to působilo nuceně.
    Jestli to nebude povinný a půjde to bez toho hrát, tak by mi to až tak nevadilo.
    First person mi nevadí vůbec. Spíš mi vadí, když to bude zkombinovaný s third person pasážema. Tohle mi vadilo i u Deus ex, pro mě to působí nekonzistentně, ale to je asi můj osobní problém.
    Ukázka ve mně moc emoce nevyvolala, ale hru budu soudit až uvidím gameplay.
    • Pátranie po beštiách v Zaklínačovi bolo náhodou zaujímavé. Rozhodne lepšie než choď do vyznačenej jaskyne/ ruiny/ kotliny a zabi zviera. Bolo to trochu otravné, ak si to nestriedal s ničím iným a šiel na piaty lov za sebou, ale inak to bolo fajn.

      A ľudia radi vidia svoju postavu. A som rád aj za dabing. Niektorí tvrdia že si radi predstavujú svoj hlas a svoj výzor, ale to je pre deti. Videohra je niečo ako LARP, že sa prevtelím do inej postavy. Vidieť znamená veriť. Preto je postava, ktorú vidím uveriteľnejšia. 

  • martan
    Uz je aj jasne na akej PC konfiguracii to press demo bezalo =))

    CPU: Intel i7-8700K @ 3.70 GHz

    MB: ASUS ROG STRIX Z370-I GAMING

    RAM: G.Skill Ripjaws V, 2x16GB, 3000MHz, CL15

    GPU: GeForce GTX 1080 Ti

    SSD: Samsung 960 Pro 512 GB M.2 PCIe

    PSU: Corsair SF600 600W


    https://imgur.com/gallery/ag25Ll0
    • Draken69CZ
      Ví se v jakém rozlišení a jak to běželo? Jinak je to celkem v poho, něž to vyjde bude to lepší herní PC.
      • martan
        Nie, resp. no striela kazdy nieco ine z tych co to videli. Oni oficialne tiez nic nepotvrdili.
        Ti co to videli vraveli, ze to slo vcelku plynule. Ja by som tipoval, ze to slo s nejakym resolution scale vo "fake" 4K a mozno to mali locknute na 50 alebo 60FPS.

        Velmi pochybujem, ze by teraz (bez optimalizacie) na takej zostave podla toho ako opisuju, ze to bolo detailne vytiahli plne 4K@60FPS.

        Tak ono to je este daleko z tohto nieco vyvodzovat ale teda aspon to slo na vcelku normalnej high-end zostave, nic zas tak uplne prestrelene.
        • Jack1947
          Hmm nedivil bych se kdyby to byla převlečená konzole...
          • Draken69CZ
            Jaká konzole? Dyk jasně řekli že to jelo na PC s touhle konfigurací.
            • Jack1947
              Hry se na pc většinou na výstavách až na vyjímky nepředvádějí 😉
              • martan

                Reakce na příspěvek:

                Hah tak v tom nemas pravdu. Sony aj MS zopar krat pekne ukazovalo ich konzolove first party hry beziace na PC zostavach a tvarili sa, ze to bezi na tych ich konzolach.


                Toto je multiplatforma a jej vyvoj tak ci tak prebieha na PC. A tak to mas rovnako aj s akymkolvek first party titulom, vsetok vyvoj prebieha na PC a neskor sa robia buildy portovane na danu platformu. Teraz ked sucasny console HW vychadza priamo z PC architektury je to aj "jednoduchsie" v istych ohladoch.

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  Hmm možná ted je to jiné, takže že by to bylo naopak konzole převlečené pc ?
  • triptich
    kvôli tejto hre som sledoval E3 a... ani neviem, nie je to to, čo som čakal a paradoxne o to viac som na hru zvedavý.  pohľad prvej osoby veľmi potešil, hudba z traileru parádna, zdá sa, že ideme dobrou cestou.
  • Mě přijde někdy přehnaný, jak tam jakoby jsou všichni jen buď cyborgové, punkeři a nebo budouci mrtvoli v podobě drsňáků, ale moc "normálních" obyvatel tam člověk nevidí. Taková společnost mě přijde, že ani nemůže přežít.
    • martin.hromadko.14
      Ber to tak, že je to hra odehrávající se v době před zánikem té společnosti. Prostě dekadence.
  • MishKonn
    Nedokážu si vzpomenout, kdy naposled jsem se tak těšil na hru. 


    The hype is real! 

    • tomekbobek
      Já na Witchera 3 :-)
  • jindra.veliky
    za video z hratlny ukazky bych ted vrazdil
  • i586
    Tohle byl imo nejlepší E3 trailer. Za FPS pohled sem naopak rád, už mě unavujou hry s levitující kamerou-wall hackem za zádama. FP pohled měl vždy lepší immersion a realističnost. Co se týče barevnosti, není problém. Stačí to hrát na PC a použít programy typu reShade, kde se dá nastavovat saturace, ostrost, různý filtry atd. Teď už jen čekat, 2 roky sakra. :]
  • kkING
    Doufam, ze se jim povede udelat ten svet uveritelny. Z traileru to vypada jako paty element, ale podle clanku to asi bude trochu dospelejsi prostredi ...😍
    • kkING
      asi to neni spravne misto kde se ptat, ale jde nejak u nove diskuse zapnout anonymni a zmenit si nick jako to slo drive? 
  • sipecka
    Děj se odehrává v Night City a hlavní postava je žoldák se jménem V.


    Jak dlouho tohle vymýšleli, by mě docela zajímalo.

    • Paul_cz
      Night City se jmenuje podle týpka co to město založil. A V je dost dobrý neutrální jméno, já si pod tím představím např. Victor.
    • Majkl
      zajímavé, v novém Blade Runnerovi byl hrdina K
      • sipecka
        Samozřejmě + V bylo ještě ve Vendetě, zatím to na mě působí mix toho , co tvůrci viděli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit