Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • žrouti času: jakákoliv online hra, proste cokoliv co se neda dohrat nema zadny konec a kdyz to ma jeste grind jak prase to je hned na horni pricce zakazanejch her

  • cumpi3

    Batmani...mam v nich asi 700 hodin :D

  • Ja jsem introvert a spolecensky zivot me neba, takze zrouti casu mi vubec nevadi. Momentalne asi online hry treba WOW

    • Derp_1337

      tak MMORPG jsou všeobecně největší žrouti času, obzvlášť když se ponoříte i do guild scény (raidy, atd. atd.) .

      Na druhém místě jsou masivní strategické hry typu Total War a nebo Crusader Kings.

  • Civilizace

    Hlavně teda 5, nově i 6 a 4 s caveman2cosmos

    • a Rimworld

  • i586

    Diablo 2, Jagged Alliance 2.😬

  • Kez bych nakou hru, ktera me bude dele nez dvacet hodin bavit nasel :/ :D

  • Jop, FMka, hry od paradoxu - to jsou značný žrouti času :) Osobně pak doplním Mass effect trilogii a Dragon age... ne že by těch sto hodin bylo tak moc, na jednotlivé hry (DA:O či ME trilogie).. ale to se nehraje jen jednou, alespoň v mém případě :-D ME jsem dohrál už devětkrát... no a to i těch 900 hodin bude :)

  • LOTRO, Lord of the Rings online. Po 20.  postavě na max levelu jsem si řekl, že už stačí. Teď už jen jednou za čas projížďku na pár minut a rychle pryč. Ta hra se ani nedá dohrát. Ale byly to hezké časy. 

  • WetBandit

    Heroes of might and magic 3 complete 😁

  • JamesFaith

    Pro mě osobně jsou největšími žrouty času obecné tahové strategie (tahy se postupně prodlužují a pořád je tu něco jen o pár tahů dál)  a stealth hry jako Thief, kde neustále čekáte na správnou konstelaci hlídek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit