Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JamesFaith

    Pro mě osobně jsou největšími žrouty času obecné tahové strategie (tahy se postupně prodlužují a pořád je tu něco jen o pár tahů dál)  a stealth hry jako Thief, kde neustále čekáte na správnou konstelaci hlídek.

  • Jop, FMka, hry od paradoxu - to jsou značný žrouti času :) Osobně pak doplním Mass effect trilogii a Dragon age... ne že by těch sto hodin bylo tak moc, na jednotlivé hry (DA:O či ME trilogie).. ale to se nehraje jen jednou, alespoň v mém případě :-D ME jsem dohrál už devětkrát... no a to i těch 900 hodin bude :)

  • WetBandit

    Heroes of might and magic 3 complete 😁

  • žrouti času: jakákoliv online hra, proste cokoliv co se neda dohrat nema zadny konec a kdyz to ma jeste grind jak prase to je hned na horni pricce zakazanejch her

  • Mart9

    Přečetl jsem nadpis a hned mě napadl Football manager.

  • Flight Simulator X. Přes 3000 hodin. Dolary za nový letadla jsem radši přestal počítat (a říkat manželce). Vždycky když už mě to přestává bavit, vyjde nějaký krásný nový ocelový pták.

    A jednoho dne stejně umřou oba piloti a pak mi budete gratulovat!

    • A přitom je dnes už prepar3D podstatně lepší než fsx. Ale chápu, tvoje fsx asi bude hodně vymakaný. ;)

      • Prepar3D je samozřejmě lepší než FSX. Ale je pekelně drahý a převést tam sbírku letadel by mě stálo stovky dolarů, což se mi prostě nechce.

    • 3000 h? Tak to doporucuju (pokud jeste nemas) pmdg (737-8 NG), jestli ne, tak pokud te zajima, jak vypada a funguje realnej kokpit, tak tohle je zaklad :) K tomu doporucuju nejakej weather balik , treba Active Sky Next. 

      • Z toho tak 1000 právě na PMDG 737-8 NGX :). Lítám za virtuálku Ryanair :) Radši ani nebudu vypisovat kolik dalších drahých letadel vlastním :) ASN samozřejmě mám. 

  • i586

    Diablo 2, Jagged Alliance 2.😬

  • Civilizace

    Hlavně teda 5, nově i 6 a 4 s caveman2cosmos

    • a Rimworld

  • Hrál jsem po kamarádech cca od půlky roku 94, pak jsem někdy v 98 vydindal od rodičů vlastní, dá se říct, že pařim dobrejch 24 let a herní portfolio je za tu dobu obrovské.

    ALE....vždycky jsem se vyhejbal on-line - celé jsem to posral v roce 2013, když jsem nainstaloval War Thunder. Tak sem se pro zajímavost podíval, kolik jsem u toho za těch 5 let proseděl.

    Dohromady je to 84 dní, cca 2 000 hodin.....fuj! která to byla?pravá? švih! levá! švih, taky ti jednu zinknu! :emo smajlík pyčo:

    • Jack1947

      Jsem netušil že War Thunder už je tak starej.

    • jindra.veliky

      a kdybys tech 2000 hodin nestravil online, tak bys delal co? Nasel by si snad lek na rakovinu? Bud bys to prosedel u kabelovky nebo nalitej v hospode, jako naprosto drtiva vetsina muzu 30+

      • Derp_1337

        Jindro, s tou hospodou a kabelovkou očividně mluvíš z vlastní zkušenosti, že?
        Jsme ti moc vděční, že ses nám svěřil s tím, jak trávíš většinu volného času.

        • Jack1947

          No sedmnáct let je stejnak dost brzo na to mít takový styl života...

          • jindra.veliky

            az na to, ze je mi 14, trubko :)

            • Jack1947

              Já tipoval 15 max, to tě rodiče neušily že se nemá podvádět s věkem ? zvlášt když si ještě takovej bažant 🙂

    • jindra.veliky

      a kdybys tech 2000 hodin nestravil online, tak bys delal co? Nasel by si snad lek na rakovinu? Bud bys to prosedel u kabelovky nebo nalitej v hospode, jako naprosto drtiva vetsina muzu 30+

  • Tak tyhle hry bych si ani zakazovat nemusel - zanrem jdou uplne mimo me. U me neexistuje hra, ve ktere bych stravil 1000 hodin rocne. Ani 1000 hodin vubec. Nejvic jsem stravil casu v COD MW2 multiplayeru, kde mam nahrano asi 700 hodin, ale v rozmezi asi tri let, resp. ve trech letech, kdy jsem to hral nejvice jsem mohl nahrat nejakych 650 hodin. Hry, ktere maji potencial sebrat takove mnozstvi casu (predevsim MMO) me zanrove uplne miji a zadna singleplayer hra vas takhle dlouho neudrzi. I Skyrim jsem prosel cely (jakoze videl fakt kazdy metr ctverecni a splnil kazdy quest) a hlavni linku prosel se tremi ruznymi postavami, celkovy cas neco kolem 300 hodin. Ze singlu jsem ale nejvic casu nejspis stravil ve druhem Falloutu, ktery jsem dodnes dohral asi 20x (tedy dohral... no, vetsinou to zabalim pred Enklavou, protoze ten konec me nebavi), ale ani to tech 1000 hodin dle meho neda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit