Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JezboX

    Vím, že když zapnu wowko děti mě uvidí jen u počítače a v práci budu napůl spící na stole 😀  Pak nemám zaručený žrouty času. Všechno ostatní už umím vypnout tak abych se vychrápal na další den. Taky mě to stálo pár let (dobře asi 20 let) tvrdýho tréningu 😛

    • Tak pod tohle se podepíšu. Člověk se to nakonec naučí (ale tu instalačku Ultimy Online jsem pro jistotu zahodil).

  • Jack1947

    1 grind karetka, 2 strategie ,2 fotbal simulatory... takže vlastně taky grind ale ehm zábavný což, pro mě je žrout času veškerá Frytuplej produkce.

  • deejaywolf

    U mě to byla hlavně Ultima Online a Lineage 2.

    MtG:Arena nebo třeba Hearthstone mě chytly hodně, ale po pár dnech mě to přestalo bavit, protože to bylo pořád to stejné dokola.

    Vlastně i UO a L2 mě po čase přestalo bavit grindování, tak jsem si naprogramoval bota, aby repetetivní činnost dělal za mě. Já pak chodil akorát na PvP a raidy s kámošema.

    Dneska, když už mám rodinu, tak hraju víceméně jen "offline" hry, které můžu dejvnout a kdykoli vypnout.

  • LOTRO, Lord of the Rings online. Po 20.  postavě na max levelu jsem si řekl, že už stačí. Teď už jen jednou za čas projížďku na pár minut a rychle pryč. Ta hra se ani nedá dohrát. Ale byly to hezké časy. 

  • Kez bych nakou hru, ktera me bude dele nez dvacet hodin bavit nasel :/ :D

  • cumpi3

    Batmani...mam v nich asi 700 hodin :D

  • StarejKokos

    Nekolik mesicu v kuse pri prace na Daggerfall Remaster.... daval sem tomu i 8h denne, proste prace na plnej uvazek. 2x zanet oci... nekonecno vybitejch baterek v myši.. vysledek asi 10 000 textur a spritu. Je to do daggerfall unity. Verze 3.0 je na ModDb... 4.0 vyjde do konce roku pokud se podari vyresit problemy ktere se objevily pri upgrade na DFMOD verzi..

    • Ty jsi ten modder? 

      • StarejKokos

        Jo, King of Worms :) a kdyz sem psal nekolik mesicu, tak sem to podcenil, byl to spis rok prakticky no life.. ted bohuzel cekam na 2 lidi co nato dost serou a bez nich to nedodelam do ty DFMOD verze. The Lacus a Quasifex... nicmene sem si jistej ze ty problemy se nakonec vyresi a behem nekolika mesicu to bude ready.


        DfU bude ready taky za par mesici uz, i kdyz se to zda nemozny, tak to tak je. Napsal to sam Interkarma v poslednim updatu. Vsechny problematicky casti sou ready... docela fofr!!


        No a az to bude tak chci mit ten DFMOF ready taky proste, takze fingers crossed!!

  • skaven

    jednoznacne s WH total war suhlasim, brutalne zerie cas, ale je to sucasne aj zabava

  • NewKy

    Já si své časožrouty hýčkám a pravidelně se k nim vždy jednou za čas vracím. Patří sem Master of Orion 2, Alpha Centauri, staré UFO Enemy Unknown a samozřejmě Heroes of M&M 3. 


    Času je málo, ale dlouhé zimní večery, kdy děti i žena spí a noc je ještě mladá, se samozřejmě najdou. Problém pak je, že jsou ty večery zatraceně krátké a od těch her se hodně těžko odchází. :)

    • NewKy

      Jo a taky čas od času ( tak jednou za tři roky) rozhraji Wizardry 8, ale nikdy jsem ho ještě nedohrál. :)

      Příště už ho určitě dám 😬

  • Lima

    Football Manager 2014 - 1083 hod. ...... kdo z vás to má? 😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit