Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thorar

    Když nebudu počítat onlajnovky Tak určitě Fallout 1, Albion a Realms of Arkania 3.

    • Albion 😀 - to byly časy..
  • Koukám co člověk to jiný vkus. Za sebe přidám zatím nezmiňované Factorio (přes 900 hodin) Stelaris (přes 600) a Supreme Comander 1 který mi nahradil StarCrafty a podobné RTS, miluji když je na mapě víc jak 1000 jednotek :-)

    • madPav3L

      Já jsem Factorio zmiňoval ;)

  • FOR THE HORDE!!

    Co si pamatuju, měl jsem v The Burning Crusade něco kolem 360 dní čistého herního času. Jooo to byly časy. :) :D

    A pak různé díly Total War, nejvíce asi u Medieval II, Rome II a Warhammer.

  • Achillescze

    K dnesnimu dní mám v Black Desert online 5241 hodinu, zbývá mi už jen získat poslední 2 achievementy za 7k a 10k hodin, tipuji tak 8 měsíců a ten za 10k budu mit hotov

    • tomwolf

      kde su casy ked sa hry hrali a nehonili ačivmenty...

  • je toho hrozně moc.

    -486-wolfenstein3D; prince of persia1,2

    -psx-syphon filter1,2,3; tenchu1; medal of honor1,2; resident evil1,2,3

    -ps2-mgs2,3; dynasty warriors4,5; sw:battlefront1

    -pc-warcraft3; mass effect1,2,3 ; skyrim; hoi4

    -browser hry-dark orbit; wot; warthunder

    každá z nich mim. 100 hodin

  • Inquisitor

    Je to ho víc, ale asi nejvíc jsem strávil s Operací Flashpoint. V poslední době je to rozhodně Football Manager, moc návyková věc :)

  • KrPa

    Stronghold Crusader, Warcraft 3, LoLko, Warthunder

  • MrDonut

    Asi tu budu za duchodce, ale nejvic casu jsem proparil jako decko, kdyz bylo jeste dost casu. To byly jeste pecky jako prehistorik, auta, tusim nejake lotusy, golden axe a staricke sim city ci transport tycon. Pak jeste Half life s diablem 2. Od te doby uz to bylo slabsi a slabsi

    to byvaly hry jeste vyzva :)

    • Mart9

      To asi všichni. Pokud bys měl v dospělosti více času na hraní než v dětství, něco by bylo špatně, bohužel.

      • Pan_Klobouk

        Pokud bys měl v dospělosti více času na hraní než v dětství... muze to taky znamenat, ze ses stal hernim redaktorem. ;)

      • red.eagle.792197
        Najvacsou ,,chorobou,, a fenomenom 21 storocia u ludi je osamelost. Čiže v dnešnej dobe je to uz bežne že v dospelosti ma mnoho ludi na hranie hier viac času ako v detstve.
      • MrDonut

        vsak jasne, prave proto me udivuje ze tu vetsina lidi pise o relativne novych hrach a tyhle stare pecky nikdo nezminil. Ale aspon jsem si pekne zavzpominal na stare casy, kdy jsem lovil s plastovou pistolkou pripojenou na konzoli z vietnamske trznice kachny v Duck Hunteru, joo to byly panecku casy...

        • Na duck huntera mam taky hezky vzpominky, treba kdyz jsme k tomu pustili souseda myslivce a ten se vztekal, ze nemuze nic trefit (nemel sanci - hlaven mel ucpanou papirem :)

        • uaxpk

          Přesně. U nás scházela i celá rodina a do noci se pařil Mario. Když ho táta tenkrát dohrál, tak se slavilo, jako když vyhrajme v hokeji😉.

          • raisen
            🙂
  • JamesFaith

    S přehledem Civilizace V a pár národů na dohrání stále zbývá.

  • Skyrim a F4 s řádově 600 hodinama se u mého seznamu musí sklonit před FS2004 s více jak 3000 hodin a před XP11 kde mám 2500h za rok a půl a to jsem proti některým jiným pacientům docela máčka...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit