Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Butters
    Q3A, Q3TA, Fallout 1,2,New Vegas a bavil mě tactics, Command and Conquer serie, 

    NHL, Gran Turismo, Baldurs Gate serie, Mass Effect,

     Need for Speed (nejvíc vzpomínám na Porsche, ale nejvíc času asi NFSU2), AoE, Tetris

  • sankuri

    Guild Wars 2 - uz pres 16 000 hodin

  • Horst_Fuchs

    Nejvíc mi jednoznačně sežral Left 4 Dead 2 , dobře že z komunity zbyla jen žumpa, jinak bych hrál dodnes: kolem 5000 hodin.  Jinak pár set hodin padlo třeba v:


    Mastersystem verze Sonic the Hedgehog (aby taky ne, moje první hra na mojí první konzoli, navíc hra se dala normálně projít cirka za 50 minut takže po pár letech jsem v tom znal nazpaměť každou plošinku.)

    Doom II určitě přes 1000 hodin

    Duke Nukem 3D, stovky možná tisíce hodin

    Planescape Torment, šíleně dlouhá hra pokud to hrajeete na ukecávání.

    X-COMTerror from the deep

    Fallout 1,2

  • DFCZ

    Guild Wars 1 - nějakých 6000 hodin.

  • Gulivera84

    Jsem rad ze Jirka zminil perzistentni svety NWN ,stravil sem nadherny cas na Kandelabrii a vselijakych svetech, vzdy me udivovalo jak dokazi tu hru prekopat, sam sem se pak podilel na prekladu PRC, krasny casy...a komunitni srazy, krasny vzpominky....dik Jirko za pripomenuti

  • Tak jednoznačně wow myslím, že neexistuje jiná hra ve které by 10tky milionů hráčů ztratilo víc času

  • Johnny

    Tak jednoznačně Ultima Online. To už nikdy žádná onlajnovka nepřekoná. Pak to bude asi Elite Dangerous, World of Tanks, Morrowind, Oblivion, Skyrim....

  • lito

    SWAT4, COD4, WOWKO, 

  • jerryklicha

    Tak za me ?

    Final Fantasy VII - uplne nejlepsi z dilu teto serie...  tesim se na Remake :)

    World of Warcraft - radeji to nechci pocitat kolik hodin tam mam :D

    Fifa - nevim u ktere serie jsem zacinal. ale od FIFA 11 pravidelne kazdy rok kupuji a hraju nekolik desitek hodin neli vice

    PUBG - 1450 hodin taky neco znaci :D :D :D

    Serie her ANNO - 1404, 2070 a nove 1800.. tam by se taky par stovek hodin naslo :D


    tyjo..rikam si..co bych za ten nahrany cas mohl delat...ale co uz hry me proste bavi !!! :)

  • 1. WarThunder

    2. Jagged Aliance 1+2

    3. Fallout New Wegas

    4. Aktuálně Skyrim, uvidíme kam to dotáhne :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit