Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheSuffering

    Mně by vlastně stačil třeba pořádný remake dvojky, ta byla parádní. Agents of Mayhem nebylo špatné, ale nebylo to ono.

  • Butters
    Q3A, Q3TA, Fallout 1,2,New Vegas a bavil mě tactics, Command and Conquer serie, 

    NHL, Gran Turismo, Baldurs Gate serie, Mass Effect,

     Need for Speed (nejvíc vzpomínám na Porsche, ale nejvíc času asi NFSU2), AoE, Tetris

  • PanS

    Jo tak tomu rozumim. V týhle sérii se dá tak skvěle vyblbnout. Vůbec bych se nezlobil za další díl.

  • TheSuffering

    Asi takto - 2 / 3 / 4 (100h / 170h / 150h).

  • sankuri

    Guild Wars 2 - uz pres 16 000 hodin

  • Derp_1337

    Za 1.) Lidi většinou mají nejvíce času si odpočinout a zahrát si o víkendu, takže nevidím důvod, proč by jsi měl počítat jenom "pracovní dny".


    Za 2.) Když má člověk čas, tak nevidím důvod, proč by se nemohl věnovat hrám. Nejlépe v pracovní době, když se zrovna nemáš, co dělat. Na tom není nic špatného. Pak tu jsou ještě studenti škol, kteří mají více volného času než je zdrávo...


    Já třeba osobně rád vzpomínám na brigádu v jedné nejmenované firmě, kde jsem dělal u příjmu součástek. Když přijel kamión se zbožím, tak kolem toho bylo plno práce pro skupinu lidí (vytáhnout z nákladového prostoru, převzít zboží, vybalit, odvézt do správného oddělení)... ale pak se taky našly hluchá místa, když zrovna nic nepřijelo a v tom případě se člověk nudil. V takových případech jsme si s kolegy sedli k pracovním PC a hráli jsme Counter-Strike. Good times 😉

  • Horst_Fuchs

    Nejvíc mi jednoznačně sežral Left 4 Dead 2 , dobře že z komunity zbyla jen žumpa, jinak bych hrál dodnes: kolem 5000 hodin.  Jinak pár set hodin padlo třeba v:


    Mastersystem verze Sonic the Hedgehog (aby taky ne, moje první hra na mojí první konzoli, navíc hra se dala normálně projít cirka za 50 minut takže po pár letech jsem v tom znal nazpaměť každou plošinku.)

    Doom II určitě přes 1000 hodin

    Duke Nukem 3D, stovky možná tisíce hodin

    Planescape Torment, šíleně dlouhá hra pokud to hrajeete na ukecávání.

    X-COMTerror from the deep

    Fallout 1,2

  • yeniczek

    Ja to chapu, mozna trochu zavist :) Jen me pobavila reakce, ze to jsou vlastne "jen" dva roky... 

  • yeniczek

    Jasny, protoze je to strasnej rozdil.. Jsou to skoro tri roky pracovnich dnu. Porad je to hodne, at se na to divas jak chces.

  • DFCZ

    Guild Wars 1 - nějakých 6000 hodin.

  • Gulivera84

    Jsem rad ze Jirka zminil perzistentni svety NWN ,stravil sem nadherny cas na Kandelabrii a vselijakych svetech, vzdy me udivovalo jak dokazi tu hru prekopat, sam sem se pak podilel na prekladu PRC, krasny casy...a komunitni srazy, krasny vzpominky....dik Jirko za pripomenuti

  • Derp_1337

    "za 50 hodin jsem se tam nudil a to jsem posbíral skoro všechno"

    Kecy! Za 50 hodin v průměru dohraješ tak akurát hlavní příběhovou linku Zaklínače 3 (nejrychlejší dohrání za 32hod!!).

    Hlavní příběhová linka a (zajímavé) vedlejší úkoly zaberou v průměru 100 hodin. A hráči, co chtěli posbírat všechno tomu dali v průměru 180hodin.


    PS: narozdíl od tebe jsem si ty časy nevycucal z prstu, ale jsou to skutečné statistiky hráčů zprostředkované serverem How Long To Beat

  • Tak jednoznačně wow myslím, že neexistuje jiná hra ve které by 10tky milionů hráčů ztratilo víc času

  • Johnny

    Tak jednoznačně Ultima Online. To už nikdy žádná onlajnovka nepřekoná. Pak to bude asi Elite Dangerous, World of Tanks, Morrowind, Oblivion, Skyrim....

  • lito

    SWAT4, COD4, WOWKO, 

  • lito

    já se tam nudil za 50 hodin a to jsem posbírat skoro všechno. Skyrim je někde jinde, to je sandbox, kde máš náhodne situace, je tam daleko více obsahu. Zaklínač je taková adventura v obřím světě, kde ten svět je k ničemu a nic se tam neděje. 

  • jerryklicha

    Tak za me ?

    Final Fantasy VII - uplne nejlepsi z dilu teto serie...  tesim se na Remake :)

    World of Warcraft - radeji to nechci pocitat kolik hodin tam mam :D

    Fifa - nevim u ktere serie jsem zacinal. ale od FIFA 11 pravidelne kazdy rok kupuji a hraju nekolik desitek hodin neli vice

    PUBG - 1450 hodin taky neco znaci :D :D :D

    Serie her ANNO - 1404, 2070 a nove 1800.. tam by se taky par stovek hodin naslo :D


    tyjo..rikam si..co bych za ten nahrany cas mohl delat...ale co uz hry me proste bavi !!! :)

  • tomwolf

    kde su casy ked sa hry hrali a nehonili ačivmenty...

  • Na duck huntera mam taky hezky vzpominky, treba kdyz jsme k tomu pustili souseda myslivce a ten se vztekal, ze nemuze nic trefit (nemel sanci - hlaven mel ucpanou papirem :)

  • kkING

    Tak spousta lidi v guilde je nekde 300-az tech 800 u me .... ono se to zda jako silene moc, ale kdyz se to rozlozi a prida se extrem u kazde nove expande kdy se brala dovolena treba na tyden, dva a clovek krome 8 hodin spani hral jen wow, tak uz to naskakuje rychle :-) a ani nemusi hrat od wowko od zacatku ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit