Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaelfoucault

    No, těžko říct, paměť je dost nespolehlivý zdroj, ale řekl bych že to bude Counter Strike 1.4/1.5/1.6, Quake 3 Arena a Ultima Online.

  • Derp_1337

    Vašek mě dostal tím jeho videem. Jak začal zpívat, tak jsem vyprsknul smíchy 😂

    https://youtu.be/M3nQhW8GMno?t=345

    A ke mým žroutům času: CS1,6 , CS:GO, Dota (u každé přes tisícovky hodin)

  • Lima

    Deus Ex: Human Revolution - 5x komplet prochozená hra, splněny všechny achievementy, včetně datadisku, cca 250 hod. celkem


    Zaklínač 3 - 298 hod. za jeden jediný průchod, achievementy na 100%, včetně datáčů, vychutnával jsem si to


    Borderlands 2 - cca 300 hod., několikerý průchod celou hrou


    Football Manager 2015 - asi 1300 hod., sociální život v pr*eli, ta hra, to je social life destroyer


  • dworkin

    V CS jsem nechal určitě 1000+ hodin, ale to jsme chodili hrát do herny, takže přesné statistiky nemám. Takhle zpětně, když si uvědomím, kolik jsem tam nechal peněz, a přitom jak se k nám chovali jako k prosebnikum, bych si určitě s některými provozovateli rád promluvil, ale tehdy jsme byli stastny jak blechy, že můžem spolu hrát.

  • Meow

    Lineage 2 - několik tisíc hodin

    Dota 2 - 3000 hodin

    Skyrim - 1000 hodin


    Ani na jedno nejsem hrdý, ale nyní hrávám tak 3 hodiny týdně. 

  • Pozeram, ze nikto sem nedal klasiku - Counter Strike.

    Na CS:GO mam podla steamu 3400+ hodin, na 1.6 vyse 5000. To je teda snad za 15 rokov ci kolko.

  • TheSuffering

    LotRO - několik měsíců čistého času

    Diablo 3 - 3000+ h

    Borderlands 2 - 1000+ h

    Destiny 2 / Skyrim / Sniper Elite 4 / Saints Row - stovky hodin


    A pak hodně v prvním Diablu, první Sacred, Dungeon Siege. A ze starých her určitě nejvíce času v Realms of Arkania 3 - Shadows over Riva a Lands of Lore (to ještě se slovníkem v ruce a čtverečkovaným papírem na stole), první dva díly NFS a hromada dalších.

    • PanS

      Saints Row jako série nebo jeden konkrétní díl?

      • TheSuffering

        Asi takto - 2 / 3 / 4 (100h / 170h / 150h).

        • PanS

          Jo tak tomu rozumim. V týhle sérii se dá tak skvěle vyblbnout. Vůbec bych se nezlobil za další díl.

          • TheSuffering

            Mně by vlastně stačil třeba pořádný remake dvojky, ta byla parádní. Agents of Mayhem nebylo špatné, ale nebylo to ono.

  • medvidek88

    Arcanum: Of Steamworks & Magick Obscura

    cca 300 hodin

  • maros.goc

    Fenomenalny Zaklinac 3 -250 hodín

    Final Fantasy 7,8,12 - všetky vyše 120 hodín

    • lito

      250 hodin v Zaklínači - to je na sebevrazdu

      • Derp_1337

        Proč? Když se začínáš nudit, tak stačí stáhnout nějaké mody a sranda opět začne 😎

         
        Třeba MODy do Skyrim prodloužili hratelnost o další stovky hodin 😍

        • lito

          já se tam nudil za 50 hodin a to jsem posbírat skoro všechno. Skyrim je někde jinde, to je sandbox, kde máš náhodne situace, je tam daleko více obsahu. Zaklínač je taková adventura v obřím světě, kde ten svět je k ničemu a nic se tam neděje. 

          • Derp_1337

            "za 50 hodin jsem se tam nudil a to jsem posbíral skoro všechno"

            Kecy! Za 50 hodin v průměru dohraješ tak akurát hlavní příběhovou linku Zaklínače 3 (nejrychlejší dohrání za 32hod!!).

            Hlavní příběhová linka a (zajímavé) vedlejší úkoly zaberou v průměru 100 hodin. A hráči, co chtěli posbírat všechno tomu dali v průměru 180hodin.


            PS: narozdíl od tebe jsem si ty časy nevycucal z prstu, ale jsou to skutečné statistiky hráčů zprostředkované serverem How Long To Beat

  • eStar

    EVE online cca 7000 hodin.

    CoD 1 cca 1500 hodin.

    Warframe 631 hodin.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit