Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To zní super, zejména v kontextu, že to stále bude používat stejný, jen modifikovaný engine, který pamatuje ještě Morrowind... 

    • Derp_1337

      Myslíš ten prehistorický engine, který totálně nezvládá fyziku a je plný bugů?? Tolik bugů, že je vývojáři nezvládnou opravit ani po pár letech?!!

      Pořád stejný engine a pořád stejná písnička při vydání nových dílů...

      • Ano, přesně ten. 

  • To bude trvat 10 let než opraví všechny bugy

    • cumpi3

      předběhl jsi mě :D

    • Ilusiveman

      To není možné, za jakoukoliv dobu. 

  • Na Elder Scrolls IV se těším. Dohrál jsem Skyrim, doufám, že dohraju i šestku. Bohužel vzhledem ke zklamáním, která zažívám (Rage 2, Druidstone, Mutant year zero) se trochu bojím, aby to nedopadlo fiaskem.

    • Veny

      Elder Scrolls IV už jsem měl možnost několik hodin hrát a je to pecka. Každopádně Skyrim je mnohem lepší a to i po grafické stránce...

  • Elders Scrolls VI nebudem hrat ani 5 minut, thank you very much. Klasicke plytke Bethesda RPG, ktore su hadam menej RPG ako veci tipu Horizon fakt hrat nepotrebujem.

  • PCMR

    Ano, 10 let. Díky modům.

    • Derp_1337

      Je vtipné, jak vývojář (Todd H.) označí usílí herní komunity a moderů za vlastní zásluhu...

      • flash789

        Samozrejme, protoze bez jeho hry a jeho editoru by moderi udelali leda tak kulovy. 

        Je fakt smesny jak komunitni blbci jako ses ty delaji ze hlavni zasluha popularity tech her je hlavne na zasluhou moderu, takova hovadina. Vis ze se treba na PS3 a X360 Skyrimu prodalo mnohem vic nez na PC a bez modu??

        • Derp_1337

          1.) Ukaž zdroj, kde se píše, že tržby Skyrimu na PC hodně zaostaly za jednotlivými konzolemi. Jestli ho nemáš, tak sis tenhle nesmysl jenom vycucal z prstu.

          Pokud dobře vím, tak s vyjímkou prvních dvou dnů Bethesda nikdy nesdělila konkrétní tržby jednotlivých platforem, sdíleli jenom celkové tržby.


          2.) Mody jsou i na konzolové verze Skyrim, takže celý tvůj příspěvěk je víceméně totální blábol.

    • Hidden

      Vsak ty mody i vyslovene v rozhovoru zminuje. :)

  • Chidlink

    Bethesda se bude muset hodně snažit, aby přežila v dnešní konkurenci her. Pokud vydá něco podobného jako Fallout 76 nebo to vydá na stejně zastaralém enginu, tak by to mohl být její konec. Já Toddu Howardovi už nevěřím ani slovo, jen když vidím ten jeho ksicht, tak si vybavím jen slovo podvodník.🤮

  • Skyrim zije 8 rokov kvoli komunite, nie kvoli Bethesde. Este tri roky cakat na novy elders scrolls a aj tak bude mat stovky bugov na tom prehistorickom engine...

  • *doubt*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit