Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chidlink

    Bethesda se bude muset hodně snažit, aby přežila v dnešní konkurenci her. Pokud vydá něco podobného jako Fallout 76 nebo to vydá na stejně zastaralém enginu, tak by to mohl být její konec. Já Toddu Howardovi už nevěřím ani slovo, jen když vidím ten jeho ksicht, tak si vybavím jen slovo podvodník.🤮

  • Skyrim zije 8 rokov kvoli komunite, nie kvoli Bethesde. Este tri roky cakat na novy elders scrolls a aj tak bude mat stovky bugov na tom prehistorickom engine...

  • PCMR

    Ano, 10 let. Díky modům.

    • Derp_1337

      Je vtipné, jak vývojář (Todd H.) označí usílí herní komunity a moderů za vlastní zásluhu...

      • flash789

        Samozrejme, protoze bez jeho hry a jeho editoru by moderi udelali leda tak kulovy. 

        Je fakt smesny jak komunitni blbci jako ses ty delaji ze hlavni zasluha popularity tech her je hlavne na zasluhou moderu, takova hovadina. Vis ze se treba na PS3 a X360 Skyrimu prodalo mnohem vic nez na PC a bez modu??

        • Derp_1337

          1.) Ukaž zdroj, kde se píše, že tržby Skyrimu na PC hodně zaostaly za jednotlivými konzolemi. Jestli ho nemáš, tak sis tenhle nesmysl jenom vycucal z prstu.

          Pokud dobře vím, tak s vyjímkou prvních dvou dnů Bethesda nikdy nesdělila konkrétní tržby jednotlivých platforem, sdíleli jenom celkové tržby.


          2.) Mody jsou i na konzolové verze Skyrim, takže celý tvůj příspěvěk je víceméně totální blábol.

    • Hidden

      Vsak ty mody i vyslovene v rozhovoru zminuje. :)

  • To bude trvat 10 let než opraví všechny bugy

    • cumpi3

      předběhl jsi mě :D

    • Ilusiveman

      To není možné, za jakoukoliv dobu. 

  • Elders Scrolls VI nebudem hrat ani 5 minut, thank you very much. Klasicke plytke Bethesda RPG, ktore su hadam menej RPG ako veci tipu Horizon fakt hrat nepotrebujem.

  • readyxx

    no jako  ja osobne hraji morrowind  do dnes ...oblivion sem uz par let nezapnul a ani nemam chut a co se tyce skyrimu tak jen  obcas a jen abych vyzkousel nove mody ,, ale na 6tku se tesim .. jen vadi ze  to bude zase a opet na  gamebryu (cti creativ engine)

    jinak jak psal kolega nekde podemnou ..presne  jen vidim howarda  a slysim ty jeho pindy  vzpomenu si vzdy na tohle   https://www.youtube.com/watch?v=hFcLyDb6niA   takze uz zase jen cekam co vse naslibuji za sra...y  :) ...no co moderi se zase jako vzdy o tu jejich betu postaraji :)

    • Derp_1337

      Hezké video, Sweet little lies 😂

      Je vidět, že Todd Howard občas slibuje totální nesmysly. Jeho podání "hru půjde hrát dalších 10 let" si člověk musí přeložit jako: i po 10 letech v ní najdou hráči nějaký nový bug.

      • readyxx

        jj todd je v tomhle pasak ..slibuje pekny koniny ..  od Oblivionu bethesde  neverim uz ani slovo :)

  • exoslav

    Jako těším se. Skyrim jsem si moc užil. Hrál jsem ho snad pětkrát, sice nikdy nedohrál hlavní dějovou linku, ale to toulání světem bylo super. Pokud takový otevřený svět v novém kabátu nabídne i šestka, tak to bude pecka :)

    • Inquisitor

      Já to mám stejně, ani nevim jak to vlastně skončilo. Popravdě ani jsem s tim hlavním příběhem moc nepohnul :)

  • Ilusiveman

    No, jedno dělají dobře.

    Davaji si na čas a tak to má podle mě být. 

  • Na Elder Scrolls IV se těším. Dohrál jsem Skyrim, doufám, že dohraju i šestku. Bohužel vzhledem ke zklamáním, která zažívám (Rage 2, Druidstone, Mutant year zero) se trochu bojím, aby to nedopadlo fiaskem.

    • Veny

      Elder Scrolls IV už jsem měl možnost několik hodin hrát a je to pecka. Každopádně Skyrim je mnohem lepší a to i po grafické stránce...

  • FansLunacy

    Budeme to moct *ehm* *ehm* modovat *ehm* deset let... Az to bude hratelny... 


    Jo tomu verim... 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit