Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jagged Alliance 2, Stalker.

    • Jooo JA2 to je pro mne snad nejlepší hra všech dob. Co že grafika už je dosti vousatá, hratelnost je stále naprosto unikátní. Snad jako první ufo to jsem nedávno také nainstaloval. Nový xcom jsem dohrál ale že bych se k němu chtěl vracet, asi ani ne, spíš radši xenonauts.

      Z dalších stálic bych mohl jmenovat asi M&M VI a VII a HOMAM 3, pirates a ace patrol od sida, arcanum, The guild a teď mě trochu  Jirka navnadil podívat se do světa gothic, ale hlavně se chystám na Ishar. Ten jsem nikdy nedohrál, vždy dříve něco odešlo v PC a pak jsem na něj na dlouhou dobu zapomněl, tak to beru jako takový rest :-P

  • Sr_Lobo

    Krom Zaklínačů si vždycky jednou do roka o vánocích střihnu chronologicky všechny Half Life hry a jsem spokojený. Sem ta mám ještě tendence zapnout starý dobrý Spellcross ale tak ve dvou třetinách hry ztratím trpělivost :).

  • já se asi nejraději vracím do Forgotten Realms světa (BG, PT, NWN, IWD) a SW světa (Jedi Outcast, KOTOR) a pak Deus Ex a System Shock. A za hodně trvanlivé hry považuju i strategie. Svého času jsem se vracel k Sid Meiers Alpha Centauri, kterou teď vystřídala Stellaris. Na těchto hrát je dobré, že člověk může zkoušet pořád nové strategie, takže mají obrovskou znovuhratelnost.

  • Dlouhou dobu jsem provozoval na PS2 každoroční maraton Prince trilogie a Tomb Raider duologie a God Of War duologie, ale poslední roky to flákám.

    Jinak samozřejmě freeciv, na notebooku je také věčný.

    A zrovna mám rozehrané Final Fantasy VI.

  • Radkaa

    Apex 10/10 ne ? 😀

  • celoush

    Asi nejvíc to platí pro sérii Civilizace.... člověk může hrát hromadu dalších SP či MP her, ale čas od času se k nějakému dílu rád vrátím a odehraji si celý věk za nějaký národ.

    • tomwolf

      podobne...dodnes si rad zahram prvu civilizaciu

  • Inquisitor

    Pravidelně se vracím k oddworld Abe's oddysee a exodus, to si dám každý rok. Srdcovka od roku 98. Stalker, Gothic, Mass Effect, Total war-tam hlavně medieval 2 a napoleon. Letos jsem si dal maraton Tomb Raider od prvního dílu, jsem teprve u čtyrky:). EU 4 i CK 2 hraju průbežně celý rok. Broken Sword, Posel smrti atd.. Ono toho bude víc, ale co si tak člověk vzpomene.

    • Na maraton starých Tomb raiderů se také chystám, když už je v retroarchu openlara.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit