Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • ja_nic_nevim

  Myslím, že jedna z her ke které se dnes stojí za to vrátit, je Kingdom come deliverence.


  A nemůžu si pomoci, Metro je pro mě novodobý Half-life.

  • ale no tak, vždyť píšeš prakticky o soudobých titulech - to je krapet na hlavu nemyslíš?

   Já se za svojí pařanskou historii nejčastěji vracel ke hře S.T.A.L.K.E.R - kvůli velkému množství povedených fanouškovských módů - řekněme +- 10-20 znovuinstalací. 

   Pak asi první díl Deus Ex - cca 5-10x

   A možná Skyrim - cca 5-10x

   + Deus Ex III + Datadisk - asi 3x

   Baldurs Gate I+II - ty se na disku také ohřály hodněkrát


   Vše víceméně kvůli dodatečným módům - mám problém hrát Vanilly opakovaně. Jednou dohraju a už se k tomu nikdy nevrátím. Vzpomínky jsou živé i po letech.

 • PLuto.petr

  Já se celkem pravidelně vracívám ke Gabrielu Knightovi 2 a 3, Phantasmagorii a Poslu Smrti.

 • Jo, jo Gothic. Plně souhlas !!! Zrovna před pár týdny jsem se k němu také po pár letech OPĚT vracel. První a druhý díl super, ta trojka mě nikdy moc nechytla.

 • triptich

  s ubúdajúcimi časovými možnosťami sa znižuje aj znovuhrateľnosť hier, takže "staré" osvedčené strategické a RPG kone vymieňajú akčnejšie kúsky - určite deus ex pôvodný, ako aj HR, X-com 2 si tiež pobudne na disku, cities: skylines taktiež.

  a z tých naozaj starých? no tak to jednoznačne transport tycoon deluxe v edícii OTTD. ten je trvalou súčasťou mojich zostáv. prvý win, následne OTTD a potom zvyšok zbytočností. a samozrejme doom 1 a 2.

 • dworkin

  Pozoruhodné snahy o zvedání čtenosti. Plus více reklam plus zvýšení jejich otravnosti. Že by finanční problémy?

  • uher

   Myslíš?

   • dworkin

    Nevím. Není to první článek typu "Pojďme každý něco poznamenat o pár populárních hrách". Takové články nedají prakticky žádnou námahu a přitom jsou čtenářsky populární, takže je víc zhlédnutí reklamy a víc prokliků. Reklamy jsou zároveň čím dál rozsáhlejší a čím dál vlezlejší, což by mohlo indikovat silnější vyjednávací pozici inzerentů (když vím, že web moje peníze potřebuje, můžu si víc pískat, jak moc bude moje reklama na očích).

    Jsou to jenom indicie, interpretovat si je může každý, jak chce. Jeden možný výklad je ten můj, určitě někdo přijde s dalším (i já bych jich pár dal dohromady).

    • uher

     Jako musím říct, že s povahou těch článků máš asi pravdu. Stejně tak i s tou reklamou. Možná na tom něco bude.

     Hodně je i vidět tvrdá ruka cenzorova, která nemilosrdně maže spoustu komentářů, které vyznívají negativně (přestože jsou třeba psány slušnou formou).

     I já na sobě pozoruji, že už sem nechodím tak často jako tomu bylo dřív.

     Troufám si říct, že se tady hodně změnilo ovzduší po odchodu starších redaktorů. A ti nový (aspoň v mých očích) postrádají jejich jiskru a bohužel i kvalitu (články poslední dobou často obsahují faktické chyby, nebo informace co jsou vytržené z kontextu atd...). Poslední rána byla zrušení Retro Gamesplaye, což byl poslední video obsah, co jsem tu sledoval. Když jsem chvíly sledoval Gamesplaye nové skvadry, tak sem měl pocit, že je to hraní snad i nebaví.

     Kdo ví, třeba je i chyba v mé neschopnosti se přizpůsobit novým členům redakce. Ale i ta povinnost se registrovat abych mohl psát komentáře to tady dost zabila. Je tu prázdno...

     • dworkin

      V posledních dvou měsících jsem dvakrát upozornil na to, že redaktor odvedl špatnou práci. Dvakrát jsem dostal zákaz na sedm dnů. Žádné vulgarity, nic. Vydržel jsem ten mučivý trest s klidem indiánského náčelníka, ostatně jako vždy. Ale svědčí to o určité přecitlivělosti a ta má taky někde svůj původ. Píšu tady zpětnou vazbu pořád stejnou formou - otevřenou, tvrdou, ale nikdy ne vulgární - už řadu let a teprve v posledním kvartále dostávám takové palety.

      Co se týče stávajícího složení autorů, jediní, kdo umějí opravdu dobře psát, jsou Aleš Smutný a Jan Slavík.

      Á teď jsem si všimnul, že Pecháček je zástupce šéfredaktora. Tak to mi řada věcí do sebe začala zapadat. :) :D

      • ja_nic_nevim

       Pan Pecháček mi na xichtbuku tvrdil, že nemaže on, ale "third party".

       • dworkin

        Reakce na příspěvek:

        Právo mazat mají i jiní lidé v Tiscali. S důrazem na to "i". Jestli ten tvůj konkrétní příspěvek smazal redaktor Games.cz nebo někdo třetí, to samozřejmě nevím. Kdo má odpovědnost za to, že jsem dvakrát po sobě tejden čuměl do zdi, o tom mám vcelku jasno.

 • Za mě je to Gothic 1, 2 a 3. Nejvíc 2. Ale to už tu víte tak já zas du.. ahooj pěkný víkend všem!

 • Mart9

  SWAT 4

 • Upřímně vám gratuluji. Zdvojnásobení množství reklam v poslední době mě přinutilo nainstalovat “určitý software” už i na mobil.

 • Ilusiveman

  Slaanesh • TheGGG

  nemám důvod se vracet ke starým hrám, skoro vše hraji a dohraji jednou a poté se posunu dál... i v tomto slabším roce vyšlo dost her, abych neměl potřebu se k čemukoliv již dohranému vracet. A příští rok bude totální palba a vracet se k x let staré hře fakt nepotřebuji.

  Jen arma iii kvůli modum, ale to je nikdy nekončící zábava

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit