Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lito

    Musím vydělávat peníze, nemůžu si dovolit vracet se ke starým hrám, nemám čas ani nové. Když už, tak si projdu občas Yharnam, jelikož vím, že lepší herní město neexistuje.

    • Dlouhá léta jsem tento problém také řešil a jediné možné řešení je opravdu méně pracovat pokud ta práce pro člověka není opravdovým "koněm"

      Na ty nové hry čas také nemám, proto si raději počkám až je někdo pořádně vyzkouší a můžu se rozhodnout jestli jsou opravdu pro mě vhodné...  Nehledě na to že jsou tou dobou většinou už za lepší cenu=nemusím tolik pracovat.

    • Ilusiveman

      Ťik, Tak, Ťik, Tak.... čas běží a zubatá si už brousí kosu.

    • clovicekO

      :D proboha ...

  • Rome total war 2, DEI. Pořád baví je to jako droga.

  • Kotor 1 a 2, Baldurs Gate 2, Mass Effecty, Dragon Age Origin, Banner Saga a nově do tohoto seznamu přibude i Thronebreaker od CD Projektu. 

  • Těžko jmenovat jednu nebo jen pár her. Hodně zálaží na náladě, momentální chuti a rozpoložení. Dost často jsem zklamaný z nějaké nové hry, tak si jdu do stejného žánru ale lepší starší hry spravit chuť. Jindy je zase nálada na něco jiného, nicméně ze současné AAA produkce už toho moc není. Spoléhá se hlavně na efekt a PR a gameplay jde do kytek. O to víc dokáže překavpit indie scéna, i když tam je problém že se hledá jehla v kupce sena a na hodně dobrou hru připadne tuna odpadu a pak je problém se o těch dobrých dozvědět.

  • Tushan

    Wow, starcraft, aoe 2,  diablo 1/2

  • Marines
    Jo, rozumím autoru článku, také mám své nesmrtelné, a to původní Medieval: Total War i s Vikingy a pro mne ta nejlepší, Europa Universalis III v češtině. Jen mám tu potíž, že když je spustím nevím, kdy skončit....!
  • uher

    Half Life komplet (včetně parádního remaku Black Mesa) a Resident Evil 2 (také včetně parádního remaku 😉) - když některou z těchto her zapnu, tak je to se mnou hodně špatný, to se musela naučit akceptovat i přítelkyně 😀

  • TrackMania 2 Stadium ;)

  • victor

    Battle Isle 2 , Panzer General ......

  • KrPa

    Takoveho strongholda crusadera mam nainstalovaneho porad

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit