Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • honcka

    MTG Arena  jde pořát nainstalovat napřímo, instalátor mají na webu.

  • MalyZeli

    Exkluzivity? Nektere urcite, ale vsechny ubisofti hry se daji koupit na Uplayu, Metro a dalsi sou k dostani na pc na microsoft storu, takze jaka to exkluzivita?

    • SalemCZ

      řekl bych že to má být exklusivita jako že to není na Steamu a GoGu

      • Přesně takto to chápu...

  • Marines
    No jo, zase pokus o silný článek, ale na druhou stranu děkuji redakci za to, že odvedla černou práci s vyhledáváním her v exkluzivce na EPICu a tak se s tím nemusím trápit sám, až budu hledat nějakou hru. Jinak ke slavné exkluzivitě na EPICu, mne rozesmál také silný článek u konkurence, kde až do nebes s bombastickými oznámeními, že hra Borderlands 3  je absolutní světový prodejní zázrak a pak v poslední větě tišeji dodávají, že po třech měsících EPIC Bl3 zlevnil o pětatřicet procent  a dává víkend zdarma......?! 
    • To je přece jasné, protože až to přijde na Steam, tam můžou říct - Ha u nás se aktivovlo víc kopií než na Steamu. To, že to podpoří dumpingovými taktikami už někdo řešit nebude a všechny redakce ten PR článek rádi hned zveřejní, jako se vším od EGS.

    • On to je clanek uz pomerne stary (viz. data komentaru), jen semtam vyskoci nahoru, protoze dostal aktualizaci, a pak zase zmizi do ztracena. Asi by nebylo na skodu ho pripnout nekam do sloupecku napravo, aby k nemu byl snadny pristup, kdyz uz si s tim davaji tu praci.

  • Coffin.Corner

    Z ranní porady jisté, nejmenované redakce:

    AS: "Blíží se konec roku, jestli chcete vánoční odměny, koukejte se vytasit s něčím co nám nahoní přístupy!" 

    ŠT: "Uděláme recenze. Máme spoustu restů a u čísla hodnocení se nám čtenáři zase strhnou..."

    AS: "Néé, to by bylo moc pracný!"

    VP: "Co takhle nějaký dojmy o třiceti letech svobodnýho hraní? Podpořili bysme tím studenty v Honkongu!"

    AS vytočí oči na vrch hlavy a pomyslí si "Už zase. Vod tý doby co byl v ČT je s ním k nevydržení": "No, dobrej nápad, napiš to a pošli mi to, někam to možná vecpu...!


    • Coffin.Corner

      Co ty Adame... Adame?"

      AH: "Co, co, kde to jsem?"

      AS: "Dej sem ten Switch! Nevydržíš ani deset minut?!" 

      AH nervózně: "Tak dobře, co třeba něco o Epicu. Fanatici Steamu si u toho strhnou pupky...!

      AS: "N´óó, vidíš Adame, šikovnej. Vážení vemte si z něj příklad! Na tady máš zpátky Switch a hraj si."

      "

      • Coffin.Corner

        "Takže , mladej nám napíše článek a my budeme pokračovat v práci."

        PH: "Ale šéfe, já nevím co?"

        AS: "Já nevím, něco si vymysli, třeba jako Exkluzivní seznam her na Epicu...

        Konec porady! Tak co si zahrajem?"

  • TheGGG

    hry co mě zajímají se dají hrát i jinde, jinak brak a škvár a indie nesmysle... trochu mrzí jen phoenix point, ale na ten si klidně rok počkám na steam s workshopem atd.

  • Jez3vec

    Alespoň se našlo morální odůvodnění pro použití stránek typu g2a, kde při koupi klíče od tam nedostane developer ani prodejce (epic) žádné peníze.

    • Za drtivou vetsinu klicu vyvojari zaplaceno dostali.

    • Morální pro tebe. Asi podle tvých ne moc vysokých nároků na morálku 🤮

      • podobných jako má EGS

    • Derp_1337

      Ty stránky jenom přeprodávají to, co jiní nakoupili nebo dostali. Takže ve výsledku za to klíče nakonec někdo zaplatil.

  • Jack1947

    Tohle je docela zajímavá hra the cycle takové pve/pvp battleroyale. Jen to chce více obsahu, chápu že to je alpha. Jen by to chtělo okořenit, Něco podobného už tu měla ta švédská/norská hra únik před bouří a tady ty bouře jsou na některých místech.Trochu otrava že se na evac pointu může někdo zakempovat a čekat než tam doběhnete ale to se nedá asi nijak obejít.

  • Jack1947

    No nevím s tím World war Z , dávají to zadarmo k ryzenům sice společně s Division 2 gold edition... ale stejnak.

    PVP je tam hrozné... protože to stejně jako třeba Wildlands nikdo nehraje no.

  • Marines

    No, na exkluzivitu EPICu říkám, "no bože", častokrát čekám na slevu a určitě nejsem jediný a přesto dokáži žít i delší čas bez herní pecky. Jsem pouze tak bohatý, jaký je můj příjem a to, že Epic má disponibilitu vládního měštce, ještě neznamená, že je dobrý hospodář. Konkurenci STEAM jistě potřebuje, ale Epic jí není a to nejen pro exkluzivitu her, ale i pro ostatní funkčnost, "nabídku a košík" nabízí tisíce dalších firem....

    Jen ještě pro autora článku, prosím opravte si u SATISFACTORY data, máte tam překlep - od 20.03.2019 do 20.03.2019 ( roční exkluzivita)…..

  • S tím Twin Mirrorem mě Dontnod naštval, ale teď se objevil Vampyr na gogu, tak tam snad přidají  i Life is Strange sérii. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit