Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • drasta

    Na me nejvic zapusobilo asi demo Flashpointu (ke kterymu casem vychazeli i mise od hracu) a prvniho FEARu. Obe dema jsem dohral snad 100x.

  • dworkin

    Nejvíc mě asi bavilo Half-Life: Uplink, to bylo něco hodně nového a dobrého. Později jsem zjistilk, že je to dělané čistě na ukázku a není to v základní hře.



  • Vzkaz autorovi článku:

    Zdravím, popis her, které jste uvedl ve vzpomínce, odpovídají Euro Demu 35 (hry
    Tomi Makkinen Rally a Tombi).

    https://crimson-ceremony.net/demopals/eurodemo/index.php (je tam seznam her ze všech PS1 Demo disků)

    A hra co hledáte je možná Blast Radius (vesmírná střílečka z 3. osoby, kde ovládáte vesmírnou stíhačku)

  • Za me motocross madness nebo fighting force.

    • Derp_1337

      Jo, Fighting Force mělo vskutku dobré demo. Pokud si dobře pamatuji, tak to demo dokonce podporovalo hru ve 2 hráčích, což bylo obrovské plus.

  • Joshua

    Nejvic ocenuji dema co doplnuji hru, u mne Starlancer, demo obsahuje dve mise co nejsou v plne hre.

    • drasta

      Starlancer byl ve svy dobe absolutni TOP a to nejen demo :D

    • Derp_1337

      Přesně tak. Starlancer měl velmi dobré demo. Skvělé to rozšířilo hlavní příběhovou linku v plné hře.

  • Mart9

    PES 4, MOHAA

  • Inquisitor

    Nejvíc dem jsem nahrál na PSX Crash, Tekken, Resident Evil atd. Vzhledem k ceně her, hraný do zblbnutí. Později asi nejvíc Flashpoint.

  • honcka

    Já měl pod pojmem demo zafixovanou demoscénu, ke který jsem se dostal přes Second Reality od Future Crew, pak jsem začal spíš sledovat kategorie intro 4k a 64k, kde se soutěží o nejlepší demo do 4 resp 64kB. Divím se, že o demoscéně, která je už od nepaměti navázaná na herní scénu (spíš na tu warez) není na Games ani zmínka.

  • celoush

    Za mne to byly Commandos. To demo mne naprosto pohltilo a přesvědčilo, že tuhle hru chci hrát. Ale i demo Flashpointu bylo hodně legendární.

  • Corvus

    Jinak jsem si zrovna včera říkal jak by bylo fajn udělat článek o návratu demoverzí. Tento rok (díky aktivitě Steamu) jsem vyzkoušel opravdu štědrou porci dem a do osobního seznamu si tak zaznamenal spoustu potenciálních pecek jako např. Inmost, Chained Echoes, Sense - 不祥的预感 A Cyberpunk Ghost Story či třeba Papetura, Grounded, Star Renegades, CrossCode, Carrion apod. Je fajn, že dema jsou zase k dispozici. Mimochodem například Obserever v Redux edici má demo také a fakt to vypadá parádně :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit