Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slečna Alžběta to napsala naprosto skvěle trefně: ta vyváženost Shepparda mezi jeho vlastní osobností + možnostmi roleplayingu hráčů = scénáristická dokonalost!

  • kkING

    Vetsina postav ma v pribehu smysl, charakter a historii a je zabavne to vse odhalovat ...

    a kdyz je vse temer perfektni, tak clovek musi ocenovat samotnou dokonalost. Moje poradi je tedy Reapers, EDI, Miranda a samozrejme moje female Shepard

  • Jack1947

    Garrus, Kaidan Alenko, Liara , Tali'Zorah( kvůli jejich uhm rodu proč třeba nikdy nesundala masku že)  Ashley williams( jn nestihl jsem s ní smilnit v remasteru bych to rád napravil :P) Za to Mirandou jo a ta mi tak sympatická už nepřišla no :/ jinak Kasumi ta byla taky zajímavá.

    • Veskoslav

      Kaidan Alenko? Proboha...Že tys prostě vypsal náhodně postavy?

      • Derp_1337

        Haha, Jack to má nějaké popletené. Kaiden byl tak nudný, že ho většina hráčů nechala umřít na Virmire 😂

        • Veskoslav

          Tam jsem se ani nerozmýšlel. Nikdy:-D

    • Derp_1337

      Pleteš se. Tali sundala masku, pokud jsi ji "randil" v ME3.

      Akurát nevidíš žádné detaily jejího obličeje, protože kamera šikovně/otravně zabírá z jiných úhlů (něco jako obličej Master Chief ze série Halo).

      • Jack1947

        Tak tak prý "Quarianané nejsou zvyklý na podmínky pro lidi" ale spíše Bioware chtěli přidat trochu ten prvek tajemna🙂

        • Derp_1337

          Veskoslav má pravdu a ty to máš fakt popletené, Jacku.

          Quariané nosí obleky, protože mají chabý imunitní systém. V Mass Effectu o tom bylo dost zmínek. Mají to z mnoha generací na palubě "migrační flotily", kdy žili od dětství ve sterilním prostředí lodí a nedostali se do kontaktu s bakteriemi a viry, a tak se jim postupně oslabil imunitní systém.

          Tali si mohla sundat ten oblek v přítomnosti Shepparda, protože se mimojiné nadopovovala velkým množstvím antibiotik a jiných léků, aby nic nechytla.

          • Jack1947

            Veskoslava spíše ignorovat i kdyby měl 100% pravdu předejde se pak možný nesrovnalostem ( nebo brát na menší váhu)  jo tak nějak to bude no, ale ve finále Bioware to tak nechali, stejně nebylo o co stát a rázem ten její charakter byl zajímavější.

          • Veskoslav

            Ono hlavně i Tali to říká už v 1. díle, proč to nosí. Ve 2. díle je to rozvedeno když děláš loajální misi na ovládnuté lodi a celkově když zachráníš na Citadele Quariana od obvinění z loupeže atd. a ve 3. díle, když si sundá masku poprvé (nemyslím v posteli:))

            • Jack1947

              Je tam pak po aktu s ní plakát kde ji prý nemá ale zase vypadá dost divně... spíše to je trochu parodie nebo nadneseně.


              • Veskoslav

                Reakce na příspěvek:

                Dost divně? Jacku,víme,že jsi jednoduchý človíček, ale co třeba použít Google? Hral si vůbec ME sérii nebo jenom papouskujes ostatní? Ono by to sedělo, když "obdivujes" jednu z nejnudnejsich a nejhorších postav z 1. dílu. 

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  Jestli myslíš Kaidana Alenka tak to jsem jen plácnul protože se mi nikdo nevybavil další. Tali určitě není nudná postava, mě příjde třeba o trochu zajímavější právě kvůli původu jako Liara.

                  • Veskoslav

                    Reakce na příspěvek:

                    Ty Jacku ani nechápeš význam otázek, co ti někdo položí...A ani na článek, který je o NEJLEPŠÍCH postavách z ME neumíš reagovat...Ne těch, co "plácneš"...

                    • Jack1947

                      Reakce na příspěvek:

                      To ne ale já si krom Liary a Garruse prakticky nikoho ( Ashley ale ta ne každému sympatická byla) nevybavil.

                      Tak oni byli a umřeli ve druhém dílu hlavně že( nebo neumřely)

        • Veskoslav

          Cože? Co to mektáš Jacku, víš proč vůbec nosí ty obleky?

  • LessPh

    Za me Shepard (default male look), Miranda (sebestredna cubka, tak to mam rad) a Garrus je asi nejlepsi companion v celem vesmiru..

  • Sheppard, Garus, Liara, Tali, Wiliams, Kasumi, Joker, Andersen,  Edi, Legion, Mordin, Wrex, Grunt, Javik, Miranda, Samara, Thane, Zaeed, Jack, Chakwas, Traynor, Kelly, Hackat, Jacob, James a samozrejme nemuzeme zapomenout na Conrada:)

  • Vojtzech

    Já tu jsem za "team Tali" :D Nejradši mám ji a Garra, v partě jsem je měl nejčastěji buď oba nebo alespoň jednoho z nich. Z ostatních postav mám nejradši Jokera a EDI.

    Jinak v posádce napříč trilogií nebyl asi nikdo, kdo by mi neseděl. To samý bohužel nemůžu říct o Andromedě.

    • Team Dextro je proste nejlepsi.

  • MidnighT91

    Urdnot wrex, Garrus Vakarian, Joker, EDI, Legion, Thane Krios! Tali'Zorah vas Normandy. Mordin Solus, jenom respekt Mordinovy. Ten mizernej žabák se zapsal do historie celé galaxie jako nikdo jinej. Zatracenej zpívající žabák.

  • Hidden

    Nejlepsi byl Marauder Shields, malokdo se tak nechvalne a nesmazatelne zapsal do historie Mass Effect. ;)

    • Derp_1337

      Jo, často neprávem opomíjený Marauder Shields! Někteří vývojáři z Bioware ho považují za jejich největší dílo. Nejepičtější a nejlepší finální boss z historie všech Bioware her.


      /s

  • Jedinej, koho nemam rád je Jacob. Furt mi nekoupil to slíbený pivo. Asi ho příště necham umřít, zmetka jednoho. 

    Jinak nejlepší pětice samozřejmě Garrus, Wrex, Mordin, Tali, Liara. V tomto pořadí.

  • Does this unit have a soul?


    :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit