Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hidden

    Nejlepsi byl Marauder Shields, malokdo se tak nechvalne a nesmazatelne zapsal do historie Mass Effect. ;)

    • Derp_1337

      Jo, často neprávem opomíjený Marauder Shields! Někteří vývojáři z Bioware ho považují za jejich největší dílo. Nejepičtější a nejlepší finální boss z historie všech Bioware her.


      /s

  • KronosDeret

    Mordin Solus byl jediný který mě opravdu rozesmál a kvůli kterému jsem ronil slzy. Jeho pěvecký výkon a (spoiler!) sebeobětování napravující praktickou genocidu se mnou zůstane navždycky.

    • Thanquol

      Stejně jsou to úskočný žáby. 

  • Lukyz

    Já si dávám pravidelně přes svátky celou trilogii a teď jsem docela na vážkách, zda si nepočkat na jarní remaster. Na srovnání to nebude mít vliv, protože originály znám beztak skrz na skrz 😅


    Jinak samo Garrus! Can it wait for a bit? 


    Jako mate jednoznačně Liara 💙


    A nejzajímavější companion byl Legion.

    • BlueAsari

      Presne aj u mňa tak. Cez zimné voľno púšťam ME1 a "behám" po Noverii a naberám atmosféru hry,... a teraz neviem, čo mám robiť, či čakať na remaster, či dať aspoň tú jedničku :D

      • Lukyz

        Mno, stejně to nakonec nainstaluju, přesně především kvůli tý atmosféře, kterou podle mě další díly už nemají . První díl je i přes nemotorný inventář a pomalé výtahy můj nejoblíbenější a největší srdcovka.  Celkem se obávám, že s ním v rámci remasateru napáchají... uvidíme na jaře.

        • BlueAsari

          To je presne ono, akurát počúvam soundtracky z jednotky a tá hudba je úžasná úplne všade, tá atmosféra, farebná schéma, pre mňa najlepšia hra vôbec a hrozne moc sa teším na remaster, neočakávam väčšie zmeny ako grafiku a možno boj. Ale rozmýšľam, že si ju dám ešte raz v pôvodnej verzii. Som aj fanúšik takéhoto druhu inventáru, a výťahy si užívam, keď tam dávajú svoje rozhovory alebo správy :D

          • jack

            Nejlepší je, jak v dvojce či trojce pak utrousí, že ty výtahy jsou strašně pomalý. Prostě takové ty drobné dokonalé detaily.

            • BlueAsari

              Detaily vedia vždy potešiť :) Garrus sa o výťahoch z ME1 rozprával vo výťahu v DLC Citadela v trojke.

  • MidnighT91

    Urdnot wrex, Garrus Vakarian, Joker, EDI, Legion, Thane Krios! Tali'Zorah vas Normandy. Mordin Solus, jenom respekt Mordinovy. Ten mizernej žabák se zapsal do historie celé galaxie jako nikdo jinej. Zatracenej zpívající žabák.

  • Vojtzech

    Já tu jsem za "team Tali" :D Nejradši mám ji a Garra, v partě jsem je měl nejčastěji buď oba nebo alespoň jednoho z nich. Z ostatních postav mám nejradši Jokera a EDI.

    Jinak v posádce napříč trilogií nebyl asi nikdo, kdo by mi neseděl. To samý bohužel nemůžu říct o Andromedě.

    • Team Dextro je proste nejlepsi.

  • jack

    Tohle nedokážu i přesto, že jsem hrál za ženskou a měl vztah přes všechny díly pouze s Liarou. Dle mého je každá postava napsaná dokonale, specificky a má nezastupitelnou roli v celém příběhu. I třeba EDI a její vztah s Jokerem. Prostě to celé pro mě funguje jako epesní celek.

    • Derp_1337

      Tak zase to nepřeháněj. Každá postava rozhodně nebyla skvělá. Ono to ti to tak může zdát, protože jsi na ty nudné postavy zapomněl.


      Např. Kaidan Alenko. Ten byl tak nudný, že ho téměř každý hráč nechal umřít na Virmire 😂

      Mezi extra nudné se dali počítat ještě třeba James Vega a Jacob Taylor. Oba dva byli takové typické archetypy vojáků, kromě řečí okolo "vojenské práce" neměli moc co říct. Ačkoliv Jacob na tom byl trochu lépe, protože se občas rozpovídal o tom, jak to fungovalo v Cerberusu.

    • Veskoslav

      No myslím, že DLC postavy ze 2. dílu nejsou tak skvěle napsané jako hlavní postavy. I když Kasumi, tam ten příběh je napsaný skvěle a její mise za loajální postavou patří mezi ty nejlepší.

  • BlueAsari

    Pre mňa to bude vždy Liara. Jej charakter a osobnosť je úplným odrazom toho, čo vyžadujem aj od seba. Moja prvá romanca za Johna, prvý kontakt s ME. A aj po tie ďalšie prechody, kde tu boli pre mňa úžasné postavy ako Miranda, Thane, Kaidan či Cora a Jaal z MEA, zostáva Liara na vrchole rebríčka. Vďaka moja modrá bluebarry :)

    • Thanquol

      Moje rezavá fem-šepka byla hodně xenofilní. Ale můj čas-se-obětovat Šeprd se víc shodoval s Ashley z 1ky. 

      • BlueAsari

        Moje postavy boli dosť otvorené mimozemšťanom aj ľuďom, v podstate som mala prechod, kedy bol môj John len s Liarou a iný prechod len s Mirandou... a moja Jane bola s Kaidanom, Thanom a opäť Kaidanom po Thanovom obetovaní :) a tieto vzťahy boli pre mňa najzaujímavejšie a najlepšie. Kaidan mi vždy viacej sadol ako Ash, ale skúsila som aj Ash pri jednom prechode (či ako preživšiu alebo ako vzťah). Mám rada oboch, je to hodne ťažké rozhodovanie.

  • Does this unit have a soul?


    :(

  • Jack1947

    Garrus, Kaidan Alenko, Liara , Tali'Zorah( kvůli jejich uhm rodu proč třeba nikdy nesundala masku že)  Ashley williams( jn nestihl jsem s ní smilnit v remasteru bych to rád napravil :P) Za to Mirandou jo a ta mi tak sympatická už nepřišla no :/ jinak Kasumi ta byla taky zajímavá.

    • Veskoslav

      Kaidan Alenko? Proboha...Že tys prostě vypsal náhodně postavy?

      • Derp_1337

        Haha, Jack to má nějaké popletené. Kaiden byl tak nudný, že ho většina hráčů nechala umřít na Virmire 😂

        • Veskoslav

          Tam jsem se ani nerozmýšlel. Nikdy:-D

    • Derp_1337

      Pleteš se. Tali sundala masku, pokud jsi ji "randil" v ME3.

      Akurát nevidíš žádné detaily jejího obličeje, protože kamera šikovně/otravně zabírá z jiných úhlů (něco jako obličej Master Chief ze série Halo).

      • Jack1947

        Tak tak prý "Quarianané nejsou zvyklý na podmínky pro lidi" ale spíše Bioware chtěli přidat trochu ten prvek tajemna🙂

        • Derp_1337

          Veskoslav má pravdu a ty to máš fakt popletené, Jacku.

          Quariané nosí obleky, protože mají chabý imunitní systém. V Mass Effectu o tom bylo dost zmínek. Mají to z mnoha generací na palubě "migrační flotily", kdy žili od dětství ve sterilním prostředí lodí a nedostali se do kontaktu s bakteriemi a viry, a tak se jim postupně oslabil imunitní systém.

          Tali si mohla sundat ten oblek v přítomnosti Shepparda, protože se mimojiné nadopovovala velkým množstvím antibiotik a jiných léků, aby nic nechytla.

          • Jack1947

            Veskoslava spíše ignorovat i kdyby měl 100% pravdu předejde se pak možný nesrovnalostem ( nebo brát na menší váhu)  jo tak nějak to bude no, ale ve finále Bioware to tak nechali, stejně nebylo o co stát a rázem ten její charakter byl zajímavější.

          • Veskoslav

            Ono hlavně i Tali to říká už v 1. díle, proč to nosí. Ve 2. díle je to rozvedeno když děláš loajální misi na ovládnuté lodi a celkově když zachráníš na Citadele Quariana od obvinění z loupeže atd. a ve 3. díle, když si sundá masku poprvé (nemyslím v posteli:))

            • Jack1947

              Je tam pak po aktu s ní plakát kde ji prý nemá ale zase vypadá dost divně... spíše to je trochu parodie nebo nadneseně.


              • Veskoslav

                Reakce na příspěvek:

                Dost divně? Jacku,víme,že jsi jednoduchý človíček, ale co třeba použít Google? Hral si vůbec ME sérii nebo jenom papouskujes ostatní? Ono by to sedělo, když "obdivujes" jednu z nejnudnejsich a nejhorších postav z 1. dílu. 

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  Jestli myslíš Kaidana Alenka tak to jsem jen plácnul protože se mi nikdo nevybavil další. Tali určitě není nudná postava, mě příjde třeba o trochu zajímavější právě kvůli původu jako Liara.

                  • Veskoslav

                    Reakce na příspěvek:

                    Ty Jacku ani nechápeš význam otázek, co ti někdo položí...A ani na článek, který je o NEJLEPŠÍCH postavách z ME neumíš reagovat...Ne těch, co "plácneš"...

                    • Jack1947

                      Reakce na příspěvek:

                      To ne ale já si krom Liary a Garruse prakticky nikoho ( Ashley ale ta ne každému sympatická byla) nevybavil.

                      Tak oni byli a umřeli ve druhém dílu hlavně že( nebo neumřely)

        • Veskoslav

          Cože? Co to mektáš Jacku, víš proč vůbec nosí ty obleky?

  • Sheppard, Garus, Liara, Tali, Wiliams, Kasumi, Joker, Andersen,  Edi, Legion, Mordin, Wrex, Grunt, Javik, Miranda, Samara, Thane, Zaeed, Jack, Chakwas, Traynor, Kelly, Hackat, Jacob, James a samozrejme nemuzeme zapomenout na Conrada:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit