Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slečna Alžběta to napsala naprosto skvěle trefně: ta vyváženost Shepparda mezi jeho vlastní osobností + možnostmi roleplayingu hráčů = scénáristická dokonalost!

  • kkING

    Vetsina postav ma v pribehu smysl, charakter a historii a je zabavne to vse odhalovat ...

    a kdyz je vse temer perfektni, tak clovek musi ocenovat samotnou dokonalost. Moje poradi je tedy Reapers, EDI, Miranda a samozrejme moje female Shepard

  • Jack1947

    To ne ale já si krom Liary a Garruse prakticky nikoho ( Ashley ale ta ne každému sympatická byla) nevybavil.

    Tak oni byli a umřeli ve druhém dílu hlavně že( nebo neumřely)

  • Veskoslav

    Ty Jacku ani nechápeš význam otázek, co ti někdo položí...A ani na článek, který je o NEJLEPŠÍCH postavách z ME neumíš reagovat...Ne těch, co "plácneš"...

  • Jack1947

    Jestli myslíš Kaidana Alenka tak to jsem jen plácnul protože se mi nikdo nevybavil další. Tali určitě není nudná postava, mě příjde třeba o trochu zajímavější právě kvůli původu jako Liara.

  • Veskoslav

    Dost divně? Jacku,víme,že jsi jednoduchý človíček, ale co třeba použít Google? Hral si vůbec ME sérii nebo jenom papouskujes ostatní? Ono by to sedělo, když "obdivujes" jednu z nejnudnejsich a nejhorších postav z 1. dílu. 

  • Jack1947

    Je tam pak po aktu s ní plakát kde ji prý nemá ale zase vypadá dost divně... spíše to je trochu parodie nebo nadneseně.


  • Jack1947

    Veskoslava spíše ignorovat i kdyby měl 100% pravdu předejde se pak možný nesrovnalostem ( nebo brát na menší váhu)  jo tak nějak to bude no, ale ve finále Bioware to tak nechali, stejně nebylo o co stát a rázem ten její charakter byl zajímavější.

  • Veskoslav

    Tam jsem se ani nerozmýšlel. Nikdy:-D

  • Veskoslav

    Ono hlavně i Tali to říká už v 1. díle, proč to nosí. Ve 2. díle je to rozvedeno když děláš loajální misi na ovládnuté lodi a celkově když zachráníš na Citadele Quariana od obvinění z loupeže atd. a ve 3. díle, když si sundá masku poprvé (nemyslím v posteli:))

  • Derp_1337

    Hvezdná Pěchota je skoro až klasika. Samozřejmě mluvím o 1. díle a ne o tristní 2. a 3.


    Dokonce i video herní (grafika jako z cutscén nějakých herních stříleček) Starship Trooper: Invasion a Starship Trooper: Traitor of Mars jsou lepší než oficiální hrané díly 2. a 3. 😂

  • Derp_1337

    Haha, Jack to má nějaké popletené. Kaiden byl tak nudný, že ho většina hráčů nechala umřít na Virmire 😂

  • Derp_1337

    Veskoslav má pravdu a ty to máš fakt popletené, Jacku.

    Quariané nosí obleky, protože mají chabý imunitní systém. V Mass Effectu o tom bylo dost zmínek. Mají to z mnoha generací na palubě "migrační flotily", kdy žili od dětství ve sterilním prostředí lodí a nedostali se do kontaktu s bakteriemi a viry, a tak se jim postupně oslabil imunitní systém.

    Tali si mohla sundat ten oblek v přítomnosti Shepparda, protože se mimojiné nadopovovala velkým množstvím antibiotik a jiných léků, aby nic nechytla.

  • Veskoslav

    Cože? Co to mektáš Jacku, víš proč vůbec nosí ty obleky?

  • Veskoslav

    Kaidan Alenko? Proboha...Že tys prostě vypsal náhodně postavy?

  • Jack1947

    Tak tak prý "Quarianané nejsou zvyklý na podmínky pro lidi" ale spíše Bioware chtěli přidat trochu ten prvek tajemna🙂

  • Derp_1337

    Pleteš se. Tali sundala masku, pokud jsi ji "randil" v ME3.

    Akurát nevidíš žádné detaily jejího obličeje, protože kamera šikovně/otravně zabírá z jiných úhlů (něco jako obličej Master Chief ze série Halo).

  • Jack1947

    Garrus, Kaidan Alenko, Liara , Tali'Zorah( kvůli jejich uhm rodu proč třeba nikdy nesundala masku že)  Ashley williams( jn nestihl jsem s ní smilnit v remasteru bych to rád napravil :P) Za to Mirandou jo a ta mi tak sympatická už nepřišla no :/ jinak Kasumi ta byla taky zajímavá.

  • LessPh

    Za me Shepard (default male look), Miranda (sebestredna cubka, tak to mam rad) a Garrus je asi nejlepsi companion v celem vesmiru..

  • LessPh

    Hvezdna Pechota, to je moje quilty pleasure:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit