Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sjee

    S bugama na tom byla jednička extrém no, Cyberpunk sem při vydání neměl problém dohrát, ale u KDC, sem skončil u několika bugu kvůli kterým nešlo pokračovat v hlavní lince.

    • To ja som mal zase opačne. Cyberpunk bol skoro nehratelný pre mna. Zábavné ako dnes každá hra beží uplne inak na rozdielnych zostavách. A do toho rng bugy.

  • BohumilCisar

    Chci, aby to kromě na PC, PS a Xbox vyšlo i na orchestrion.

    • Inquisitor

      Ale válec si musíš půjčit od národního výboru.


  • Tak já bych chtěl hlavně tentokrát volby obtížnosti už ze startu, protože představa, že můžeš mít jednu fixní obtížnost, a aspoň trochu přitom něčím nenaštvat 80% hráčů, je zcestná.

    Pro mě byl z KCD nejlepší zážitek při hraní na Hardcore, se všemi malusy zapnutými. Úplně boží. Pro jiného by to byl strašný oser.

    Proto jsou volby obtížnosti tak důležité.

    • Ja naopak preferujem ak hra výber nemá a je vybalansovaná okolo jednej, ktorú autori zamýšlali. Prípadne ako práve KDC s hardcore modom navyše. Ak ľudia nie su ochotní učiť sa mechaniky hry, tak nech hrajú mainstreamovky pre masy.

  • zanek.s

    Jednodušší soubojový systém, aby si šermování užili i takový kopyta jako já 😉 Celou hru jsem řešil lukem, nebo pícháním (mečem). 

    • Carnage666

      To já když už jsem si na souboják zvyknul udělali nějaký úpravy který měli pomoct a mě to naopak pokazilo ten naučenej styl 😀 takže sem pak už jen chodil s palcátem/kladivem protože 5 minut se šermovat mě fakt nebavilo tak sem tim kladivem jen rubal do brnění.

      • zanek.s

        Ustupovat, střílet lukem a když to nejde, tak bodat. Samozřejmě při poctivém hraní vysoký level a nejlepší zbroj/meč/luk, občas nějaký lektvar a jejich pracně vymyšlený soubojový systém šel zcela mimo mně  😛  Snad jediný RPG kde mi nevadilo že boj je naprd a bavilo mě doslova všechno ostatní. Kolikrát jsem za celý den hraní vůbec do žádného boje nevkročil a jen plnil questy, vydělával peníze atd atd

  • Souboj s Prckem jsem dal na první pokus. Hodně jsem předtím bojoval s lapky a trénoval boj. Dal jsem si pred tím také nějaký lektvar na posílení. Asi jsem byl přelevelovaný.

    Jinak souhlasím, že technický stav nebyl dobrý a souboje byly trochu těžkopádné. Obtížné pokud bylo více protivníků  najednou. 

  • nic

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit