Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na druhou stranu, vzhledem k retrospektivě, kterou si tvůrci zvolili byla jediná možná varianta udělat díl v duchu událostí odehrávajících se ještě před dvojkou a to by byla ještě větší slátanina... :) Stejně je to pro mě nejlepší herní série X)
  • RakeW
    Jo! Chlapci (a dívky?) z Techlandu se sice opět vytasili s novým titulem (i když se o třetím CoJ mluví už dýl), aniž by konečně dokončili ty staré, ale proti tomuhle fakt nic nemám.

    Oba dva předchozí díly i přes rozdílnou hratelnost tvoří vcelku kompaktní příběhový celek a nevidím důvod, proč to nějak dál natahovat v rámci stejného období. I když souhlasím, že třeba 30-50. léta by byla originálnější než současnost. Jinak z té skoro nicneříkající anotace to zní trochu jako mnou kdysi vyhlížený a bohužel zrušený (pozastavený) projekt Faith and a .45. Že by konečně pořádně nadupaná Road Game?
  • Xykon
    Olaláááá!
  • Tak přesně takhle si přestavuju způsob, jak totálně zazdít skvělou hru...
  • Mňa by zaujímalo, kedy Techland vydá už x rokov odkladané FPS Dead Island, Warhound a Chrome 2. Hlavne na pokračovanie Chrome už čakám pomaly tak dlho ako na Duke Nukema.
  • Se slzou v oku vzpomínám na geniální Outlaws od LucasArts, hlavně Bajakianův soundtrack je jeden z nejlepších ve hrách vůbec
    http://www.youtube.com/watch?v=CnG5X7iU4B0
    • Amylee.Anderson
      Mi připomíná Ecstasy Of Gold :) Nebo to má nějakou příbuznost?
      • Bajakian se Morriconem samozřejmě velmi inspiroval, to ostatně uváděl i v rozhovorech, přesto tam má hodně ze sebe a sountrack je velmi povedený
        • Amylee.Anderson
          Já si vzpoměla spíš na Metallicu :P
          • Prý Metallica *1* *1* *1* No tak to převzali, ale jinak s touto legendární skladbou nemají nic společného.
            • Amylee.Anderson
              Co by s ní nemeli společného? Zahráli ji a výborně ;)
          • Je myslím lepší uvést originálního autora, ne jen další interprety kteří ho vykrádají . *3*
  • Nový CoJ je zklamání, ano, již teď. Ne, že by tvůrci neuměli udělat dobrou hru, naopak myslím, že nový CoJ bude 80+ hra. Ale já CoJ tak rád, poněvadž je to western. Protože všichni dělaj hry kde střílím s m4 ošátkované chlapy s akáčkama a už mě to s#&e. Takže je mi úplně jedno, že vymění ošátkované chlapy za kovboje, protože už jsem těhle ultramoderních her přežranej a bolí mě z nich břicho.
    • Hra ještě nevyšla a zdejší experti jí už dávají hodnocení. Navíc použít v jedné větě slova 80+ a zklamání, tak to opravdu no comment.
      • Kdybys uměl číst, tak bys mi ušetřil čas při psaní tohodle příspěvku. Takže ještě jednou pro méně podnětné. Nepochybuju o tom, že tvůrci série CoJ jsou schopná parta a nový CoJ:Cartel bude povedená hra, ale díky přechodu do moderní doby a odchodu z westernu(což je důvod proč mám tak první dva díly rád) mi na hru absolutně zkazily chuť, protože už mi ultramoderní střílečky lezou na nervy. Pochopils, nebo ti to mám napsat ještě jinak?
  • Pan_Klobouk
    "Nebýt Red Ded Redemption, tak dvojice polských stříleček Call of Juarez představuje jediné (v posledních několika lezech) kvalitní ztvárnění westernové tématiky ve hrách."

    A co GUN?
    • gun vyšlo v roce 2005, to už je 6 let...
      • Pan_Klobouk
        Tak jasne, ale prvni Juarez vysel ani ne rok po nem. A ten byl nejlepsi (dvojka uz zkonzolovatela), spolu s Outlaws.
      • Jo jo, já si zase vzpomněl na Desperados, ale to je taky pěkně starý.
  • Hele co znamená v posledních několika lezech?
    • lekoklatik
      Akurát na to pozerám. Nie som síce čech, ale mám pocit že je to preklep od slova "letech"?
  • Pete.palis
    nevěste hlavu...Western napotřetí by taky nebylo to ořechový....Pokud to bude ve stylu filmu Desperados, tak proč ne??..Mexico, překupníci zbraní, drogový kartel, snědý krásky....;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit