Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dik za přiznání ;) ...jestli se ti hry se zombíkama nelíbí tak je nehraj!!, vetsinou jsou jen ve hrach se zombie tematikou..tak když nemáš rád zombie tak je nehraj.. Nevim o žádnej hře kde by byli jakoby nasraný navíc a kazili atmosféru hry. Ale když myslíš..piš si to klidně dál ke každej druhej hře, já za trapáka nebudu .. :)
  • Mne sa to pozdáva, niektoré časti ameriky a hlavne mexiko stále ešte môžu navodiť atmosferu divokeho zapadu. Je to fajn nápad a o samotnej hre nič nevypovedá. Jednotka bola super, dvojku som nehral lebo to vraj bola arkáda a vypustili billyho a stealth pasáže (ževraj)
  • tak to potom ale není vestern když jsou tam vrtulníky a auta ...
  • Nikdo nikdy nic nepotvrdil ani žádný datum nebyl. Financí maji víc než dost ale proč tu hru dělat na PC když už to většina lidí má na konzoli a ti co to nemají tak je jich stejně málo a nevyplatí se to.
  • Vytýkáš arkádové hře něco co je úplně normální a je to ve většině her tohoto typu. No tak po tobě hážou sudy no bóže to jsou ale hrozné věci.
  • Amylee.Anderson
    :P
  • To ze na kramech "prijimaj predobjednavky" nic neznamena. Stejne tak jejich z prstu vycucany "datum vydani"
    Pokud vim tak RDR na PC oficialne nikdo nepotvrdil, ani nevyvratil.
    Spekulace urcite byly, ale... ..to jsou spekulace.. Navic nekdo spekuluje ze jo, nekdo ze ne..
    Vedi to asi jen sami v Rockstaru.
  • to by mne taky zajimalo pac na RDR pro PC byly i predobjednavky ohlasene datum vydani a pak par mesicu pred vydanim jen probehla zprava ze na PC nevyjde ale nic o tom proc?
  • Nemůžu si odpustit tento komentář, ale Call of Juarez, měl být jen první díl. Dvojka mě vážně nebavila a dohrál jsem to jen do té fáze, kde jste na nějaké skále a sjíždíte "výtahem" dolu a oni po Vás háží barely s TNT. Po tomto jsem si řekl, že to je kravina na Ntou, nechápu kde se vzalo tolik barelů TNT když tam přžedtim žádné nebyly, budiš.. ale proč sakra po Vás hážou barely a nepřeseknou vám lano, které drží výtah? Klepu si na čelo :-) A další díl v reálném čase? FUJ, už nám dělají z další série CoD
  • ahojte, aktívni prispievatelia do diskusií, alebo redaktori tiscali. prečo nevyjde RED DEAD REDEMPTION na PC? v článku je veta (parafrázujem) "môžu na túto métu len z diaľky hľadieť". prečo teda hra nevyšla aj na túto platformu? je to marketingový ťah? asi za to nemôže nedostatok financií. v čom vidíte podstatu problému. alebo to problém nie je? skrátka čítam vás pravidelne a RDR je fakt úžasná hra, ale kvôli jednej vydarenej hre nemám motiváciu kupovať konzolu. a pravda je že vyšla "spousta" skvelých hier, no po prejdení každej si len vzdychnem "...a kedy ten red dead redemption vyjde." tak by ma zaujímal váš pohľad na vec. ak o tom bola uverejnená nejaká správa, analýza, špekulácia, alebo iný druh textu, tak sa ospravedlňujem. ďakujem za odpoveď komukoľvek :-)))
  • Dvojka byla fajn, ale potenciál to mělo větší. Osobně mi tam nejvíc chyběla možnost kooperativního SP, když už tam dělali ten výběr postav Ray/Thomas.
  • Pravda, Metallica. A já si pořád nemohl zvpomenout, kde jsme to už tolikrát slyšel. Máš u mě bod!
  • Kdybys uměl číst, tak bys mi ušetřil čas při psaní tohodle příspěvku. Takže ještě jednou pro méně podnětné. Nepochybuju o tom, že tvůrci série CoJ jsou schopná parta a nový CoJ:Cartel bude povedená hra, ale díky přechodu do moderní doby a odchodu z westernu(což je důvod proč mám tak první dva díly rád) mi na hru absolutně zkazily chuť, protože už mi ultramoderní střílečky lezou na nervy. Pochopils, nebo ti to mám napsat ještě jinak?
  • IWKYN
    Poslední dobou mi ty společnosti připomínaj pana Brambůrka z Toy Story: Prachy, prachy, prachy!!! *sigh*
  • Amylee.Anderson
    Co by s ní nemeli společného? Zahráli ji a výborně ;)
  • 83%
  • Hra ještě nevyšla a zdejší experti jí už dávají hodnocení. Navíc použít v jedné větě slova 80+ a zklamání, tak to opravdu no comment.
  • Prý Metallica *1* *1* *1* No tak to převzali, ale jinak s touto legendární skladbou nemají nic společného.
  • kdyby radši ty kktí hlavy z Techlandu konečně dodělali WARHOUND
  • Pan_Klobouk
    Tak jasne, ale prvni Juarez vysel ani ne rok po nem. A ten byl nejlepsi (dvojka uz zkonzolovatela), spolu s Outlaws.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit