Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jednicku si pustim po case klidne znovu, 2jka uz byla konzolova a pro me tak o tridu horsi, tohle bude neco ve stylu CoD BO tak si to necham ujit...
  • Na druhou stranu, vzhledem k retrospektivě, kterou si tvůrci zvolili byla jediná možná varianta udělat díl v duchu událostí odehrávajících se ještě před dvojkou a to by byla ještě větší slátanina... :) Stejně je to pro mě nejlepší herní série X)
  • RakeW
    Jo! Chlapci (a dívky?) z Techlandu se sice opět vytasili s novým titulem (i když se o třetím CoJ mluví už dýl), aniž by konečně dokončili ty staré, ale proti tomuhle fakt nic nemám.

    Oba dva předchozí díly i přes rozdílnou hratelnost tvoří vcelku kompaktní příběhový celek a nevidím důvod, proč to nějak dál natahovat v rámci stejného období. I když souhlasím, že třeba 30-50. léta by byla originálnější než současnost. Jinak z té skoro nicneříkající anotace to zní trochu jako mnou kdysi vyhlížený a bohužel zrušený (pozastavený) projekt Faith and a .45. Že by konečně pořádně nadupaná Road Game?
  • Xykon
    Olaláááá!
  • Jo jo, já si zase vzpomněl na Desperados, ale to je taky pěkně starý.
  • Jednička byla super, dvojka také ušla ale už to bylo takové předimenzované a příběh nebyl tak dobře podaný. Tohle bude nějaký hybrid, ale zase změna prostředí by mohla někomu sednout. Na druhou stranu western je to, kvůli čemu jednička táhla. Uvidíme.
  • Je myslím lepší uvést originálního autora, ne jen další interprety kteří ho vykrádají . *3*
  • Amylee.Anderson
    Já si vzpoměla spíš na Metallicu :P
  • Tak přesně takhle si přestavuju způsob, jak totálně zazdít skvělou hru...
  • Bajakian se Morriconem samozřejmě velmi inspiroval, to ostatně uváděl i v rozhovorech, přesto tam má hodně ze sebe a sountrack je velmi povedený
  • Amylee.Anderson
    Mi připomíná Ecstasy Of Gold :) Nebo to má nějakou příbuznost?
  • Mňa by zaujímalo, kedy Techland vydá už x rokov odkladané FPS Dead Island, Warhound a Chrome 2. Hlavne na pokračovanie Chrome už čakám pomaly tak dlho ako na Duke Nukema.
  • Urug
    to sem byl vodjakživa
  • Se slzou v oku vzpomínám na geniální Outlaws od LucasArts, hlavně Bajakianův soundtrack je jeden z nejlepších ve hrách vůbec
    http://www.youtube.com/watch?v=CnG5X7iU4B0
  • gun vyšlo v roce 2005, to už je 6 let...
  • To ale zas nie je až tak ďaleká minulosť, a ak by si to nenapísal, ani by som si to nevšimol. Zo súčasnosti je ale napríklad vcelku slušné krimi Justified, ktoré má práve dosť citeľný westernový nádych.

    Ja ináč prechod do súčasnosti chválim, i keď samozrejme dosť záleží na tom, ako to uchopia. Každopádne pochvala za to, že len nekopíruju sami seba. Predchádzajúce Juarezy som hral obidva aobba mi prišli ako dosť zábavné vecičky vo veľmi atraktívnom prostredí.
  • Nový CoJ je zklamání, ano, již teď. Ne, že by tvůrci neuměli udělat dobrou hru, naopak myslím, že nový CoJ bude 80+ hra. Ale já CoJ tak rád, poněvadž je to western. Protože všichni dělaj hry kde střílím s m4 ošátkované chlapy s akáčkama a už mě to s#&e. Takže je mi úplně jedno, že vymění ošátkované chlapy za kovboje, protože už jsem těhle ultramoderních her přežranej a bolí mě z nich břicho.
  • už s tim začínáš bejt docela trapnej....
  • Pan_Klobouk
    "Nebýt Red Ded Redemption, tak dvojice polských stříleček Call of Juarez představuje jediné (v posledních několika lezech) kvalitní ztvárnění westernové tématiky ve hrách."

    A co GUN?
  • lekoklatik
    Akurát na to pozerám. Nie som síce čech, ale mám pocit že je to preklep od slova "letech"?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit