Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vidíš, máš pravdu, mně to ani nepřišlo podstatný .)

    Jinak jsem tu zmiňoval toho Garciu a ten teda už je současný (v tom smyslu, že je zasazený do doby, kdy byl natáčený).
  • Tahle země není pro starý se ale právě odehráalo v 80. letech.
  • Hele co znamená v posledních několika lezech?
  • Pete.palis
    nevěste hlavu...Western napotřetí by taky nebylo to ořechový....Pokud to bude ve stylu filmu Desperados, tak proč ne??..Mexico, překupníci zbraní, drogový kartel, snědý krásky....;)
  • když se podíváš na Tahle země není pro starý, tak to v jádru byl western jak prase - zasazený do podobných reálií, jako tohle. Pořádný western dělá spíš příběh a celkově syžet , zbraně nebo doba ani tak ne - bych teda řekl.
  • Moderní western??? Zní to sice pěkně, ale nejspíš z toho bude akorát šílená střílečka ve stylu CoD. Autoři se nechají až příliš stáhnout moderními zbraněmi (viz vrtulník na 2. obrázku) a když už, tak by to mělo být zasazeno nejpozději do 80. let. Takhle je z toho hodně cítit mix Far Cry 2 a Mercenaries 2.
  • vypadá to zajímavě ale s UbiDRM si to necham ujít
  • Kravina, místo pořádného westernu, kterých je jak šafránu to přesunou do dnešní doby, aby hra zapadla mezi dalšími 30 fpsky.........
  • Urug
    Dokud v tom nebudou zombie, proč ne...
  • No, taky se mi jednička líbila víc, působila uměřeněji - proto doufám, že to v trojce nepřestříli, už dvojka mi přišla dost přeplácaná.

    Taky se děsím povrchní symboliky: "jako borci, já vám nevím, jestli jako průměrnej hráč ještě pozná, že to je wester" "Ok, tak tam všem nasázíme klobouky a kabáty"...

    Jinak proti přenesení do moderní doby nic nemám, spíš naopak, takové herní Přineste mi hlavu Alfreda Garcii, to bych si nechal líbit.
  • Amylee.Anderson
    Jediné co jsem hrála, byla jednička. Měla příběh, který chytne za srdce a moc se mi líbila. Ale co je tohle? Autoři chtěj zase vytřískat prachy na názvu. To bude zas neco rádobydrsnýho... Áchjo...
  • Néééééééééééé!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit