Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RakeW
    No hergot, já si to snad zahraju :).

    (Což jsem až do teď víceméně neměl v úmyslu.)
    • MrSanta
      Vypadá to skutečně zajímavě, ale hrát to stejně nebudu. Ale s radostí se podívám na let's play do MajorSlacka.
  • docela mě zaráží co tady rešíte někteří za vály..borec to ani nedohraje a říká, že nerozumí děju..další že je to nesmysl, že byl takvej film viz. válka světů..ale ta hra prostě byla v tu chvíli jak vyšla výborná,datadisk zklamání ale dvojka ted nemůže zklamat nikoho..jenom ty rejpaly co hovno umí a nejsou si schopni ani uvařit natož hodnotit hru
    • Datadisk nebol az tak dobry ako prvy diel ale rozhodne nebol nejake velke zklamanie, dalo by sa to prirovnat k AC:Brotherhood (nepriniesol nic nove a udrzal si svoj standart)
      • me treba bavil datadisk vice .. byl lepe vybalancovany, jednicka byla takove demo technologicke kde bylo znat, ze prej puvodne koncipovali hru bez nanosuitu, coz melo za dusledek, ze byla extremne nenarocna .. kazdopadne obe hry me v pasazich s mimozemstany krajne nebavili .. ale to je vec vkusu ..
    • No ja nevim ale Crysis me nejvic bavil do chvile nez jsem zacal bojovat s emzakama takze si dovolim nesouhlasit.
  • Musim rict, ze trailer zajimavej a rad bych podotknul, ze se mi hodne libila hudba. Doufam, ze podobne ladeny skladby budou v celym Crysis 2 - dodava to na epicnosti :D.. Poustim si to do sluchatek i v liste, fakt to ma grady.
    • Ta skladba je ze hry.
  • vanous99
    Epic hudba, drsný záběry, parádní komentáře. Jo, na to já slyšim.. *4*
  • Ta hra neznam je dobre?
    • Vy mít ve vietnam PC?
      • Jozef123
        Tak toto jako *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Ježiš to tu chybělo vietnamec.
      • Hele z toho bych si srandu nedělal, myslím, že on opravdu je. Nguyen je vietnamské jméno tuším.
        • Ano je to vietnamské jméno a já jsem si srandu nedělal.
      • neco proti vietnam people?
        • Proti jejich státu ne ale proti lidem tady u nás jo.
      • Dobře ty xD
    • Už to nehul :D
      • ?? Co nehul ?
        • přelož mi ten tvuj text :D
          • já čežšsky moc nemím :(
  • no už se těším
  • cely "pribeh" je jedna nasilu spatlana gycova kravina. mimozemstanie zautocili na zem a ja som jediny kto ich moze zastavit a zachranit svet... hurrraaa... horsie jak nejaky beckovy film.

    gameplay je este asi este horsi. kto si vyskusal betu tak vie. do sluchatka sa mi stale ozyva nejaky profesorko co hovori kde je a ze mam prist ze nim. tak sa serete cez koridory a strielate vsetko co je v ceste co je jedna velka stereotpyna nuda. cloak, zabit par ludi/ufoncov, skryt say nabyt energiu a zas. (ano nano suit ma vela funkcii ale stavim sa ze takto to hraje drtiva vacsina ludi, ako crysis1 tak aj crysis2). vzdy ked pridete na waypoint kam vas profesrko volal tak tam uz neni a vola vas zas na dalsie meisto, a to stale dokolecka. ja mam nanooblek, on ma velmi nenapadny biely plast. ako sa dostane cez vsetky tie barikady a ozbrojenych vojakov/ufoncov? ... boh vie... ale dostane. skratka uplne nedomyslene. tak ako ti votrelci. v jednotke to boli len slizke kraciny a zrazu su vyobliekany v chodiacich brneniach. zrazu maju nove lietajuce lode. kde su chobotnicky? boh vie.

    skratka cele je to nasilu zasadene do mesta len aby to mohlo vyst aj na konzolach lebo huste pralesy su co sa tyka narocnosti ina kava ako prazdne ulice. nejaky prechod medzi koncom crysis 1 a 2 tam neni. len trapne cut-sceny ako su videt v tomto trailery.

    pribeh horsi nez crysis 1, hratelnost horsia nez crysis 1, grafika je ta ista co ma ta uniknuta beta cize verzia pre konzoly ktora vyzera oproti crysis 1 maxed out velmi chudobne a slabo. grafiku na PC hodnotit nebudem (DX11) ale poychbujem ze sa to radikalne niekam pohne.

    proste mozte sa plieskat o zem ale tato hra je dost zla. ani vase minuska tento fakt nezmenia. gyc+klise+tupota+nuda= crysis 2.
    • :) no imho si to popsal celkem objektivne ... korat grafiku bych zatim nesoudil, to je snad jedina vec u ktere verim, ze dojde ve finalni verzi k posunu .. jinak koridor je jasny, ustup konzoliam z toho srsi na plne gule (nic proti konzoliam ..), ale to zas tak neriesim, ked od toho clovek nebude ocakavat otvoreny svet a nieco viac ako par wow momentov, slusnu grafiku a jednoduchu hratelnost tak sa zabavi .. aj tak nic poriadne nevychadza tak sa tesim aspon na toto ..
    • Hodne talentovanych lidi na tehle hre delalo a vývoj stál x milionů dolarů a 3 roky času, cos dokazal ty?
      • :))) lol, to uz vas dnes na tych skolach neucia mysliet ? :)
      • LOL! tomu hovorim argument na urovni pomocnej skoly :)
    • A žer mínuska ty svině *1*
    • LOL :D toho profesora potkáš asi po druhym přesunu "žádný pořád dokola se nekoná" hlavně co tady hodnotíš nějakou betu která ti určitě na kalkulačce nešla a tak na to nadáváš. co se grafiky týče, tak ta je naprosti úžasná!
      • LOL mne nesla :)
        tie akoze full detaily nepadli pod 40 fps. jedine co tam je top class je DOF, blur a tiene. modely a textury... velmi zle. konzoloidne.

        a hral som to asi hodinu... potom som mal dost a vysmaril som to do kosa kam to patri
        • mas asi jiny vkus, já už to hraju podruhy. a rád si zahraju i finalku až mi přijde poštou :)
    • ano, kdo hrál tak ví že gameplay je bomba!! Optimalizace je taky perfektní
      • nastav si crysis 1 na rovnako slabe detaily ako toto a budes mat podobnu "optimalizaciu"
        • slabe? já to mam na nejvyšší co beta dovoluje a nemužu si stěžovat na plynulost ani na kvalitu. Jo jen sem si v nastv. grafiky vynutil AF 16x to je hned jiná
  • hm. no tento rok BF3, Red Orchestra a toto neviem. Mozno vyskusam. Ale mali zostat pri pc a urobit z toho narez s dobrou ochranou. A tym co na to nemaju dat nejake demo. Ale aby sa nepovedalo ze nemam rad deti. tak je asi dobre ako je.
    • Ono je asi uuuuuuplně jedno jakou to má ochranu, a nářez to bude to mi věř
  • Pěkný videjko, až na to, že to někteří dohráli:-D
  • proc ten vedec z "televiznich zaberu" ktery neco vysvetluje vypada uplne jako Morgan Freeman?:)
    • Nemáš na mysli Gordon Freeman? Průseráři vypadaj všichni stejně.
      • myslim že myslí morgana freemana ;)
    • (Dr. Nathan Gould)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit