Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslim, že zde CryEngine pořadně ukaže jak dokaže vykreslit brutalni grafiku i v interierech.
  • sa mi paci jak vedia z takeho nicoh spravit trailer ktory ludi nalaka na kupu. hral som betu (yarrrr im a pirrrrate) a proste story je neuveritelne hlupy, len chod tam a tam , zabi vsetkych - ci ludi alebo tych lacnych alienov, to je fuk, proste dostanes waypoint chod tam a zabijaj. nebudem spoilery pustat ale tak story je uplne americke Becko. gameplay tiez nuda. grafika - na konzoly okej - na pc slaba
    • Se trochu probuď *1* prej na konzoli okey a na pc slabá *1* nikdo nemůže za to, že máš komplex z toho, že to nerozchodíš na vyšší detaily *2*
    • OMG a co bys jako chtěl za příběh? pořad bys chodil jen tam a tam a zabijel, tohle je mega LOL :D jinak na netu jsou k vidění Konfigurační soubory PC, X360 i PS3 Verze, a už jen z těch konfigu je vidět jak ty konzolový verze jsou mega ořezaný, na tom vašem rádoby pseudo vysokym rozlišení stejně prd poznáte :D a na PC slaba grafika? porovnával jsem ted Betu Crysis 2 a Plnou Crysis 1 a mužu říct že Crysis 2 má ZNATELNĚ lepší grafiku!!!
      to je tak když vyjde TOP hra, tak lidi co na to nemaj PC nebo konzoloisti začnou rejpat a nadávat jak PC brzdí vývoj her atd, ale už nechápou, že ty hry jsou zjednodušený a ořezaný jen kvuli těm jejích konzolím.
      Howg
      • Zase to nepřeháněj kdo kdy řekl že PC brzdí vývoj?
        • :D čteš? každou chvilku to prohlásí nějakej Konzoloidni hypík
          • No já čtu ale co jsem viděl tak to vždy napsal pcčkář o konzolích tak nevim no.
    • Erien
      Hrál si Betu staženou z warezu kde nešla nastavit žádná grafika (jen Dirx 9) plná by měla podporovat 11. Navíc Crysis 1 měl příběh taky jak "americké béčko" a vůbec to nevadilo + k tomu ještě nový MP. Myslím, že závěry by se měli dělat, až po plné verzi a určitě né podle nedodělku, který se válí na stránkách warezu :)
      • koho zaujima MP? ak chcem MP na PC zahram si Battlefield 2 alebo CS.
        respektive pockat na Battlefield 3.
    • O grafiku v plne se nebojim, gameplay je v pohode a pribeh me moc nezajima kdyz to koupim kvuli MP :)
      • Ty kupuješ Crysis 2 kvůli MP?
        • To se jeste uvidi, ale rozhodne to nebudu kupovat kvuli singlu *2*
          • No spíš by bylo jednoduší kupovat to kvůli MP i SP a těšit se na oboje.
  • Musím uznat, že trailer se povedl. Škoda, že to na své staré šunce nerozchodím. Nechcete na mě udělat sbírku? :-)))
    • proto mám konzoli... :)
  • nemam hrat tyhle ,,umelohmotne,, enginy...mnohem vic se me osobne libi takova arma2...na full detaily nadhera
    • to vetsinou delaji jen materialy ne engine samotny, ja sem s tim driv nesouhlasil taky nicmene od te doby co taknejak do toho delam sem ty barevny spekularky na typech povrchu co nemaji co delat pouzivam taky... vypada to proste pekne (barevne) i kdyz obcas mokre (kdyz se to blbe nastavy)

      taky se to vetsine lidi libi vic aspon co jsem pochytil ze zahranicnich for kam sem posilal screeny z map do her. A me osobne se to taky taknejak libi vic (tim cim jsem starsi) nevim proc, proste asi souhlasim s tim ze hra by nemela byt uboha a chuda kopie reality (graficky).

      nicmene je otazka jak je to provedeny, obcas je to spis hnusne nez pekne protoze to obcas docela prehaneji..

      ale to je taknejak 2005-2007, ted zase zacina byt celkem "cool" na vsechno placat fresnel shader
  • Ahoj Lidi pokud se ptáte na písničku z tohoto videa tak já ji mám a rád vám ji po emailu přepošlu . Nebo ji dám na CZshare a dám sem odkaz napiště co budete chtít .

    napiště mi na : brianmike2@seznam.cz

    brianmike2
    • xMort
      Možná jen stačilo napsat název.
      • Jaj ... To snad není možné to je moc ubohé posílat vir .
        Na tvuj názor : (Stačí napsat název) tak tato písnička název nemá protože jsem ji vytáhl z plné hry . ( Jinak bych název napsal ale název ( main_menu ) vám myslím nic neřekne )
        Takže si prosím své rozumy pro příště nechte .

        brianmike2
        • A co takhle napsat Main Menu JAKÉ hry? Též by nám to moc neřeklo?
          • žeby crysis? :D
      • Ale to by pak nemoh lidem posilat ten virus...
        • To by pak z důvěřivých polointeligentu nemohl lákat emaily pro reklamní účely :D
  • Nevíte někdo co to hraje za hudbu v pozadí? Pořád si nemůžu vzpomenout odkud ji znám *8*
    • nie som si 100 % isty ale asi to je toto:
      http://www.youtube.com/watch?v=z81KirL8fv8
    • taky by me to zajimalo - taky ji odnekud ZNAM ????? hrozne ji chci !!! prosim vas nevite co je to za tu pisnicku - ja jsem se snazil ji najit na youtube pomalu 2 hodiny jsem cetl komentare jestli to nekdo nezna - kazdej se na tu hudbu pta *7* - jinak hra vypada moooc dobre - pripomina mi to film valka svetu - uz se ni moooc tesim *1* *1* *1*
      • Hans Zimmer - Crysis 2: Epilogue
        http://www.youtube.com/watch?v=Vv_hYa6EckI
        • http://www.hans-zimmer.com/fr/newsite.php?rub=detail&id=1013
  • Vypadá to skoro stejně jako jednička (grafickou kvalitou), takže pořád suveréně nejlépe vypadající hra... je smutné, že ji ještě nic nepŕedhonilo. Úžasný zážitek mi připravilo ještě Metro 2033, ale to byla jen moc moc hezká slideshow. Už kvůli grafickému zážitku si tahle hra a Crytek zaslouží velkou chválu. Těším se...
    • já mam AMD 64 X2 6000+ 4Gb DDR2 RAM a GTX460 1GB a metro i demo crysis jde bomba.
      jen doplnim že CPU, deska a RAM jsou z roku 2007!!!! grafiku sem kupoval loni, To jen pro ty co říkaj jak PC stojí nehorázný prachy každej rok
      • Mám víceméně to samé, jen lepší procesor (6400+) a diametrálně horší grafiku (8800 GTS 512), která mi včera shořela při Oblivionu. :-D Takže uvažuju o koupi OC GTX460. Opravdu je tak dobrá, jak se píše? Crysis 2 v 1680*1050 na plné detaily je možné? S tím ostatním zastaralým HW (moje paměti jsou dokonce jen 667Mhz...co tvoje) ?
        Metro jsem hrál snad v 800*600 (mám radši efekty než rozlišení) a i tak to byl zážitek...
        • Já jsem s ní nadmííru spokojen, duležitý je mít 4gb paměti
          • jasné... no, právě paměti a grafika jsou asi moje největší brzda... a protože mi grafika vypověděla služby, tak vyměním ji a když seženu nějaké levnější paměti (raději 8GB 1066), tak už to zase bude na rok slušný počítač. :-) Základní deska tuším podporuje i nějaká ty čtyřjádra, tak pak další upgrade nebude zase moc drahý. :-)
            • obě jsou už hodně drahé... ta přetaktovaná 460 vypadá skvěle a jde sehnat na aukci za hodně dobrou cenu....6000 nemám a ani bych ji za grafickou kartu nedával (kdysi jsem dal 10k za 8800GTS 640MB, což už byl opravdu extrém, který nehodlám opakovat)
            • doporučuju GTX560, stojí stejně a je lepší :) a nebo o trošku dražší ale asi nejlepší HD6950
    • já ti nevim, nemam PC za milion a Metro 2033 vy šlo parádně! super hra btw.
  • Crysis jako vlajkova lod pc her na konzole? Jsem vazne znechucen co bude priste? Diablo? Warcraft?
    • Doufam, ze prijdou taky, prece jsem si konzoli neporizoval jen tak *3*
      • Ja jen cekam kdy konecne bude v nejake hre MP dohromady pro konzole i pc abych vam gamepadarum natrhl prdel :D
        • A to by jsi se potom asi plácal po zádech a říkal jaký jsi king že? Když jsi vyhrál proti lidem co hrají na jiném ovladači. Myš a gamepad nelze spojovat každý funguje jinak a má jiné výhody a nevýhody až to někdy pochopíš hned ti bude lépe. Tyhle ty kecy o tom jak je myš škvělá a gamepad je k ničemu jsou ubohé a po cca 15ti letech co je tento ovladač na trhu už je to trapné.
    • Vlajkova lod pc her?Mozna tak co se graficke stranky tyce.Dnes je krasne videt ,jak nadcasovy byl prvni crysis co se technicke stranky tyce.
      Ale opomeneme li grafickou stranku,tak se jedna "pouze" o povedenou pc fps
  • kolik stát to ? ta hra
    • citapade!
      • no ty kokso :o))))))))))))))))))))))))))
    • Na trznici tak maximalne 3 petky :D
    • Rowe
      ve Vietnamu nemáte herní weby? *2*
      • Na vietnamskem hernim webu asi tezko zjisti,kolik bude stat hra v ČR *3*
        • chapejte potrebuje zjistit cenu co ma dat na tu vypalenou betu az ji vystavi na stanku...
    • Tôi thực sự đã làm tại Việt Nam?
    • to stát 1100 pro PC a 1400 pro konzole. Cena být orientační. *1*
  • Doufam ze ty cz title nebudou jen na xkraksnu:) ale i na PS3 *3*
    • jj i na gaystejšny *3*
    • jj i na stějšny:) už mam pěkne předobjednáno *5*
      • Tak uz taky predobednano:)))
        • Doufam, ze nano edition, ktera je temer za hubicku *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit