Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Jedním z důvodů by mohl být fakt, že většina hráčů o možnosti vybrat si pohlaví charakteru vůbec nevěděla."

    To nam dava predstavu, co za trotly dnes hraje hry. A zaroven zduvodnuje, proc dnes hry vypadaji, jak vypadaji.

    Ja sam si strihnul jednu z osmi her ME1 za zenskou a pak jsem s ni projel i dvojku.
  • Za ženský hraju rád, ale zrovna v ME mi přijde tak velká zoodpovědnost na hlavní postavu, že mi tam ženská prostě nesedí. Tam je prostě potřeba velká silná osobnost pana Sheparda, na jehož bedrech leží osud galaxie *5* .
    • BJSman: Přesně moje řeč *3*
    • Amylee.Anderson
      Byt na jiných stránkách, která neni jenom o hrách, tak se na tebe sesype banda feministek :D
      • Urug
        A hned bych ty feministky poslal fárat do dolu (a na frontu do nějaké intergalaktické války by se jim asi taky moc nechtělo). Ta jejich rovnoprávnost je rovná asi jak u nás daně.
  • ve všech hrán za ženu, protože radši celou hru koukám na ženu a také proto že pak k postavě mam i lehký milostný vztah tudíž se o ní starám, a bojim :)
  • smejki
    vlastní sheppard, žádný manekýn
  • za zenu, pochopitlene. jde o pribeh kde chci zazit neco co neznam, vstoupit do pribehu s jinou perspektivou a vyzkouset si svoje empaticky schopnosti. proste si zahrat za adamovo zebro
  • mirekdusinojc
    Za ženu kvůli lesbickým scénám.
  • ME i Dragon Age za zenu. Prakticky vsude nam donedavna cpali vojaky, agenty, svalovce nebo obycejne hrdiny, ale pouze muze. Takze proc nevyuzit cim dal tim vic sanci zvolit si zenskou postavu? Navic kolikrat je se na co koukat - viz treba kalhotky me dykarky v Lineage II... *2*
  • Ja za zenskou pokazdy... :) 2x Mass Effect 1 a jednou Mass Effect 2. Nemam problem s vlastni sexualni identitou, ale hrat to za chlapa mi prijde nuda a jen kvuli milostnym aferkam hlavniho hrdiny (ci hrdinky) tu hru fakt nehraju. I hry jako Unreal Tournament jsem vetsinou hral za zensky postavy. Akorat me u Mass Effectu dost prudilo, kdyz jsem si nemohl vytvorenou postavu poradne prohlidnout pred spustenim hry, protoze az potom clovek opravdu videl, jak vypada nejen zepredu, ale hlavne i z profilu. (Proto jsem taky ME1 dojel az s asi sestou iteraci Shepardove. :D)
  • mmrrxx
    mass effect za chlapa, a to hlavne preto ze som ocakaval aj nejake milostne sceny atd a nebudem predsa v hre balit chlapa, pfuj...
    • DarkHawk
      Tak baby a máš lesbickou scénu, ale to nevím sem to nezkoušel.
      • mmrrxx
        hehe, ak by to bolo tak naozaj tak to vyskusam hrat aj za zenu :o)))
        • DarkHawk
          Jo jde to, ale nevím jestli se všema http://www.youtube.com/watch?v=a-ifZK9rRrw&feature=related
          • mmrrxx
            guuuuuuuuuuuut, dobreeeee *14*
  • Hraju tyhle hry za mužské role, protože jako muž se dovedu do příběhu lépe vcítit.
    Dovedu se postavě více přiblížit. Kdybych hrál za ženskou postavu, tak bych to bral naopak jako pouze vyprávěný příběh o ženě a jejím týmu.
    Toť můj názor, nekamenujte mě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit