Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BJSman: Přesně moje řeč *3*
  • Taky si myslím že FemSheppy je mnohel lepší !!!! Akorát mi trochu vadilo že v ME 2 a vlastne ani v ME nesli mit dlouhe vlasi napr jako Miranda :// ale v ME 3 rozhodně Female jo a Ten Hlas Jenifer Byl Naprosto užasnej !!§ tan chlap mluvil jako hov*do z americkýho zapadákova ! :D *1*
  • Do doby Morrowindu jsem hraval vsechna RPG za zeny (presne z duvodu uvedenych v clanku). Kdyz jsem pak ale jednou prisel do hambince a oni me vyhodili, ze to neni nic pro me (pro zenu jako postavu), RPG uz zasadne hraju za muze, tj. i Mass Effect *3*
  • Zdenda666
    Mě zase pro změnu přijde divné se sledovat vrtící se chlapský zadek v takových hrách :)
  • Hrál sem za obojí. Vždycky si rád otestuju všechny možnosti. Obě varianty maj něco do sebe.
  • Tam bych to chápal z hlediska absence prakticky jakéhokoli příběhu. Kdežto u ME, kde je příběh na prvním místě, se musí člověk do role vžit, a to by mi při hraní za opačné pohlaví dost dobře nešlo. A jestli díky tomu přijdu o žhavou lesbickou scénu, tak to přežiju :D
  • souhlasím s tebou že ME má epickej ale hlavně pěknej příběh ale do Falloutu se tu nes*r ten je totiž dost dobrý:) zkus si to nejdřív zahrát a pak soudit.. ale to by bylo moc obtížné:) a zkus se trochu zamyslet nad tím co píšeš a HLAVNĚ jak píšeš.. můžeš si napsat že je ti tolik a tolik to ostatně každý ale o člověku pak vypovídá dost jeho styl psaní a vyjadřovaní ;)
  • no ono treba u onlinovek to byva 50/50 jak u zenskych tak u chlapu takze spis dost lidi prekvapilo tech 18% u mass effectu
  • Já jsem dohrál jedničku i dvojku několikrát, s předdefinovaným Sheppardem, prostě mi přišel nejsympatičtější, a jakákoliv upravená verze na mě navíc působila tak nějak divně.
    O hraní za ženu jsem ani nepřemýšlel, protože mi to jako chlapovi příjde trochu divný :/ (u opačného pohlaví to bude nejspíš naopak)
  • Hraju teda hlavně za ženu. Jedničku jsem hrála i za muže, ale po tom skvělém výkonu Jenifer jsem se naprosto zhorzila, když jsem slyšela mužskou verzi dabingu. A to rozhodlo. Dvojku John neviděl ani z rychlíku, i když se říká, že tam je ta úroveň daleko lepší. Má prostě smůlu. A s trojkou se taky může rozloučit (nebo když bude pěkně prosit...)
  • Samozřejmě hraju za female. Dokonce když jsem si moji milovanou nechtěně smazala, strávila jsem asi 2 měsíce tvořením totožné Sheppy. Měla jsem k dispozici jen screenshot z ME2. Ale stálo to za to, miluji ji :D
  • Hraju za zenskou, protoze se do toho dokazu lepe vzit. A zvlast BioWare hry vetsinou nabizeji hezke chlapy do romanci :) tedy mimo ME2 :(
  • vacsina hraje za zenu kvoli poslednej cutscene *1*
  • Himlprase, tak těch 18 procent .. Všichni jsme se sešli tady :D
  • Velice by mě zajímalo jak BW došli na to číslo 18%. Že FemShep hrála méně než pětina hráčů mi prostě přijde nereálné.

    Také se řadím mezi zapřísáhlé příznivce FemShep, jedničku i dvojku jsem za Sheparda - muže dohrál ale prostě to nebylo ono...
  • Taky se řadím do těch 18%. Jedním z důvodů je dle mého názoru povedenější dabing než u chlapa... Ten chlap totiž mluví až nehezcky Emerricky.
  • Hmm, patřím mezi těch 18% :-)
  • Jelikoz jsem mass effecty dohral nekolikrat, byla logicka volba hrát i za zenskou. Mam chlapa paragona a zenskou renegada. Za ženskou jsem se snazil hrát i uplně jinak než za chlapa. Duvod byl prosty, vycerpat co nejvic pribehovych možnosti. zacit ale balit c hlapa mi bylo proti srsti a jenom ze zvedavosti se lezbit mi neprislo nijak zajimavy. stejnak ty sceny nevypadaji kdovi jak. navic mi ve dvojce neprisel zadnej chlap hoden moji shepardovy. :-) takze ano, taky patrim mezi 18 procent, ale jak tu ctu prizpevky, tak z uplne jineho duvodu nez vetswina z vas. :-) piisu z tabletu tak omluvte preklepy.
  • Urug
    A hned bych ty feministky poslal fárat do dolu (a na frontu do nějaké intergalaktické války by se jim asi taky moc nechtělo). Ta jejich rovnoprávnost je rovná asi jak u nás daně.
  • Asi jsem divnej, ale mě je tohle všecko u pr..le. Hraju kvuli příběhu, nezasekávam se na kozách ani nad muskulaturou hlavních protagonistů. Má někdo stejný názor, nebo už u her natvrdo zavládl ,,pohlavní fetišismus´´ ?! :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit