Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano, lidi jsou úplní tupci, a když zapli hru, tak při vytváření postavy tam tu možnost ženské postavy nenašli. To snad Bioware nemyslí vážně. Jestli takhle uvažují o hráčích, tak se nedivím, že ty hry začínají i od nich vypadat tak, jak vypadají.
  • Cosi
    Nemůžeš sem hodit screen? Mohli by jsme to zhodnotit. *3*
  • Tushan
    nahodou já si udělal pěknou rusovlasou čičinu asi maš krpatý ruce *1*
  • Já taky jsem 18%tní, ale možná je to tím, že jsem holka :) By mě zajímalo, kolik z těch 18% jsou holky a kolik těch "virtuálních transvestitů" :D
  • No mna tato herna transexualita nikdy prilis nebrala. Kedze som chlap, tak sa s chlapom-postavou viem lepsie stotoznit. Aspon teda v akcnej hre. Ked bude nejaka hra, kde postava si postava bude hladkat kozy a mat lesbicke sceny s inymi NPC, tak potom mozno o tom porozmyslam.
  • Cosi
    U Mass Effectů a Dragon Age 2 jsem hrál za přednastavenou postavu. Ze dvou důvodů.
    1. Všechna videa která byla k vidění před vydáním hry byly s deafaultní postavou, i na obálce hry se na mě kouká tato posatav a já měl dojem, že to je postě ten hrdina. To je jak "nový film s Brucem Willisem ale může vypadat jak Vy chcete"
    2. Deafaultní postava vypadala vždy nejlépe. Když začnete vylepšovat svého hrdinu podle svých představ, vždycky z toho vyleze člověk co vypadá jak ret tard. A u ženský je tento zjev mnohem markantnější.

    A prpo, U obou dílů i přednastavená ženská postava není hezká, když hraju za ženskou musí to být kočka.

    A za ženu hraju jenom když to má být mrcha *4*
  • Jeste ze nepatrim do tehle 18ti procentni skupiny virtualnich transvestitu :o)
  • Já měl vždycky s hrou za ženu problémy, měl jsem tendenci kašlat na příběh a úkoly a hledat místo toho kuchyni.
  • Ja tiez ! *5* - obecne sa budem radsej celu hru pozerat na zensku ako na nejakeho "frikulina" *1*
  • Odulin
    Jej sem asi divnej, ale myslim, že ženskou postavu jsem si nikde dobrovolně nevybral. Možná na čase to taky zkusit;))
  • já taky :)
  • Tushan
    jsem 18%ní *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit