Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já hrál taky za ženu:) Každopádně, nevytvoříš naprosto jiný obličej. Je vždy silně podobný defaultnímu vzoru.
  • zx_spektrum
    Pár lidí tady brble o "virtuálním transvestitismu" a pak stejně jde hrát třeba Tomb Raider nebo Portal, a ne, to že je hra s ženskou postavou nebo hra s možností výběru se v podstatě nijak neliší...
  • MrSanta
    O zadky nejde, mě to nejde všeobecně, ne jen v Mass Effectech
  • Na vytvarani virtualnych socialnych vztahov nieje nic zle, kym to je v ramci hry. A ked uz navezujes priatelstva, tak preco nie sexualny vztah? To ze je tam ta moznost nieje odveci, horsie by bolo keby tam ta moznost nebola.
  • Všechny nás jistě zajímá co s tím feministky udělají ? :)
  • no ono prave v ME tam tie "steklivejsie" sceny su.....
  • zkusil jsem si zenskou postavu ve Faloutu ale kdyz mne zacali oslovovat madam tak jsem se vratil k chlapovi *1*
  • ono hlavne v mass effecte ako aj vo vacsine 3th person hier je fajn celu hru cumiet na poriadnu ritku... ;-)
  • ja som mal tiez zenu, dokonca bola cernoska. Ale v 1 hlavne preto, ze tam mala byt lesbicka scena (bola :) ) a v 2ke uz zo zvyku.
  • MrSanta
    Ne, jsme minimálně dva. Já taky za ženské dobrovolně nehraju. Nějak se mi nedaří se vžít do role...
  • Cosi
    Já když se v Mass Effectu 2 snažil o krasavici snů, vyšla mi z toho docela hezká holka.

    http://imageshack.us/f/600/shepardov.jpg/

    a takhle to dopadlo když jsem se snažil v Dragon Age Procitnutí a v Pramenech

    http://imageshack.us/photo/my-images/717/slepiceaelissa.jpg/
  • SA-reg
    Víc borců jako ty a ME4 bude sex simulátor... nebo spíš už ME3. *8*
  • Seš 18 procentní virtuální transka ? *1*
  • Tak tahle diskuse nestojí ani za trol O.o
  • rofl *1*
  • tenced
    rád si hraju se svou vypiplanou kočkou, mám pak silnější tendenci se o ní starat, asi si kompenzuji dětství bez barbínek... u chlápka je mi to fuk, tam šlo předně o to vyřádit se s Mirandou... v jádru jsem ale neohrožená lesbaa na nebezpečné cestě vesmírem !!!!!!!
  • U DA2 jsem s tím problém neměl, ale v ME2 strašný. Strávil jsem nad tím snad víc času než hraním, ale něčeho koukatelného se mi dobrat stejně nepodařilo. Nakonec jsem se musel spokojit jen s průměrnou vizáží (defaultní postavy nemám rád). Podobně třeba v F3 a FNV. Ale tam jsem po tuhém boji skončil s docela přijatelnou
  • Jeden den na supportu Biowaru a o tom ze to nenasli bys nepochyboval ani na vterinu.
  • *ksichtů
  • Nebo si muzes na netu najit mass effect faces database a tam je ksictů *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit