Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mmrrxx
    guuuuuuuuuuuut, dobreeeee *14*
  • DarkHawk
    Jo jde to, ale nevím jestli se všema http://www.youtube.com/watch?v=a-ifZK9rRrw&feature=related
  • jaj moje chyba jsem zapoměl že v dnešni době se každej dospělák prokazuje jako vulgární vykleštěnej býk *1*
  • mmrrxx
    hehe, ak by to bolo tak naozaj tak to vyskusam hrat aj za zenu :o)))
  • DarkHawk
    Tak baby a máš lesbickou scénu, ale to nevím sem to nezkoušel.
  • mmrrxx
    mass effect za chlapa, a to hlavne preto ze som ocakaval aj nejake milostne sceny atd a nebudem predsa v hre balit chlapa, pfuj...
  • Urug
    V pohodě taky sem hrál za chlapa
  • to je fuk, v dragon age jsem opíchal všechny, jak ženy, tak teplého elfa, hahaha
  • DarkHawk
    ouč tak ty jsi tomu dal. *1* To není pravda, tady se ztotožňuji s těmi názory, že na mustek se hodí více chlap a i kvůli romancím. Tak si někdo muže udělat dva savy za woman/man. Třeba v Dragon Age 2 sem hrál za mužskou postavu a furt mě balil ten teplý elf Fenris i když sem byl muž, tak to sem celkem nezachápal.
  • Hraju tyhle hry za mužské role, protože jako muž se dovedu do příběhu lépe vcítit.
    Dovedu se postavě více přiblížit. Kdybych hrál za ženskou postavu, tak bych to bral naopak jako pouze vyprávěný příběh o ženě a jejím týmu.
    Toť můj názor, nekamenujte mě.
  • To jo, s tvorbou zjevu jsem strávil pár hodin. Výsledek se mi líbil, ale ztratily se mi savy a teď mi to nejde napodobit >.>
  • Náhodou, když jsem to hrál po druhé, byl jsem zjizvený hrubý a neoholený hajzl...v řeči ME renegejt. Jen ten uhlazený hlas mi do toho trochu neseděl.
  • Urug
    Protože Mass Effect hrajou buzeranti
  • Podle mě jen 18 procent hráčů říká pravdu *1*
  • Za zenskou jsem to zkousel parkrat rozjet, v editoru jeste (po nekolika desitkach minut pokusu udelat z ni sexy kocku) vypadala jakz tak normalne, ale jakmile jsem zapnul hru, POKAZDE se promenila v notne omselou ctyricitku po trech harantech (a taky se tak pokazde i tvarila).. vzdycky jsem seznal ze na tohle se dalsich x hodin hrani opravdu divat nechci :))
  • DarkHawk
    Nemá je nadabovaný hodně dobře, ale to je věc názoru.
  • Taky bych nemohl hrat a ani jsem nikdy nehral zadnou hru za zenskou.
  • No mě by zase ani nenapadlo hrát za chlapa. Kdo má tolik hodin čučet na nějakýho Bivoje? *15* A jak už tu bylo řečeno, dabing Shepardový je opravdu super.
  • Patřím k těm 18%, jakmile to jde, tak hraju za ženskou, mass effect a dragon age jsem dohrál už tolikrát a ani jednou jsem nezkoušel chlapa. Výjimkou byl zaklínač, tam byl ale geralt už daný, ono by to ani jinak nešlo.
  • Ichi: Napsal sem ty nej. pecky.. A her z jiných žánru i logických sem odehrál dost.. A nebudu to kvůli tebe tady všechno vypisovat.. podle tvojích kecu s tebou nehodlám vést žádnou diskuzi.. Tak si strč tu tvojí křížovku někam do dop*dele a zmizni. S někým normálním si kldině o starších pařbach pokecám, ale tebe mám na párku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit