Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    To Amylee nemam kvůli Evanescence... *7*
  • Pokud jde o fantasy tak jde li to hraji vždy za ženy, ale Mass Effect má prostě skvělou defaultní postavu a navíc je to přece jen o vojácích a přece jen na kapitánský můstek se lépe hodí muž. S čestnou vyjímkou Star Trek Voyager, ovšem Mass Effect není Star Trek že. Zkoušel jsem to i za ženskou hrdinku ale nelíbilo se mi to,prostě Shepard má být muž, podobně jako mi samozřejmě nevadí Geralt (i když to je hra podle knížek.)
  • Drsné metálistky čo počúvajú Évnsen predsa nemôžu mať fototyp pleti viac ako 2 :-)
  • hle já se ti nedivím ono když v té hře nestačilo držet myš nebo jen klikat jak blázen tak to pro tebe muselo být vskutku frustrující si to představu nějak takhle "S*kr* proč to nejde? Proč se ty dveře sami neotevřou? Jak je možné že mě zabil dyť sem klikal dost rychle? A jak je s*kr* možný že to po mě chce přemejšlet" mno hádám že k tomu poslednímu začni u dětský křížovky časem se ti v hlavě snad rozsvítí a nemusíš si dělat starosti nejsi sám bohužel takových jako ty je tolik že na tom stojí herní trh *1*
  • Ano, dabuje to veteránka dabování, nebo jak to psali. Chlap Shepard má hlas jak nějaký trouba.
  • Za mne tedy proběhlo oběma Mass Effecty 7 Shepardových, za chlapíka jsem to zatim dohrát nedokázal, protože ten dabing se mi prostě nelíbí, ženskej dabing se podle mě povedl mnohem lépe.
  • Diablo byl pouhý klikfest, nic propracovaného jako Fallout. Je mi jedno, od koho je ta hláška. A i kdyby ten trapák rapper James Cole vyslovil sebelepší hlášku, od něj nic neberu. Mám svůj vlastní názor na staré hry.
  • S tou ženskou jsem to nemohl brát ani na vteřinu vážně (stejně jako by ji reálně nebral nikdo vážně v jejím týmu), by musela mít kompletně odlišný styl (s čímž by souvisel kompletně jiný příběh), byť Shepard v mužském podání se tam často chová jako buz*rant.
  • No, nebo možná taky proto, že žádná pěkná ženská postava se ani nedala použít. Z toho ocasa sem nějakým zázrakem udělal ksicht jako má Jean Reno, ale baba prostě pěkná udělat nejde, jen drsná krátkovlasá škaredka. S modama se mi jeebat nechce.
  • tak kdyz ses holka tka em to neprekvapuje
  • Amim
    To bude možná tím, že dřív nebyly tak dobrý romantický scény. Přece jenom, kdo z chlapů by chtěl vidět "romance scene" s Thanem nebo nedej bože s Jacobem.

    Můj první (z celé řady) charakterů byl originál Shepard.
  • Jo a Fallout pro mě byla kokotina i v te době kdy vyšla.. To já sem dával přednost peckám jako Diablu, System shocku atd.. Vůbec o mě nic nevíš tak tu nepiš ho*na a ty svoje odhady si nechej pro někoho jiného. Vývoj jde ku předu a pořád brečet nad tím jaké byly hry tenkrát je dědkovina. Hlaška přebráná od Jamesa Coola.
  • Ichi co to meleš ty náctiletý blbečku ja hraju už od roku 1992
  • Ja ti dám novodobej pařan. Sem old school hráč co toho má víc odehráné než ty odchcané! a na Mass Effect nedám dopustit.
  • Amylee.Anderson
    No, ale to by mi pak ta cigánka zdrhla i s lodí a já čuměla na prázdnej vesmír.
  • takže doba kdy ses naučil hýbat myši byla doba kdy vyšlo FNV běž zpět do kolíbky *1*
  • Leonidasss
    Typickej novodobej pařan, co nemá ani potuchy o starších hrách. Odhadl jsem tě správně ?
    Btw o Fallout New Vegas jsem nic nepsal.
    Jo a tím, že se oháníš nějakými žebříčky, jasně dokazuješ, že si nedokážeš udělat vlastní názor.
  • jo, teď sem si toho všiml, tady se mluví o Fallout 2. a F 2 je i přes svoje stáří pořád propracovanější jako ME.
  • Podle mě moc bledá, vypadá trošku jako zombie :D
  • Amylee.Anderson
    Já hraju vždycky za ženský, pokud to jde. A třeba v ME jsem hrála jenom za ženský, jsou výborně nadabované. Ale možná by to chtělo trochu vyladit pohyby. Třeba když FemShep tancuje, tak tancuje jak chlap :D

    Moje FemShep (ještě z jedničky, screen ze dvojky nemam) http://nahrejto.cz/files/cn3smgih225uhty7uumn.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit