Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky *1*
  • obracenyKybl
    Já oba díly skoro vždycky (jenom první díl jednou za chlapa) hrál za ženskou. Přišlo mi, že je nadabovaná daleko líp (navíc jako ultra evil b*tch je taktéž daleko lepší *1* ), chlap v jedničce vypadá v těch vesmírných kombinézách jako hňup, neumí moc běhat (i když to si člověk asi moc nevybere *4* ), celkově mi to přišlo zajímavější. + samozřejmě jsem chtěl vidět onu scénu, nad kterou se všichni pohořšovali *3*
    Vesměs ale v RPG hrách volím ženskou postavu. Proč bych si měl do slušivého brnění strojit nějakého svalovce? *4* Joo, když si teď vzpomenu na svoji fialovou "asasínskou prostitutku" z Aionu - to byl ale záměrně vytvořený extrémní úlet (mimochodem rasa Elyos ) *15*
  • Ewww. A že o tom Fox nenatočil reportáž!
  • Také patřím mezi oněch 18 % a pokud mám u jakékoliv hry na výběr, vždy hraju za ženskou postavu. Nebavilo by mě celou dobu koukat na chlapa.
  • Hrál jsem za ženu - lesbičku *2* a navázal jsem vztah s tou techničkou na můstku,jak mi hlásí nové zprávy *15*
  • Hry z pohledu třetí osoby hraju za ženu. Celou dobu je alespoň se na co koukat, i když třeba zbytek stojí za prd...
  • Amylee.Anderson
    Byt na jiných stránkách, která neni jenom o hrách, tak se na tebe sesype banda feministek :D
  • CRYPT
    uprimne kdyz jsem nekdy videl ty lochnesky co si nekteri hraci udelali (Shepparda) tak jsem se az zhrozil. Defaultni Shepp mi prisel nejsympatictejsi, jedine co jsem si u nej zmenil byla barva oci. Myslim ze na hned ci modro, nvm ted co bylo defaultni. O moznosti vytvorit si hrdinku jsem samozrejme vedel, ale rozhodne nepatrim k tem, kteri by chteli hrat za zenskou postavu. V zivote jsem nehral za zenskou postavu, pokud byl ve vyberu muz...
  • Na jednu stranu tady hodně lidí dělá ramena ,,Je vidět, jací jsou ostatní bl*ci, že nenašli možnost hrát za ženu, to jasně ukazuje, jací lidé dnes hrají hry.", na stranu druhou zase většina argumentuje ,,Rád se dívám na ženský zadek / Kvůli lesbickým scénám / Hrál jsem tu hru osmkrát, jednou i za ženskou."
    TOHLE ukazuje, jací lidi dnes hrají hry. Technologie ještě v mých očích není na takové úrovni, aby dokázala změť pixelů nahradit živou ženu. Smutné.
  • "Jedním z důvodů by mohl být fakt, že většina hráčů o možnosti vybrat si pohlaví charakteru vůbec nevěděla."

    To nam dava predstavu, co za trotly dnes hraje hry. A zaroven zduvodnuje, proc dnes hry vypadaji, jak vypadaji.

    Ja sam si strihnul jednu z osmi her ME1 za zenskou a pak jsem s ni projel i dvojku.
  • 2player: RAGEQUIT *1* *1*
  • Za ženský hraju rád, ale zrovna v ME mi přijde tak velká zoodpovědnost na hlavní postavu, že mi tam ženská prostě nesedí. Tam je prostě potřeba velká silná osobnost pana Sheparda, na jehož bedrech leží osud galaxie *5* .
  • ve všech hrán za ženu, protože radši celou hru koukám na ženu a také proto že pak k postavě mam i lehký milostný vztah tudíž se o ní starám, a bojim :)
  • smejki
    vlastní sheppard, žádný manekýn
  • :D :D :D už hodně dlouho jsem se takhle nenasmál!
  • za zenu, pochopitlene. jde o pribeh kde chci zazit neco co neznam, vstoupit do pribehu s jinou perspektivou a vyzkouset si svoje empaticky schopnosti. proste si zahrat za adamovo zebro
  • mirekdusinojc
    Za ženu kvůli lesbickým scénám.
  • ME i Dragon Age za zenu. Prakticky vsude nam donedavna cpali vojaky, agenty, svalovce nebo obycejne hrdiny, ale pouze muze. Takze proc nevyuzit cim dal tim vic sanci zvolit si zenskou postavu? Navic kolikrat je se na co koukat - viz treba kalhotky me dykarky v Lineage II... *2*
  • To je fajn na dvojce, kde mas primo ten znakovy retezec, ktery definuje vsechny oblicejove charakteristiky. Na www.masseffect2faces.com je hodne slusna sbirka Shepardu i Shepardovych, tak se muzes klidne inspirovat i tam.
  • Ja za zenskou pokazdy... :) 2x Mass Effect 1 a jednou Mass Effect 2. Nemam problem s vlastni sexualni identitou, ale hrat to za chlapa mi prijde nuda a jen kvuli milostnym aferkam hlavniho hrdiny (ci hrdinky) tu hru fakt nehraju. I hry jako Unreal Tournament jsem vetsinou hral za zensky postavy. Akorat me u Mass Effectu dost prudilo, kdyz jsem si nemohl vytvorenou postavu poradne prohlidnout pred spustenim hry, protoze az potom clovek opravdu videl, jak vypada nejen zepredu, ale hlavne i z profilu. (Proto jsem taky ME1 dojel az s asi sestou iteraci Shepardove. :D)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit